المواضيع

Інформаційно-комунікаційні технології

Інформаційно-комунікаційні технології

Інформаційно-комунікаційні технології

Технологія визначається як винаходи, які допомагають людині в її повсякденному житті, а поняття засобів масової інформації та комунікації означає інформацію та методи комунікації, і згадується, що методи спілкування в суспільстві помножилися з давніх часів, і серед цих методів є розмова безпосередньо або через повідомлення, радіо, телебачення та ін.

 

Інформаційна технологія визначається як засіб зв’язку за допомогою технології, під якою розуміються автоматичні інформаційні пристрої або телефон .

 

Компоненти інформаційно-комунікаційних технологій

Існує 5 основних компонентів ІКТ-мережі, окрім самих комп’ютерів:


 • дані _)

Це необроблені факти та цифри.

 

 • Обладнання _)

Вони є фізичними компонентами, з яких складаються технічні пристрої, які залежать від технології.

 

 • програмне забезпечення _)

Це стосується програмного забезпечення, на яке покладається комп’ютер.

 

 • Інформація _)

Це оброблені дані, щоб надати їм зрозуміле значення для користувача.

 

 • Процедури _)

Це серія процедур, які виконуються в певному порядку, щоб забезпечити безперебійну роботу системи, як запрограмовано.

 

Позитивний вплив інформаційно-комунікаційних технологій

Існує багато позитивних впливів інформаційно-комунікаційних технологій на різні аспекти життя, і найважливішими з цих ефектів є наступні:

 • Легкий доступ до інформації

Технології полегшили багатьом людям доступ до необхідної інформації, а також отримання різноманітних послуг, таких як сприяння торгівлі, крім надання можливостей для розваг та розваг.

 

 • Покращити доступ до освіти

Інформаційно-комунікаційні технології надають можливість навчатися через Інтернет, а також надають нові можливості роботи, такі як гнучка та мобільна робота, а також багато робочих місць у сфері комунікацій.

 

 • Легкий доступ до нових можливостей та інструментів

Інформаційні та комунікаційні технології відкрили нові горизонти для людей, які не мали такого типу технологій у своїй досяжності, і деякі приклади:

 • Колишня фотографія потребує професійної студії та фотографа, а також програмного забезпечення для редагування фотографій та високоякісних принтерів.
 • Інтеграція людей з особливими потребами в суспільство шляхом використання такого типу технологій, як-от сліпі та люди з вадами зору через метод Брайля для письма та читання за допомогою комп’ютерів, які працюють зі звуком, а також функцію збільшення екрана для людей із вадами зору.

 

 • Соціальні мережі

Існує багато доступних сайтів соціальних мереж, таких як ( FACEBOOK) і ( ТВІТТЕР), و( LINKEDIN), що дозволяє користувачам підтримувати зв’язок один з одним у всьому світі.

 

 • Шопінг і торгівля

Завдяки інформаційно-комунікаційним технологіям можна легко робити покупки в Інтернеті, і ця функція відноситься до електронної комерції, яка спирається на такі технології, як електронні перекази коштів, обробка онлайн-транзакцій і автоматизовані системи збору даних.

 

Негативний вплив інформаційно-комунікаційних технологій

Незважаючи на численні позитивні наслідки інформаційно-комунікаційних технологій, вони мають деякі негативні аспекти, і найбільш помітними з цих наслідків є наступні:

 • Звільнення на користь техніки

Тобто заміна ручних процесів автоматизацією, наприклад: роботи замінюють людей у ​​деяких місцях, і відповідні економічні наслідки, такі як втрата доходу, і деякі соціальні наслідки, такі як втрата соціального статусу та самооцінки.

 

 • Обмежте спілкування віч-на-віч

Сьогодні всі вважають за краще спілкуватися через Інтернет через сайти соціальних мереж; Електронна пошта замість реальної розмови віч-на-віч робить їх більш індивідуалістичними та інтровертними, а онлайн-спілкування робить людей нездатними чітко висловити свої почуття.

 

 • Зниження фізичної активності і деякі проблеми зі здоров'ям

Тривале використання технологій викликає проблеми зі здоров'ям, такі як: головний біль, біль у шиї, напруга очей, а також деякі психологічні проблеми, такі як соціальна ізоляція.

 

 • Непомірні витрати

Багато інструментів інформаційно-комунікаційних технологій є дорогими, оскільки їх дорого купувати чи підтримувати, і тому деякі особи з низьким доходом можуть не мати змоги скористатися послугами електронного навчання.

 

 • дезінформація

Не всі веб-сайти є надійними джерелами інформації, і деякі з них можуть публікувати оманливу або неправдиву інформацію та новини.

 

 • Втрата конфіденційності

 • Деякі дані в Інтернеті вразливі до атак вірусів і шкідливих програм, наприклад, використання веб-сайтів соціальних мереж може призвести до втрати особистих даних, а також у випадку онлайн-покупок і оплати існує ризик втрати грошей .


Технологічна революція у сфері медіа

Як відомо, останнім часом у світі відбулася масштабна революція в галузі технологій, яка призвела до великої революції в потоці інформації. Так що розповсюдження інформації відбувається з високою та великою швидкістю та з мінімальними зусиллями та витратами, і вона легко та легко досягає одержувача, а останні технологічні розробки зробили великий внесок у усунення відмінностей між кордонами та засобами комунікації, які залишалися фрагментованими до кінця сімдесятих років минулого століття.

Іншими словами, інформаційно-комунікаційну технологію можна визначити як набір різних інструментів, технік, систем або засобів, які використовуються для обробки вмісту та вмісту, який потрібно передати, і це робиться за допомогою наступних кроків:

 • Збір даних та інформації, аудіо-, відео-, письмової чи намальованої за допомогою електронного калькулятора.
 • Зберігайте його та відновлюйте легко та вчасно.
 • Публікація, передача з одного місця в інше або обмін, і цей процес відбувається за допомогою ручної, електронної, механічної або електричної технології, відповідно до етапів історичного розвитку цих засобів, на додаток до областей, охоплених розвитком цих засобів.

Комунікації є однією з найважливіших сфер, на яку помітно вплинув технологічний розвиток. Оскільки ця розробка зробила доступними багато засобів і засобів, які сприяли скасуванню географічних кордонів і наближенню відстаней, на додаток до полегшення отримання, збору, зберігання та публікації всієї інформації з будь-якого місця безпосередньо та негайно, в обхід обмежень простору та час.

Електронна революція була представлена ​​електронними комп'ютерами, супутниками, мікрохвильовими лініями, оптичними волокнами, коаксіальними кабелями, цифровим зв'язком і мультимедіа, на додаток до прямого зв'язку з мережами та інформаційними базами, такими як Інтернет, мобільні телефони та електронна пошта, а також проведення семінарів та дистанційні конференції.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -