المواضيع

Що таке інтернет-магазин

Що таке інтернет-магазин

Що таке інтернет-магазин

 Інтернет-магазин визначається як веб-сайт або електронний додаток, який включає групу операцій купівлі та продажу великої кількості товарів, а також послуг, і всі ці операції відбуваються через Інтернет. 

Інтернет-магазини мають багато характеристик, яких не мають традиційні магазини, зокрема: 

* Клієнт може здійснити процес покупки в будь-який час і без необхідності йти до фактичного місця розташування магазину. 

* Клієнт може отримати певний товар або послугу, отримавши їх у будь-якому місці, де він забажає. 

* Інтернет-магазини надають своїм клієнтам послугу ознайомлення з усією інформацією, пов’язаною з товаром, перш ніж додати його до свого кошика для покупок. 

* Інтернет-магазинам надається послуга додавання того, що клієнт хоче щодо товарів, або видалення того, що він не хоче, до завершення процесу покупки. 

* Інтернет-магазини використовують високобезпечні методи шифрування для захисту інформації та фінансових даних своїх клієнтів, тому процес покупки відбувається безпечно. 


Послуги інтернет-магазину  

Інтернет-магазини надають безліч послуг своїм клієнтам і клієнтам. Серед найважливіших послуг можна виділити наступні: 


Різноманітність товарів і послуг 

Клієнт може знайти все, що він хоче купити, в тому числі; Меблі, одяг, електронні гаджети та інші товари та товари. Відмінні ціни та акційні знижки. Клієнт може придбати будь-які товари та послуги за ціною, яка часто є нижчою, ніж в офлайн-магазинах, що означає можливість заощадити навіть невелику частину грошей клієнта. 


Зручність платіжних операцій 

Інтернет-магазини пропонують кілька способів оплати перед покупцем, включаючи оплату кредитними картками або оплату при отриманні. 


Історія інтернет-магазинів  

Електронні магазини існують досить давно, оскільки один з найбільших американських магазинів (Amazon) існує з середини 90-х років минулого століття, проте протягом 2010 року електронні покупки в Америці не перевищували 6% від загального обсягу. вартість продажів роздрібним методом. Слід зазначити, що в історії інтернет-магазини пройшли кілька етапів, які пояснюються наступним чином: 


Перший етап (1984-1994)

На цьому етапі вперше відбулося замовлення товарів електронним способом, що відбувалося через систему, яку винайшов англієць Майкл Олдріч і на той час називав її Videotex. 


Другий етап (1994-2017) 

Через деякий час американська мережа ресторанів Pizza Hut почала продавати свою продукцію через веб-сайт під назвою Pizza Net і спочатку класифікувала цю послугу як призначену для людей похилого віку, які не можуть робити покупки звичайним способом, а потім комп’ютерного експерта. Деніел М. Коун заснував ринок в Інтернеті, який він назвав Netmarket. 

Саме на цьому ринку відбувся перший продаж у дуже безпечний та електронний спосіб, оскільки компакт-диск зі Стінгом продавався за 12,48 доларів США, і з того часу продаж у такий спосіб почав поширюватися, і через ці операції з’явився термін електронної комерції. став широко відомим. 

У 1994 році було створено Amazon, який був веб-сайтом, присвяченим продажу книг, а потім eBay у 1995 році, потім було створено сайт електронної комерції Rakuten у Японії, а потім сайт Alibaba в Китаї. 


Третій етап (2017 - зараз)  

Смартфони почали вторгатися на ринок, оскільки відсоток онлайн-покупок з електронних магазинів протягом 2017 року досяг майже 80% продажів загалом. 

Зауважимо, що протягом 2020 року та під час поширення пандемії Covid-19 операції з електронних продажів значно зросли, і більшість покупок були спрямовані на продукти харчування. 


Види інтернет-магазинів 

Інтернет-магазини бувають двох основних типів, а саме: 

Єдині в своєму роді магазини електроніки 

Єдині у своєму роді магазини пропонують свої товари та ведуть весь свій бізнес лише в Інтернеті, що означає, що вони існують лише в Інтернеті, наприклад Amazon, eBay та інші веб-сайти. 


* Магазини електроніки змішаного характеру 

Магазини змішаного характеру пропонують товари для продажу через Інтернет і мають фізичні або традиційні місця, які можна відвідати особисто та зробити покупки, наприклад Kapp Company, Best Buy Company, Target Company та інші компанії. 


Вимоги до інтернет-магазину 

Інтернет-магазини містять багато вимог, які повинні бути присутніми для забезпечення ідеального робочого процесу, і найважливіші з цих вимог:


Брошура або каталог товарів магазину 

Цей буклет або каталог, як правило, містить назву товару, його виробника, його ціну, розміри (довжину та ширину) та кілька його зображень. 


візки для покупок 

Він спрямований на надання послуги клієнту або замовнику, надаючи йому можливість помістити в нього все, що він хоче. 


система замовлення 

Система, яка дозволяє клієнту або клієнту відстежувати замовлення на покупку, яке він зробив з інтернет-магазину, і знати, який статус замовлення, і на якій стадії воно прибуло, і він має право переглядати всю інформацію, пов’язану з на попередні замовлення. 


Переваги інтернет-магазинів 

Інтернет-магазини мають багато переваг, зокрема такі: 


Отримайте велику кількість клієнтів 

Інтернет-магазин націлений на велику кількість клієнтів, і його клієнти не обмежуються певною географічною територією, а можуть включати різні регіони світу та багато країн. 


Послуги доступні постійно 

Послуги інтернет-магазину доступні для покупки 24 години на добу, 7 днів на тиждень. 


Низька вартість 

Створення інтернет-магазину не потребує великих грошей і капіталу, як у випадку з традиційними магазинами, але має низькі витрати на будівництво.


Прості та швидкі транзакції 

Купувати та продавати в інтернет-магазинах легко, оскільки клієнт може переглядати всі товари та послуги в будь-який час і так, як йому заманеться. 


Доступ до маркетингу та реклами 

Можна отримати різні види маркетингу та реклами для магазину простим і зручним способом, і в той же час це економічно недорого, а також гарантує, що багато людей знають про це, тим більше, що переважна більшість людей використовує Інтернету в різних видах діяльності, які вони здійснюють. 


Недоліки інтернет-магазинів 

Незважаючи на багато позитивних моментів, які можна отримати від продажу в електронних магазинах, він має деякі негативні сторони, зокрема: 


Недостатнє володіння термінами доставки замовлень 

Хоча процес покупки в інтернет-магазинах займає всього 15 хвилин, процес доставки займає максимум 1-3 тижні. 


Відсутність системи акційних знижок на постійній основі 

Звичайні магазини часто пропонують багато знижок, які спонукають людей купувати, тоді як інтернет-магазин не має можливості надати такі знижки та конкурентоспроможні ціни. 


Неможливість побачити продукт і його переваги чи недоліки 

Процес купівлі-продажу часто відбувається в електронному вигляді, що не дозволяє покупцеві ближче познайомитися з типом товару або спробувати його, особливо це стосується одягу. 


Відсутність реальної взаємодії між компанією та клієнтом 

Між продавцем і покупцем немає великої взаємодії, і останній може отримати багато допомоги та порад від традиційних торгових представників, а це недоступно в процесі електронних продажів. 


Досвід не приносить багато задоволення та розваги 

Електронні продажі не дають відчуття розваги та проведення спеціального часу, пересуваючись між пропозиціями магазину, як це відбувається під час звичайних торгових операцій. 


Часте шахрайство та шахрайство в електронних продажах 

Покупець не може уважно оглянути товар або спробувати його, і в багатьох випадках зображення, що відображаються для товару, часто не стосуються того самого продукту, а скоріше для реклами та реклами, що відкрило двері для електронних злочинів, таких як шахрайство та шахрайство. 


Різниця між електронними магазинами та традиційними магазинами 

Основна і головна відмінність покупки в інтернет-магазині від традиційного полягає в тому, що перший зручніший і його можна зробити в будь-який час, заощаджуючи багато часу та зусиль, тоді як для традиційного шопінгу часто потрібен певний час протягом світлового дня. , а отримання товару вимагає часу.

Серед явних відмінностей між цими двома типами операцій покупок є те, що купівля в інтернет-магазині не дозволяє покупцеві уважно побачити товар і визначити його придатність для людини. Тут покладається на характер зображень, що супроводжують продукт, які дозволяє багато шахрайства, хоча це не може статися під час процесу традиційних продажів.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -