المواضيع

Яка різниця між кібербезпекою та інформаційною безпекою?

Яка різниця між кібербезпекою та інформаційною безпекою?

Яка різниця між кібербезпекою та інформаційною безпекою?

Кібербезпека визначається як система захисту комп'ютерних систем, безпосередньо підключених до Інтернету, а також захисту даних і програм від будь-яких електронних атак без необхідності організації плану безпеки. Вона здатна захистити користувачів від спроб комп'ютерних хакерів отримати доступ їхні комп’ютерні системи та знати їх особисту інформацію. використовувати їх, особливо після того, як окремі особи та установи покладаються на Інтернет у своєму практичному та особистому житті.

Інформаційна безпека визначається як система захисту цифрової інформації, за допомогою якої дані можуть бути зашифровані, а також мережі та інфраструктура, що містять особисту інформацію, фінансову інформацію та корпоративні дані, усі вони інтенсивно захищені від будь-яких вторгнень, і це це різниця між ним і кібербезпекою, пов’язаною із захистом програмного забезпечення лише в Інтернеті.

Щоб дізнатися більше про різницю між кібербезпекою всіх видів та інформаційною безпекою, можна знайти таку таблицю:

Інформаційна безпека

Кібербезпека

Захищає інформацію та інформаційні системи від проникнення та руйнування у більших масштабах.

Зосереджено лише на онлайн-загрозах.

Він має уніфіковану систему захисту від будь-якого вторгнення та автоматично розвивається, щоб блокувати та відключати будь-яке несанкціоноване програмне забезпечення.

Він діє як система захисту, подібна до типу злому, якому піддався пристрій.

Будує плани щодо виправлення програмного забезпечення після виявлення хакерів.

Захищає дані лише від злому.

Які точки перетину кібербезпеки та інформаційної безпеки?

Є деякі точки перетину між кібербезпекою та інформаційною безпекою.Інформаційна безпека перетинається з кібербезпекою. Оскільки він спеціалізується на безпеці та захисті всієї інформації, даних і програм поблизу кіберсистеми, включаючи інформаційну безпеку.Що стосується інформаційної безпеки, він зосереджується лише на інформаційній безпеці, незважаючи на свій зв’язок із кіберсистемою.

Приклади кібербезпеки

Є багато прикладів під захистом кібербезпеки, і їх можна визначити та їх найвидатніші характеристики, переглянувши наступне:

Безпека критичної інфраструктури

Ця система складається з кіберфізичних систем, від яких залежать усі сучасні суспільства.Прикладами критичної інфраструктури є; Електромережа, водоочищення, світлофори, лікарні, торгові центри.

Однак покладатися на інфраструктуру електричної мережі в Інтернеті є дещо небезпечним через можливість піддатися електронним атакам, тому всі організації, які покладаються на інфраструктуру у своїй роботі, повинні розробити план дій у надзвичайних ситуаціях, оцінивши вплив напад на критичну інфраструктуру.

Безпека програми

Безпека додатків визначається як одна з багатьох заходів безпеки, необхідних для захисту систем, і існує кілька типів безпеки додатків, зокрема комп’ютерні брандмауери , антивірусні програми та програми шифрування, усі вони запобігають несанкціонованому доступу, а також можуть бути встановлені на безпечні дані в окремих програмах.

Безпека мережі

Безпека мережі захищає всі внутрішні мережі, захищаючи інфраструктуру та запобігаючи доступу до неї, щоб покращити її функціонування та допомогти керувати моніторингом безпеки мережі. Команди безпеки використовують машинне навчання, щоб повідомляти про будь-які незвичні рухи та попереджати про загрози в режимі реального часу, тому мережа адміністратори вживають заходів і політик, необхідних для припинення несанкціонованого доступу.

Безпека мережі залежить від кількох заходів, зокрема; Встановіть нові паролі, завантажте антивірусне програмне забезпечення, завантажте антишпигунське програмне забезпечення, додаткові логіни, брандмауери та шифрування.

Приклади інформаційної безпеки

Існує багато підтипів інформаційної безпеки, кожен з яких спеціалізується на інструментах і інформації, призначених для захисту всіх даних і полів у певній програмі, і їх можна визначити, переглянувши наступне:

шифрування

Робота шифрування полягає в тому, щоб приховати вміст; Щоб захистити інформацію, і, отже, неможливість доступу до неї, крім користувачів, які мають правильний ключ шифрування, і інформація відображатиметься у вигляді, незрозумілому для зловмисників, і шифрування може використовуватися для захисту інформації протягом усього життя, і це може також бути захищеним під час його зберігання або передачі командами безпеки.

Команди безпеки використовують такі інструменти, як криптографічні алгоритми, і технології, такі як блокчейн) і розширений стандарт шифрування під назвою ( AES), і є більш популярним, оскільки є більше підтримки для цих інструментів і менше витрат на їх використання.

Безпека інфраструктури

Стратегії безпеки інфраструктури захищають компоненти інфраструктури, зокрема; Мережі, клієнтські комп’ютери, сервери, центри обробки даних і мобільні пристрої, але майте на увазі, що посилене підключення цих пристроїв до інших компонентів інфраструктури без відповідних запобіжних заходів піддасть дані ризику зламу.

Хмарна безпека

Хмарна безпека забезпечує такий же захист, як і безпека додатків та інфраструктури, з більшою увагою до компонентів і інформації, пов’язаної з хмарою.

Хмарна безпека надає додаткові інструменти та засоби захисту; Для посилення вразливостей, пов’язаних із пов’язаними з Інтернетом службами, на додаток до зосередження на централізованому управлінні безпекою та інструментах, які забезпечують видимість загроз та інформації в розподілених ресурсах.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -