المواضيع

Концепція анімації

Концепція анімації

Концепція анімації

Анімація визначається як анімований показ елементів графічного дизайну, таких як статична графіка, форми, об’єкти, діаграми, тексти або графіки, для ілюстрації ідей або інформації, які важко пояснити за допомогою слів або статичних зображень.

Анімація є типом анімації, але вона не слідкує за певною історією в її русі, і тому вона має менше оповідання, ніж інші види анімації.

Примітно, що анімація в основному використовується для розповіді історій; Такі як емоційна розповідь, художнє вираження та креативність, щоб оживити персонажів історії, тоді як анімація в основному використовується в ЗМІ та маркетингу.

 

Історія анімаційної графіки

Анімаційна графіка значно еволюціонувала протягом історії, і наступне слідує історії анімації:

•  Початок використання анімаційної графіки датується дев'ятнадцятим століттям, ще до відкриття електронних носіїв, коли для створення руху використовувалися мультфільми та прозорі книги.

•  Анімація почалася в основному з початком кінематографа, і вона з'явилася в сорокових роках двадцятого століття через експериментальні роботи Оскара Фішінгера і Нормана Макларена.

•  Анімація увійшла в кінотехнології та медіа завдяки роботі дизайнерів; Марсель Дюшан, Вальтер Ротман і Фернан Лагер.

•  У 50-х роках двадцятого століття анімація розвивалася інноваційним і творчим шляхом завдяки роботі дизайнерів Саула Басса, Пабло Ферро та Моріса Бендера, що привело до її поширення в кіно та на телебаченні.

•  Термін анімаційна графіка вперше використав у 1960-х роках Джон Вітні, засновник компанії Motion Graphics, Inc.

•  Індустрія анімації різко розвинулася в останні роки, що збігається з технологічним розвитком і дизайнерськими програмами, на додаток до поширення екранів, що дозволило поширити анімаційну графіку та збільшило доступність можливостей її використання в житті.


Переваги анімаційної графіки

Анімація має багато переваг, серед яких:

•  Використовуючи анімаційну графіку, можна створювати характерні та привабливі анімації за менших витрат, зусиль і часу.

•  Анімація допомагає підвищити впізнаваність і розуміння бренду; Це пов’язано з тим, що вони використовують помітні фрази та прості для розуміння фрази, щоб спростити зображення та ідеї для глядачів.

•  Анімована графіка полегшує поширення бренду в соціальних мережах, оскільки глядачі віддають перевагу обміну відео, а не текстом. 

•  Анімована графіка дозволяє глядачам легко обговорювати вміст і висловлювати свою думку, переглядаючи відео про бренд. Ці огляди та думки створюють канал зв’язку, який полегшує виявлення того, що потрібно покращити й оновити в продуктах, програмах і послугах.

•  Анімована графіка збільшує ймовірність того, що веб-сайти, які використовуються для них, з’являться на сторінці пошуку Google.

•  Анімація допомагає збільшити продажі, сприяючи збільшенню кількості відвідувачів і клієнтів веб-сайтів брендів завдяки використанню анімаційного вмісту, і ці веб-сайти, які використовують анімовану графіку, відрізняють свій бренд від решти своїх конкурентів в Інтернеті.


Використання анімаційної графіки

Анімаційна графіка широко використовується в повсякденному житті, і серед цих застосувань є такі:

•  Бренд

Анімаційна графіка використовується для створення бренду, який відрізняє канали від інших, завдяки використанню високоякісних художніх прийомів. 

•  Просвітницькі відео

Анімаційна графіка використовується для створення освітніх і мотиваційних відео, щоб надіслати чітке повідомлення прямим, простим і легким для розуміння способом без необхідності використання химерних і барвистих дизайнів. Варто зазначити, що вони використовують лише простий фон із звуковими коментарями щоб підтвердити надіслану історію чи повідомлення. 

•  робота

Анімаційна графіка використовується для створення відеокліпів, щоб прояснити ключові моменти під час роботи, а також це ефективний спосіб підкріпити ці моменти та інформацію та транслювати їх глядачеві, щоб йому було легше зрозуміти та побачити їх по-іншому, що важко показати у презентації. 

•  Оголошення

Анімаційна графіка використовується для створення рекламних відео для просування продуктів і показу їх клієнтам для збільшення їхніх продажів, щоб можна було створювати розважальні та привабливі відео, які приваблюють велику кількість клієнтів і є дешевшими, ніж анімація. 

•  Музичні кліпи та фільми 

Анімаційна графіка використовується для створення повного музичного відео, яке розповідає історію, доповнюючи текст музичної пісні, і вказано, що її також можна використовувати у виробництві короткометражних фільмів. 

•  Послідовність назв телефільмів

Анімація використовується для опису внутрішніх почуттів персонажів, поєднуючи їх із візуальними елементами та пейзажами в складній та продуманій манері, і цей метод використовується у фільмах і телевізійних програмах для відображення послідовності заголовків (початок або вступ), щоб привернути увагу глядача. . 

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -