المواضيع

сфери електронної комерції

 сфери електронної комерції

сфери електронної комерції

Електронна комерція працює в багатьох сферах, зокрема: 


облікова сфера

Електронний облік включає багато робіт, таких як таблиці фінансових даних і бухгалтерські звіти, оскільки облік у сфері електронної комерції важливий для установ і компаній, які виконують свою роботу з високою точністю та швидко.


Бізнес Менеджмент

Управління електронним бізнесом є частиною управління бізнесом, за допомогою якого він діє у всій комерційній діяльності, заснованій на технологіях і комунікаціях, оскільки комерційні операції, купівля та продаж здійснюються через управління.


галузі інформатики

Електронна комерція – це процес здійснення будь-якої економічної діяльності за допомогою інформатики та Інтернету, який базується на купівлі та продажу машин, інструментів та інших товарів через Інтернет.


інженерна сфера

Сайти та програми електронної комерції залежать від багатьох технологій, зокрема; Розробка веб-сайтів і мобільних додатків Через електронну комерцію можна працювати в сфері інженерії.


поле споживчої поведінки

Він працює над виявленням і вимірюванням поведінки споживачів за допомогою оцінок і думок щодо конкретних товарів, послуг і продуктів, які купує клієнт, з метою досягнення відчутних результатів і надійної реальності.


Управління людськими ресурсами

Елемент людських ресурсів дуже важливий для сайтів електронної комерції та їхнього управління належним і необхідним чином, оскільки це здійснюється через контроль людського компонента, щоб мати можливість якнайповніше керувати ним належним чином.


Поле маркетингу

Він залучає нових клієнтів через команду маркетингу та реклами, особливо тому, що ми живемо в епоху цифрового маркетингу та реклами, оскільки ця сфера є дуже важливою для операцій електронної комерції.


Сфера статистики

Присутність людини, яка спеціалізується на статистиці на сайтах електронної комерції, дуже важлива, щоб ви могли знати майбутніх клієнтів, кількість присутніх людей і час, коли вони були доступні.


Журналістика та написання контенту

Це написання точних відомостей про пропоновані продукти, що дозволяє клієнту з упевненістю робити покупку на сайті, тому важливо, щоб написання вмісту було з високим ступенем креативності, щоб конкурувати на комерційному ринку.


Етапи електронної комерції

Електронна комерція проходить три етапи, а саме:

•  Запуск і швидке зростання: цей крок дуже важливий, оскільки власнику бізнесу потрібна висока концентрація, щоб визначити бренд серед клієнтів і розповсюдити свою продукцію на початковому етапі, щоб збільшити продажі продуктів і послуг. , збільшення прибутку та зростання бізнесу серед конкурентів.

•  Вершина зростання та розвитку: це ще раз переглянути бізнес-план, і водночас шукати недоліки продукту та працювати над їх усуненням, а потім повертати їх на ринок.

•  Повторне зростання: на цьому етапі клієнти раді бачити новий продукт, який допомагає бізнесу знову розвиватися та збільшувати прибуток.


Електронна комерція

Електронна комерція або Інтернет-комерція стосується купівлі та продажу товарів і послуг через Інтернет, а також передачі даних і коштів для здійснення транзакцій. Електронна комерція здебільшого використовується для продажу фізичних і матеріальних продуктів через Інтернет. Вона може також описати багато типів ділових операцій, які здійснюються через Інтернет.

Історія електронної комерції почалася з початку першого онлайн-продажу, який стався 11 серпня 1994 року нашої ери, коли людина продала компакт-диск своєму другові через веб-сайт NetMarket, який є роздрібною платформою. З того часу e -commerce розроблено, щоб полегшити клієнтам купівлю товарів онлайн.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -