المواضيع

Різниця між даними та інформацією

Різниця між даними та інформацією

Різниця між даними та інформацією

Визначення даних - це набір вихідних даних або фактів, або вказівок або цифр, оскільки вони не мають великого значення для користувача.Що стосується інформації, то це дані, які пройшли обробку, узагальнення або перегляд, або дані, які стали корисні та важливі. Існує два типи даних: аналогові дані (безперервні) та (дискретні) цифрові дані. Що стосується інформації, то вона обробляється двома способами: старим ручним методом або за допомогою комп’ютера , який є методом, який використовують мільйони людей для оформлення та створення інформації. 

 

властивості даних та інформації

Існує різниця між даними та інформацією, і нещодавно з’явився термін «великі дані», і мається на увазі те, що це великомасштабні, швидкі та різноманітні інформаційні активи, які потребують інноваційних та економічно ефективних форм обробки інформації для покращення зору. і прийняття рішень, а серед найважливіших характеристик даних – швидкість, різноманітність і розмір, і важко  визначити хорошу інформацію та її якість, але можна визначити, наскільки вона доречна чи ні, як у випадку з достовірності, а серед найважливіших характеристик базових даних — своєчасність, актуальність, повнота, достатність і точність.

 

Які найважливіші відмінності між інформацією та даними?

Дані  відрізняються від інформації тим, що це факти, але вони не організовані і не повторюються, тоді як інформація характеризується як оброблена, упорядкована і має реальне значення, а дані – це окрема одиниця, яка не несе в собі певного значення і містить сировина для інформації, тоді як інформація може представляти логічну спільноту.

З іншого боку, дані не залежать від інформації, тоді як інформація значною мірою залежить від даних. Одиницею вимірювання даних є біт і байт. Що стосується інформації, то її можна виміряти через одиницю вимірювання часу , швидкість, температура тощо Інформації достатньо для прийняття рішень, але даних недостатньо для прийняття рішення.

 

Дані та інформація за визначенням

Дані – це невпорядковані та необроблені факти, а також деталі, які можуть бути у формі текстів, символів, приміток, чисел або опису чогось. Дані можуть бути неважливими самі по собі та часто не мають конкретного призначення. .

Що стосується інформації, то це структуровані та неструктуровані дані, які були оброблені, важливі, мають певний контекст, важливі та необхідні для прийняття рішень.

 

Дані та інформація у формі

Дані - це факти, тоді як інформація означає, як ви розумієте ці факти, і дані використовуються для вираження чогось колективного, тоді як інформація використовується для вираження чогось індивідуального. Загалом дані використовуються для вираження початкових форм букв, фраз і цифр, в той час як інформація є прямою протилежністю. Значення, дані також можуть представляти висновки та ідеї. 

 

Дані та інформація в одиницях вимірювання

Слово дані є латинським словом ( datum) і його значення полягає в тому, щоб надати сенсу чомусь, і з плином часу дані стали формулою для вираження множини, тоді як інформація є словом французького походження, яке стосується медіа дії та використовується в засобах комунікація та освіта, і відомо, що дані є сировиною для інформації, і це єдина одиниця, яка вимірюється в бітах або байтах, тоді як інформація, що представляє інтерес, вимірюється кількістю, часом і багатьма іншими одиницями вимірювання, які, як відомо, представляють інформацію .

 

Різниця між даними та інформацією в комп’ютері

Комп’ютер — це електронний пристрій , яким керують програми, збережені в його блоці пам’яті. Він також обробляє дані та перетворює їх із сировини або вхідних даних у обробні матеріали, які називаються інформацією або виводом. Однією з переваг комп’ютера є те, що він містить пам'ять для зберігання інструкцій і даних.Вона тимчасово зберігає їх, поки вони не будуть оброблені, і ця пам'ять зберігає інформацію до того, як вона досягне одержувача.

 

Дані та інформація з точки зору незалежності

Незалежність даних є важливим і фундаментальним терміном у сфері систем керування базами даних і є характеристикою СУБД .Це допомагає змінити шаблон схеми бази даних із системи бази даних на одному рівні, не вдаючись до зміни схеми на верхньому рівні бази даних, а незалежність даних сприяє відокремленню від решти програм і даних. Незалежність є однією з основних функцій компонентів системи, оскільки вона може використовувати їх у презентаціях і обчисленнях.

 

Дані та інформація з точки зору способу представлення

Представлення даних Інша назва — візуалізація даних, призначена для використання візуального методу для передачі даних або перетворення їх у візуальні джерела для користувача, і існує багато категорій візуального представлення даних загалом: є часовим і включає діаграми полярних регіонів, послідовність часових рядів, графіки та часові таблиці. Що стосується ієрархічного представлення, воно включає секторні діаграми та деревоподібні діаграми, а щодо мережевих даних, воно включає матричні діаграми та графіки.

 

Цікаві дані та інформація

Дані – це цифри та факти, які є частиною інформації. Дані не можна вважати інформацією. Щоб дані стали інформацією, їх потрібно обробити або організувати, щоб зробити їх корисними та значущими. Ця інформація створює контекст для даних. Основна відмінність між даними та інформацією полягає в тому, що інформація корисна. А дані не корисні, і прикладом даних є список дат, який сам по собі не корисний, якщо до нього не додається пояснювальна інформація, наприклад дати свята, пов'язані з цим списком.

 

Приклади інформації та даних

Інформація — це оброблені дані, і на початку необхідно знати різницю між даними та інформацією в комп’ютері. В автоматичному комп’ютері вхід виражається як дані, які обробляються його програмами, і таким чином ми отримуємо вихід, який Приклади даних та інформації в нашому практичному житті наведені в таблиці.

Приклади даних

Приклади інформації

Номінальний тип даних, як-от імена та їх значення, які можуть бути у формі символів, як-от ім’я Ахмеда, сімейний стан неодружений, номер телефону чи поштовий індекс тощо..

Країна може розглядати середні показники студентів з різних предметів як дані для розрахунку загальних балів, оскільки загальні бали відображають інформацію, яка потрібна країні .

Логічний тип даних, і він може виражати номінальні дані, але його значення можуть бути обмежені лише двома значеннями: або (0) може виражати неперевірку, а значення (1.0) може виражати перевірку.

Щоб визначити список усіх студентів, які проживають у районі, дані для цієї області проходять певну обробку, і результатом є список, який повідомляє нам імена всіх студентів, які проживають у цьому районі.

Таксономічний тип даних, наприклад, ресторан, де подають такі страви, як піца, класифікується як великий, середній, малий.

Організація може використовувати імена деяких споживачів, обробляти ці дані та з’ясовувати, кому не подобається їхня продукція, а хто віддає перевагу, оскільки цей результат вважається інформацією..

 

Короткий зміст статті

У статті пояснюється значення даних, які є необробленим і первинним матеріалом для інформації, і що інформація є матеріалом, який пройшов обробку, оскільки дані відрізняються від інформації багатьма аспектами, такими як різниця у формі, і дані також можуть бути цифри, літери або символи, тоді як інформація виражається в чітких поняттях, таких як температура, кількість і тип, і вона також відрізняється з точки зору одиниці вимірювання, її незалежності, способу її представлення та її корисності.

У статті показано багато практичних прикладів, які ілюструють взаємозв’язок між даними та інформацією. Варто зазначити, що дані виражають вхідні дані в комп’ютері, які обробляються програмами, що містяться в комп’ютері, щоб надати нам вихід, який є готовим інформації. 

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -