المواضيع

Переваги використання оптичних волокон

Переваги використання оптичних волокон

Переваги використання оптичних волокон

Волоконно-оптичні кабелі використовуються для ефективної та високошвидкісної передачі даних, і вони стали дуже надійними, оскільки пропонують багато переваг, зокрема:


Підтримка дуже високої пропускної здатності

Для Інтернету пропускна здатність — це термін, який позначає максимальний обсяг даних, який можна передати з однієї точки в іншу через Інтернет, і коли йдеться про пропускну здатність, наразі немає кращої технології, ніж волоконна оптика, оскільки вона забезпечує більшу пропускну здатність для більшої передачі даних мідних кабелів.


Покращте час відповіді

Оптоволоконна мережа усуває багато проблем, з якими стикаються користувачі з іншими типами мереж, наприклад проблеми із затримкою, особливо під час завантаження відео, перегляду вмісту з високою роздільною здатністю або під час завантаження великих файлів у хмарні служби зберігання.

З оптичними волокнами час відгуку різко зменшується, а це означає, що файли можна завантажувати та завантажувати в Інтернет і з нього швидше, на додачу до швидшого доступу до ресурсів через мережу, а оптоволокно може передавати дані через океани на великі відстані без перерв і затримок.


Безпечний спосіб передачі даних

Волоконно-оптичні кабелі не випромінюють жодних сигналів, і це означає, що спроба перехопити передачу даних через них дуже складна, і оскільки сигнал, що передається через ці кабелі, присутній у самому волокні, до нього потрібно отримати доступ з кінця кабелю, і при спробі перервати його, щоб перехопити сигнал, мережа буде порушена, і всі будуть знати, що є проблема.


Витримує воду і перепади температури

На волоконно-оптичні кабелі не впливають зміни температури, погана погода чи вологість, і якщо на них потрапить дощова вода, з’єднання продовжуватиметься як зазвичай.металеві компоненти.

Оскільки оптичні волокна витримують різноманітні та складні погодні умови, що робить їх ідеальними для використання в складних умовах, на великих відстанях і промислових застосуваннях.Вони також використовуються протягом багатьох років для передачі даних між континентами, простягаючи їх на дно океану.


Стійкість до електромагнітних перешкод

Коли багато кабелів, що передають електронний сигнал, розташовані близько один до одного, це може призвести до інтерференції між сигналами, які вони передають, і, таким чином, викликати проблеми з продуктивністю та перебої в передачі даних між точками мережі.

Що стосується оптичних волокон, то вони не створюють електромагнітних перешкод, тому велика їх група може бути протягнута поруч один з одним, і їх можна протягнути поруч з промисловим обладнанням та електронними пристроями, не побоюючись електромагнітних перешкод між ними.


Його діаметр менше, а стабільність вище

Порівняно з мідними кабелями, які використовуються для передачі даних, оптичні волокна мають менший діаметр і меншу вагу, і вони можуть витримувати більший тиск, ніж мідні, тому багато компаній вважають за краще використовувати їх, щоб зменшити вагу та простір, який використовується для їх подовження.


Як працюють оптичні волокна?

Сьогодні оптичні волокна стали невід’ємною частиною Інтернету завдяки величезним перевагам, які вони пропонують. Оптичні волокна виготовляються з тонких скляних або пластикових волокон, які передають дані у вигляді світлових імпульсів на великі відстані.

Внутрішня частина волоконно-оптичної трубки діє як дзеркало, оскільки світло відбивається від внутрішніх стінок і спрямовується всередину трубки до місця призначення, а оскільки дані буквально переміщуються зі швидкістю світла, величезні обсяги даних можуть передаватися на дуже високих швидкостях. .


Проблема останньої милі у волоконній оптиці

Однією з переваг волоконної оптики, про яку ми згадували, є те, що вона передає дані через мережу на дуже високій швидкості. Тим не менш, деякі люди скаржаться на повільність свого Інтернету, навіть якщо вони підключаються до мережі через оптоволокно. Простіше кажучи, ця проблема виникає під час останньої милі.

Насправді ваш пристрій не з’єднаний безпосередньо з оптичним волокном, оптичне волокно закінчується в певній точці перед вашим будинком, а інша точка під’єднується між кінцем оптичного волокна та вашим передавачем за допомогою звичайних мідних комутаційних шнурів, і ця відстань називається останньою милею.Якщо ви зіткнулися з проблемою повільної мережі, це, швидше за все, викликано мідними проводами або бездротовим передавачем.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -