المواضيع

Переваги 3D-друку


зниження собівартості

Заводські машини потребують постійного технічного обслуговування та оновлення їхніх частин, що означає збільшення витрат на виробництво.Однак впровадження технології 3D-друку допомогло зробити заміну деталей за короткий період і з нижчою ціною, оскільки вартість зменшена за рахунок наступного:

Вартість машини :

Хоча машини можуть бути дорогими та дорогими, результати, досягнуті цими машинами щодо покращення якості, швидкості та ефективності виробництва, компенсують вартість цих машин, тому вони вважаються вдалою інвестицією.

Витрати на оплату праці  :

Витрати на оплату праці при 3D-друкі зменшуються, оскільки немає потреби у великій кількості працівників, як це було в попередніх традиційних технологіях.

Матеріальні витрати  :

Хоча матеріальні витрати вищі, загальна загальна вартість буде нижчою.


Знизити витрату матеріалів

Галузі промисловості в нашому повсякденному житті потребують створення моделей і використання багатьох матеріалів для отримання бажаного продукту, наприклад, автомобільна промисловість, яка вимагає споживання виробничих матеріалів, і накопичення промислових відходів, які потребують очищення та переробки, але використання 3D-друку всього цього не потрібно, що економить час і зменшує споживання.


Підвищення якості життя

Впровадження 3D-моделей допомогло повернути надію багатьом людям, які страждають від втрати кінцівок, замінивши ці кінцівки на протези, розроблені за допомогою складних технологій і обладнані для виконання функцій з високою ефективністю, що покращує якість життя за короткий період, оскільки їх виготовлення займає від кількох годин до кількох днів.


Легка вага

Технологія 3D-друку допомагає виготовляти легкі моделі для складних деталей, наприклад, її застосування в дизайні моделей літаків для пасажирських і вантажних літаків, зберігаючи міцність літака та безпеку польоту, тому нові конструкції вважалися ідеальним рішенням порівняно з традиційними методами проектування.


швидкість

Швидкість є однією з переваг 3D-друку, оскільки ці технології є швидкими у проектуванні, виготовленні та тестуванні деталей, а дизайн можна змінити, якщо це необхідно, не впливаючи на швидкість виробництва, і це важливий розвиток у порівнянні з технологіями які передували 3D-друку. Операції займають багато тижнів, тепер лише дні.


Гнучкість

3D-друк характеризується своєю гнучкістю та здатністю легко виготовляти дизайни різних форм і типів, а різні матеріали можна вставляти в одну річ, що забезпечує різноманітність текстур, кольорів і механічних властивостей, оскільки це було неможливо в попередні традиційні методи.


більш стійкий

Однією з переваг 3D-друку є те, що він є більш екологічним, оскільки немає потреби доставляти матеріали та продукти з інших країн, а це означає, що на них не впливають природні фактори, а матеріали, які використовуються в цих технологіях, у більшості випадків підлягають переробці. випадків.


Виготовлення під замовлення

За допомогою 3D-друку можна легко виготовити багато дизайнів і віднести їх до певних груп, оскільки це може використовуватися стоматологами у виготовленні форм, наприклад, щоб вони підходили кожному.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق



  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -