المواضيع

Корисні програми для підлітків

Корисні програми для підлітків

Корисні програми для підлітків

Технології використовуються в більшості сфер життя, і вони стали незамінними в певних сферах, і іноді, можливо, доводиться йти в ногу з цією швидкістю змін, незважаючи на те, що ви не повністю з ними погоджуєтеся, і серед цих прикладів є володіння смартфонами, планшетами, та інші підлітками, оскільки серед деяких батьків можуть виникнути розбіжності щодо необхідності володіння цими пристроями та щодо відповідного віку для їх використання, і загалом, як результат не відставати від розвитку, нижче наведено список набір корисних додатків для підлітків:

 

Моя домашня робота)

Це безкоштовна програма, головна мета якої – систематизувати завдання та інші завдання для студентів. Вона також працює, щоб нагадувати студентам про завдання та проекти, які потрібно виконати. Програма все ще доступна та функціональна.

 

IXL-МАТЕМАТИКА ТА АНГЛІЙСЬКА)

Ця програма містить багато різноманітних інтерактивних запитань з математики та англійської мови, і вона підходить для дітей віком від 5 до 18 років, оскільки за допомогою цієї програми учні можуть навчитися малювати квадратні рівняння за допомогою графіка або зосередитися на слабких сторонах учня, переглянувши і зосередження на них через програму.

 

WolframAlpha)

Ця програма відображає обширну інформацію на різноманітні теми, наприклад; Одиниці та процедури, гроші та фінанси, а також місця та географія, люди та історія – це багатий ресурс для багатьох студентів, які шукають детальну та швидку інформацію водночас.

 

Коло 6)

Одним натисканням кнопки ця програма дає вам змогу спілкуватися з вибраними вами людьми, коли у вас виникне проблема чи будь-яка надзвичайна ситуація, а також визначить ваше місцезнаходження за допомогою GPSЦя програма спочатку була розроблена для студентів університетів, але вона набула популярності серед більш широких верств суспільства та стала популярною серед молодших школярів, батьків та сімей для відчуття безпеки.

 

Хранитель)

Це безкоштовна програма, яка зберігає та зберігає всі паролі або паролі та ім’я користувача інших програм, оскільки ви можете зберігати інформацію, до якої хочете звернутися за потреби, замість того, щоб створювати нові облікові записи чи бути заблокованими.

 

Пошук Wi-Fi)

У випадку, якщо ви хочете підтримувати постійне з’єднання з Інтернетом, ви захочете завантажити цю програму на свій телефон, оскільки вона шукатиме доступні мережі поблизу вас, і це безкоштовна програма.

 

Тед)

Ця програма має на меті навчити підлітків думати, переглядаючи та дивлячись важливі зустрічі та конференції з впливовими людьми, які говорять про корисні та корисні речі, і це підвищить культуру особистості, а також допоможе їй розвинути свої навчальні здібності.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -