المواضيع

Концепція діпфейків

Концепція діпфейків

Концепція діпфейків

Глибока фальсифікація полягає в тому, що професійні люди за допомогою комп’ютерних програм знімають відеоролики або модифікують зображення, в яких обличчя людини замінюється іншим, створеним комп’ютером і певними програмами, яке часто нагадує іншу людину, причому підробка є переконливою та дуже близькою до неї. правда і легко повірити.

Одним із відомих прикладів процесу глибокої фальсифікації є відомий усім обліковий запис Tik Tok, який випустив фейкові відео американського актора Тома Круза, в яких майстерно імітується голос справжнього актора та його поведінка, що змусило фоловерів переконати, що він справжній Ток Круз, у деяких відео, на яких актор з’являється підробкою під час виконання щоденних справ, таких як вмивання обличчя вранці, гра в гольф або показ деяких простих фокусів.


Погляд закону на діпфейки

До цього моменту глибокий фейк не є протиправним діянням, але якщо відео супроводжується некоректними словами або є відеороликом чи порнографічним зображенням, на якому обличчя замінено, потерпілий може порушити справу проти тих, хто його наклепив, але у поточній ситуації відео залишаються фейковими знаменитостями, містять неправдиві та суперечливі заяви є законними та не караються.


Deepfeke виявлення

Глибоку фальсифікацію часто можна виявити через деякі візуальні ефекти, які вона залишає, наприклад спотворення зображення, мерехтіння або коливання під час руху, а також загальні речі, які виявляють неправдивість відео, це зміна рис обличчя через їх швидкий рух. , а також наявність ненормального руху ока, або його застій, наприклад, відсутність вій, або невідповідність між розміром тіла та головою, яка його несе.

Глибоку фальсифікацію також можна відрізнити, якщо тон шкіри є неприродним, тіні неправильно розміщені або волосся неприродне, наприклад, не кучеряве або непостійне, оскільки підроблені зображення не зможуть створити ці індивідуальні характеристики, а також алгоритми можуть не вміти генерувати зуби з індивідуальними особливостями, тому відсутність ліній між зубами може бути свідченням глибокої фальші.


Яка справжня мета використання дипфейків?

Метою глибокої фальсифікації є використання підробленого контенту, щоб психологічно вплинути на глядачів і слухачів, щоб вони повірили в щось або подію, яка не відбулася насправді, а технологія глибокої фальсифікації часто використовується для поширення неправдивої інформації та з поганою метою, зокрема:

•  Шахрайство та обман.

•  Злом особистих даних.

•  Реклама нереальних фотографій і відео відомих людей.

•  Плямить репутацію інших.

•  Підробка результатів виборів.

•  Автоматизовані атаки дезінформації.

•  Викрасти особистість іншої людини.

Фінансове шахрайство  .

•  Вимагання.


Позитивне використання дипфейків

Хоча багато людей використовують технологію deepfake у негативний спосіб, що шкодить іншим, вона має деякі переваги, зокрема:

•  Використовуйте їх у гумористичних кліпах.

•  Використання в дистанційній освіті.

•  Використання в 3D комп'ютерних іграх.

•  Використання в просуванні та рекламі.

•  Використання методів віртуальних технологій.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -