المواضيع

Поняття про волоконно-оптичні з’єднувачі

Поняття про волоконно-оптичні з’єднувачі

Поняття про волоконно-оптичні з’єднувачі

Оптоволоконні з’єднувачі відомі як гнучкі пристрої, функція яких полягає в з’єднанні та від’єднанні оптоволоконних кабелів від передавача чи приймача для забезпечення стабільного та швидкого з’єднання. Розроблено багато типів оптоволоконних з’єднувачів, кожен з яких має переваги, недоліки, Волоконно-оптичні з’єднувачі зазвичай складаються з 4 основних компонентів:


•  Порівняти

Він виготовлений із пластику або нержавіючої сталі та знаходиться на кінці роз’єму, щоб надати оптичному волокну тривалу механічну міцність і захищати його від забруднень, а також вважається найважливішою та дорогою частиною оптичного волокна. роз'єм. 

 

Корпус  роз'єму

Це пластиковий або металевий корпус, який є частиною, яка утримує муфту та з’єднувальний пристрій. 


•  Кабель

Він з’єднаний зі сполучним органом. 


•  Сполучення пристрою

Вважається частиною корпусу роз’єму, яка утримує роз’єм на місці під час під’єднання до іншого пристрою. 


Типи волоконно-оптичних з'єднувачів

Типи волоконно-оптичних з’єднувачів постійно змінюються разом із розвитком технології оптичних волокон. Серед найвідоміших волоконно-оптичних з’єднувачів є наступні:

 

Абонентські роз'єми

Його скорочено називають (SC), він містить квадратний пластиковий корпус і характеризується функцією штовхання та витягування, що спрощує його встановлення, і зазвичай використовується в з’єднаннях, які вимагають високого рівня сигналу, наприклад зв’язку та передачі даних, і він є найпоширенішим через свою довговічність, низьку вартість і простоту встановлення.Але він потребує більше місця порівняно з новішими роз’ємами через наявність квадратного корпусу.


Основний наконечник

Він називається FC/PC, має тверду протипилову гайку, використовується в решітках з великим прольотом і одиночними решітками, але потребує трохи довшого часу встановлення порівняно з іншими типами.


Роз'єми Lucent

Його скорочено називають (LC), і він характеризується невеликим розміром порівняно з іншими типами, такими як SC, тому вважається придатним для з’єднань високої щільності та великих відстаней, а також характеризується легкістю відокремлення від з’єднувальні панелі без необхідності використання будь-яких спеціальних інструментів, і це вважається одним із найпоширеніших з’єднувачів.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -