المواضيع

Види 3D друку

Види 3D друку

3D-друк — це процес виготовлення тривимірних об’єктів із цифрового файлу, де об’єкт створюється за допомогою набору послідовних шарів, що складаються з різних матеріалів. Існує багато типів 3D-принтерів, і нижче наведено список найбільш важливі та поширені види:


Наплавлений друк (FDM)

Процес моделювання здійснюється шляхом осадження з розплаву шляхом вилучення пластикових ниток з котушки та подачі їх через сопло принтера, де сопло нагрівається до необхідної температури, а потім двигун проштовхує матеріал через нагріте сопло, яке контролює зупинка або початок потоку для плавлення та починає виливати матеріал на дизайнерську пластину, де він охолоджується та твердіє. Після завершення шару принтер продовжує наносити інший шар і так далі, доки об’єкт для друку не буде повністю заповнений. формується.

(FDM) використовується для лиття бетону або глини в будівлях, надрукованих на 3D-друкі, а також для формування живих клітин у біогель під час друку 3D-органів Цей тип принтера використовується в освітньому секторі та секторі малого бізнесу. Це пояснюється його високою здатністю друкувати точні деталі з високою швидкістю.


Стереолітографічний (SLA) друк

Стереолітографія — перша у світі технологія 3D-друку. Цей принтер заснований на використанні дзеркал (гальванометрів), які розташовують одне по осі X, а інше — по осі Y, на додаток до рідини, яка кристалізується під дією лазерних променів, яка називається смола.

Ці дзеркала спрямовують лазерний промінь на рідину відповідно до даних, наданих пристроєм, так що рідина кристалізується та друкується шар за шаром, щоб утворити кінцеву тверду речовину.Однак одним із недоліків цього принтера є; Повільне трасування поперечного перерізу зрізу, і цей метод використовується в 3D-друку в області естетичної стоматології та ювелірної промисловості.


DLP друк

Технологія цифрової обробки світла схожа на принцип роботи технології (SLA) у друку, а різниця між ними полягає в тому, що (DLP) використовує традиційний цифровий проектор; Як і лампи, крім використання мережі невеликих дзеркал або рідкокристалічної панелі.

Цей принтер характеризується формуванням точних частин із характерним дизайном, на додаток до низьких експлуатаційних витрат та зменшення відходів у результаті друку.Його принцип роботи заснований на застосуванні світла до всього об’єкта, а не створенні його у формі шарів. як у технології (SLA), нахиляючи дзеркала під різними кутами, щоб створити бажану голограму або зображення.

Цю технологію можна використовувати в 3D-друкі в дизайні іграшок, ювелірних виробів, стоматологічних форм і статуеток. Це пояснюється його високою точністю.


Вибірковий сублімаційний лазерний (SLS) друк

Селективна лазерна сульфурація (SLS) — це популярна та дешева технологія друку, яка базується на використанні порошку, а не рідини.

Його механізм дії залежить від нагрівання полімерного порошку до температури трохи нижче точки плавлення, так що частинки порошку злипаються разом, утворюючи тверду речовину, потім вони скануються лазером, щоб утворити твердий шар, щоб повторно сформувати інший шар. поверх неї, доки не утвориться остаточна бажана тверда речовина, але одним із її недоліків є те, що вона вимагає тривалого охолодження через високу температуру, з якою працює ця технологія.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -