المواضيع

Як відновити видалену історію викликів без програмного забезпечення

Як відновити видалену історію викликів без програмного забезпечення

  Відновити видалену історію викликів без програм для Android

  Користувачі Android можуть  відновити видалену історію дзвінків, не вдаючись до використання різних програм, за допомогою резервної копії, яка автоматично створюється для пристрою Android і застосовується за допомогою таких кроків:

  • Перейдіть до ( Налаштування), потім натисніть опцію ( Облікові записи та резервне копіювання).
  • Натисніть опцію ( Резервне копіювання та відновлення).).
  • Натисніть на опцію ( Відновити дані).
  • Виберіть варіант ( iphone), яка містить історію дзвінків і повідомлень .
  • Натисніть опцію ( Відновити).

  Слід зазначити, що видалену історію викликів можна відновити, зробивши резервну копію телефону на Google Drive) або ( Gmail), але під час відновлення будь-яких резервних копій телефону телефон видалить дані, які зараз зберігаються на пристрої, і тому необхідно переконатися, що немає поточних важливих даних для користувача, оскільки вони можуть бути стерті, тому потрібно створити копію цих даних. взято.

   

  Відновлення видаленої історії викликів без програмного забезпечення для iPhone

  Видалену історію викликів iPhone  або будь-які видалені дані можна відновити за допомогою резервних копій, попередньо зроблених з пристрою, через ( iTunes) .) або ( iCloud), або через різні програми, але виявилося, що єдиний спосіб без програми - це використовувати резервну копію, оскільки користувач повинен активувати синхронізацію, оскільки цей спосіб не працюватиме для тих, хто не робив синхронізацію на своєму пристрої , і він повинен використовувати для цього спеціалізовані програми, і нижче включено необхідні кроки в процесі відновлення даних через ( iTunes) .) و( iCloud).

   

  Використовуйте резервну копію iTunes

  Можна використовувати iTunes), щоб відновити видалену історію викликів, але для цього потрібна резервна копія пристрою, оскільки iPhone зазвичай виконує автоматичне резервне копіювання за допомогою iCloudАле коли ви звільните місце ( iCloud), або якщо людина хоче зробити резервну копію свого телефону, не покладаючись на автоматичне копіювання, вона може вдатися до ( iTunes), а видалену історію дзвінків можна відновити за допомогою ( iTunes) за допомогою таких кроків:

  • По-перше, користувач мав зробити попередню резервну копію iPhone за допомогою ( iTunes) .), через комп’ютер із системою Mac або Windows ( ПК або Mac).
  • Підключіть iPhone до комп’ютера, на якому зберігається резервна копія, а потім відкрийте iTunes) автоматично або вручну на комп’ютері.
  • Натисніть на значок iPhone, розташований у верхньому лівому куті екрана.
  • Натисніть опцію «Відновити резервну копію».).
  • Коли ви натискаєте цю опцію, усі дані телефону, які зберігалися на дату цієї резервної копії, будуть відновлені на iPhone, а всі дані на пристрої будуть стерті на даний момент, тому ви повинні зробити резервну копію потрібного даних, побоюючись їх втрати.
  • Час, за який iPhone завершить процес резервного копіювання, залежить від розміру резервної копії.Після завершення телефон можна від’єднати від комп’ютера, відкрити журнал викликів і з’явиться потрібний журнал викликів.

  Використовуйте резервне копіювання iCloud

  Це найпростіший і найшвидший спосіб відновити видалену історію викликів для iPhone, але для цього потрібна попередня резервна копія iCloud .Необхідні для цього кроки:

  • Зайдіть в меню налаштувань на iPhone і натисніть ( профіль) .), розташований у верхній частині списку.
  • Натисніть iCloud), а потім опцію ( Керувати сховищем), а потім опцію ( Резервні копії).
  • Після цього він перейде на екран, де буде показано користувачеві список резервних копій для пристрою, і, клацнувши будь-який параметр у списку, користувачеві буде показано дату останнього резервного копіювання, зробленого для цього параметра.
  • Вибираючи резервну копію з відповідною датою, слід мати на увазі, що вся інформація на iPhone буде автоматично видалена та замінена інформацією на цю дату з резервної копії, тому будьте обережні, створюючи копії файлів, які хочете зберегти для страх їх втратити.
  • Вибираючи відповідну дату резервного копіювання та перед активацією опції, ви повинні виконати скидання телефону за допомогою опції скидання), яка видаляє всі дані на телефоні.
  • Щоб скинути налаштування телефону, необхідно перейти до опції ( Загальні).), потім ( Скинути), а потім опцію ( Видалити весь вміст і налаштування).
  • Коли процес скидання завершиться, натисніть опцію «Відновити з резервної копії iCloud ».Резервне копіювання ( відновлення з резервної копії iCloud) і вибирає дату цільової копії, яка містить цільову історію викликів.

  Існує кілька методів, якими користувач може скористатися, щоб відновити видалену історію дзвінків, як на пристрої Android, так і на iPhone, але ці методи в основному залежать від збереження резервної копії пристрою раніше, і це має зауважте, що якщо користувач працює над відновленням попередньої резервної копії, щоб отримати видалену історію дзвінків, він втратить наявні дані телефону, тому ви повинні зробити копію поточних даних, щоб уникнути їх втрати.

  تعليقات
  ليست هناك تعليقات
  إرسال تعليق   وضع القراءة :
   حجم الخط
   +
   16
   -
   تباعد السطور
   +
   2
   -