المواضيع

Duvar kağıdı parçalarının kullanımında yaratıcılık

 Duvar kağıdı parçalarının kullanımında yaratıcılık


Artık duvar kağıtlarını küçük bir değişiklikle kullanmak ve yaratıcılığı kullanmak, ev mobilyalarını ve dekorasyonları yeniden dekore etmek için iyi bir seçenek olabilir.

Genellikle evimize veya ofisimize duvar kağıdı koyduktan sonra duvar kağıdının bazı parçaları kalır. Bu fazladan parçalarla ne yapıyorsun? Onları çöpe mi atıyorsun? Yoksa parçaları duvar kağıdının bir kısmının yırtıldığı veya hasar gördüğü gün için mi saklıyorsunuz? Önerimiz, yaratıcılığınızı ve zevkinizi kullanarak duvar kağıdının kalan parçalarını evinizi veya ofisinizi dekore etmek için kullanmanızdır. Burada size artık duvar kağıdını kullanmanın birkaç farklı yolunu sunuyoruz.


Artık duvar kağıdı parçalarını kullanmanın farklı yolları

1. Üç parçadan bir çerçeve yapın

Kalan duvar kağıdı parçaları ve üç boş çerçeve ile üç parçalı güzel bir çerçeve yapabilirsiniz. Üç parçalı çerçeveler bugünlerde pek çok hayran kazandı ve kendiniz için benzersiz çerçeveler yapabilir veya düşük bir maliyetle başkalarına verebilirsiniz.


2. Kitap raflarını süsleyin

Duvar kağıdının bir parçasının bile ziyan olmasına izin vermemeliyiz. Kitap raflarının altına birkaç farklı duvar kağıdı parçası yapıştırın. Bu sayede eski kitaplığınıza kolayca güzel ve yeni bir görünüm kazandırmış olursunuz.


3. Renkli ve çiçekli bir elbise askısı

Birkaç parça duvar kağıdı ve biraz yapıştırıcı ile eski askılarınızı yenileyin ve gardırobunuza güzel ve renkli bir etki kazandırın. Eminim kimsenin senin gibi bir askısı yoktur!


4. Şifonyer ve çekmece dekorasyonu

Dolabın kapısı gibi bir kısmını duvar kağıdı ile kaplayabilir, diğer kısımlarını ise olduğu gibi bırakabilirsiniz. Bu dolabınıza, çekmecenize ve odanıza güzel bir görünüm kazandıracak ve yeni bir dolap almak gibi olacaktır.


5. Dolap ve çekmecelerin zeminini duvar kağıdı ile kaplayın

Şifonyerin veya çekmecelerin altına birkaç duvar kağıdı parçası yapıştırın ve dolabınıza yeni bir renk getirin. Bundan sonra her açtığınızda yüzünüzde bir gülümseme olacak.


6. Renkli bir Lorraine perdesi yapın

Lauren perdesinin bir tarafına biraz duvar kağıdı yapıştırın. Bununla perdeyi her kapattığınızda perdenin renkli tasarımını görebilir, beğenmezseniz sade tarafını görmenin keyfini çıkarabilirsiniz.


7. Duvar kağıdı çerçevesi

Boş bir çerçeveye bir parça duvar kağıdı yapıştırın ve bir sanat eseri olarak duvara asın. Ucuz iş, ancak basit ve zarif.


8. Renkli bir arka plan yapın

Çalışma odasının dekorasyonunu değiştirmek için basit ve ucuz bir yolu nasıl kullanabiliriz? Kitap raflarının arka duvarını duvar kağıdı ile kaplayın ve raflara vazo, mum veya çerçeve gibi aynı renkteki bazı nesneleri yerleştirin.


9. Merdivenleri süsleyin

Özel ve değişik bir değişiklik düşünüyorsanız merdivenlere duvar kağıdı yapıştırıp evinize biraz renk ve tasarım katarak yaratıcı bir adım atabilirsiniz.


10. Rüya gibi çekmeceler oluşturun

Çekmecelerin altına ve şifonyerin önüne duvar kağıdı yapıştırma fikrini denedik. Bu sefer başka bir yaratıcı ve heyecan verici şovumuz var. Çekmecelerin kenarlarına duvar kağıtları yapıştıralım ki aile fertleri çekmeceleri her açtıklarında şaşırsınlar.


11. Abajuru bir parça duvar kağıdıyla süsleyin

Üzerine renkli veya desenli bir duvar kağıdı yapıştırarak beyaz abajurunuza yepyeni bir görünüm kazandırın. Arkadaşlarınız mutlaka size bu güzel abajuru nereden aldınız diye soracaktır.


12. Güzel ve rüya gibi mumlar

Yaprakları her zaman basit bir şekilde kesmemeliyiz. Bir duvar kağıdını farklı şekilde kesin ve mum gibi farklı şeylerin etrafına sarın. Bu güzel ve özel mumlar, arkadaşlara hediye için en iyi seçim olacaktır.


13. Yine kitaplık

Parıltılı veya altın duvar kağıdınız varsa, tüm duvarı onunla kaplamamak en iyisidir. Ondan birkaç parça kesin ve kitaplığın arkasındaki duvara bantlayın.


14. Desenli duvar saati

Duvar kağıdı yapıştırarak eski ve basit duvar saatini değiştirebilirsiniz. Bundan sonra aceleniz olsa bile evde duvar saatine bakmanın keyfine varacaksınız.


15. Kitabın kapağını kapatın

Kitaplarınızdan bazılarını duvar kağıdıyla kaplayın. Bunu yaparak kitaplarınıza ve kitaplığınıza yeni bir renk ve yeni bir parlaklık getireceksiniz.


16. Masayı duvar kağıdıyla süsleyin

Duvar kağıdı ve dekupaj tekniğini kullanarak eski masanıza yeni ve güzel bir görünüm kazandırın. Bunun için ayrıntılı tablo hiçbir yerde bulunamaz.


17. Bulaşık rafını duvar kağıdıyla süsleyin

Mutfağınız beyazsa ve ona biraz renk katmak istiyorsanız bulaşıklığı duvar kağıdı ile süsleyebilirsiniz.


18. Oda dekorasyonu

Tüm duvarları duvar kağıdıyla kaplamak istemiyorsanız, duvarlar yerine kapıyı duvar kağıdıyla kaplamaya ne dersiniz? Yeni ve farklı bir fikir olacak ve odanızın ve evinizin görünümünü de değiştirecek.


19. Başucu çekmeceleri

Hiçbir çekmece, zemin kağıdı yapıştırmak için çok küçük değildir. Bu sefer, komodinin çekmecelerinin alt kısmı için biraz duvar kağıdı kullanın ve güzelliğinin ve çeşitliliğinin tadını çıkarın.


20. Büyük duvar resimleri yapın

Büyük bir duvar resmi yapmak için büyük bir boş çerçeve ve biraz duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Bu şekilde minimum maliyetle büyük, güzel, güzel bir resme sahip olursunuz.

Dekorasyonu değiştirmek her zaman büyük ve pahalı olmak zorunda değildir. Çeşitlilik yaratmak ve eski duvar kağıtlarınızın kullanılmamasını sağlamak için burada öğrendiğiniz basit değişiklikleri evde uygulayın.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -