المواضيع

Які характеристики супутника?

Які характеристики супутника?

Які характеристики супутника?

Супутники - це штучні машини, які запускаються в космос, щоб рухатися навколо Землі або навколо будь-якого іншого об'єкта в космосі, оскільки вони допомагають метеорологам прогнозувати погоду, а також допомагають робити фотографії сонця, планет, чорних дір або далеких галактик, які допомагають У свою чергу, вчені краще розуміють Сонячну систему та Всесвіт.


Основні характеристики супутників такі:

•  Супутники бувають різних форм і розмірів.

•  Більшість супутників мають дві основні частини; Антена та джерело живлення, де антена надсилає та приймає інформацію на землю та від неї, а джерелом живлення може бути сонячна панель або батарея, яка виробляє енергію, перетворюючи сонячне світло на електрику.

•  Багато супутників мають камери та точні датчики, які допомагають збирати інформацію про землю, воду та повітря або збирати дані про Сонячну систему та Всесвіт.

•  Більшість супутників запускають у космос за допомогою ракет.

•  Супутники обертаються навколо Землі на різній висоті, з різною швидкістю та різними траєкторіями.


Яке значення мають супутники?

Супутники забезпечують одночасний огляд великих смуг Землі з висоти пташиного польоту, і вони можуть збирати дані швидше, ніж усі інструменти та телескопи на поверхні Землі.


типи супутників

Існує багато типів супутників залежно від їх функції, найвідоміші з яких:


Астрономічні супутники

Це супутники, розкидані в космосі, які відповідають за спостереження та фотографування далеких планет, зірок і космічних галактик.


Супутники зв'язку

Це супутники, відповідальні за підтримку зв’язку, і серед їхніх найвидатніших застосувань: телевізійне мовлення, телефонні дзвінки, підключення до Інтернету, радіо та багато пристроїв віддаленого зв’язку.


наземні супутники

Це супутники, відповідальні за вивчення навколишнього середовища, моніторинг змін клімату та складання карти Землі для невійськових цілей.


навігаційні супутники

І ці супутники відповідають за точне відстеження будь-якого об'єкта на Землі.


військові супутники

Ці супутники розгортаються в космосі для нападу на супутники противника та інші космічні об’єкти під час війни.


метеорологічні супутники

Ці супутники використовуються для вимірювання та звітування про погоду на поверхні Землі, а також для використання звітів у прогнозах погоди.


Які недоліки супутників?

Недоліки супутників наступні:

•  Супутники дорогі: вартість створення цих пристроїв є дуже високою, на додаток до вартості їх запуску в космос, незалежно від того, чи був запуск успішним чи невдалим.

•  Переривчасті сигнали: якщо існує багато різних факторів, які впливають на силу прийому супутникового сигналу, може виникнути помилка від самого супутника або будь-кого, хто на ньому працює, на додаток до певних умов, які неможливо змінити, такі як погода чи сонячні плями, оскільки вони впливають Ці речі на сигнал супутника спричиняють перешкоди, що дуже ускладнює завдання належної роботи супутника.

•  Затримка трансляції: термін, що вказує на тривалість часу, який потрібен супутнику для встановлення зв'язку із Землею, що іноді спричинено величезною відстанню, на яку супутник має передати сигнал.

•  Неможливість відремонтувати їх у разі дефекту в космосі: оскільки неможливо будь-яким чином підтримувати або ремонтувати супутники в космосі.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -