المواضيع

Як захопити екран комп’ютера?

Як захопити екран комп’ютера?

Як захопити екран комп’ютера?

Як зробити скріншот пристрою Windows

Людина, яка користується комп’ютером Windows, може сфотографувати або зробити знімок екрана всього екрана пристрою або навіть його частини за допомогою клавіатури пристрою.


через клавіатуру

Ось пояснення того, як зробити знімок екрана комп’ютера за допомогою деяких клавіш на клавіатурі пристрою:

             Клавіша PrtScn: цю клавішу на клавіатурі комп’ютера можна використовувати, щоб зробити знімок усього екрана. Варто зауважити, що коли до комп’ютера під’єднано декілька екранів, натискання клавіші (PrtScn) дозволить користувачу зробити знімок скріншот усіх екранів, підключених до пристрою.

             Клавіші (Alt + PrtScn): Ви можете натискати клавіші (Alt + PrtScn) на клавіатурі, щоб зробити скріншот певного активного вікна на екрані комп’ютера, тому рекомендується клацнути вікно, яке користувач хоче зробити. знімок екрана, щоб переконатися, що це активне та активоване вікно на пристрої.

             Клавіші (Win + PrtScn): користувач, який володіє комп’ютером під керуванням Windows 8 або новішої версії, може натиснути клавіші (Win + PrtScn), щоб зробити знімок екрана всього екрана пристрою, і варто зазначити, що це зображення автоматично зберігається у папці за замовчуванням для збереження зображень у Windows 8.


за допомогою інструменту для відрізання

Ось кроки, щоб зробити знімок екрана комп’ютера під керуванням Windows 10 або Windows 7 за допомогою інструмента (Snipping Tool) на комп’ютері:

             Натисніть кнопку Пуск на комп'ютері.

             Введіть пошукову команду (Snipping Tool) у полі пошуку, яке з’явиться на екрані пристрою.

             У меню, яке з’явиться на екрані, виберіть опцію (Інструмент фрагментації).

             Натисніть опцію «Режим» або клацніть піктограму зі стрілкою, яка з’являється поруч із опцією «Новий» у старій версії інструменту.

             Визначте тип знімка екрана, який користувач хоче зробити для пристрою.

             Виберіть частину екрана, щоб зробити скріншот на пристрої.


Як зробити скріншот Mac

Користувач, який володіє пристроєм Mac, може зробити знімок або скріншот екрана комп’ютера за допомогою таких способів:

             Натиснувши клавіші (Command + Shift + 3) на клавіатурі пристрою, щоб сфотографувати весь екран, зображення буде збережено на робочому столі пристрою у файлі типу (TIFF).

             Натисніть клавіші (Command + Shift + 4) на клавіатурі пристрою, щоб сфотографувати певну частину екрана, а потім виберіть ту частину зображення, яку ви хочете зробити.


Найкраща програма для зйомки екрана комп'ютера

Існує багато програм, які допомагають сфотографувати екран комп’ютера, і найважливіші з них такі:


Програмне забезпечення Snagit

Програма Snagit працює в операційних системах Windows і Mac і дозволяє користувачеві знімати весь екран комп'ютера або окрему його частину.Щоб почати знімати екран комп'ютера за допомогою програми Snagit, ви повинні виконати такі дії:

             Спочатку програму Snagit необхідно завантажити на комп'ютер, а щоб завантажити її, ви можете натиснути тут .

             Після завершення завантаження піктограма програми Snagit з’явиться на панелі завдань, тобто в нижньому правому куті екрана в системі Windows, тоді як у системі Mac вона з’явиться на панелі меню (Menu Bar) у верхній частині екран праворуч.

             Коли ви натискаєте піктограму Snagit, з’являється вікно захоплення, яке дозволяє користувачеві зробити знімок екрана комп’ютера або записати відео з екрана.

             Щоб сфотографувати екран комп’ютера, клацніть опцію «Зображення» або опцію «Все в одному», яка з’являється ліворуч від вікна зйомки.

             Після натискання кнопки (Зйомка), яка відображається на екрані червоним кольором, або клавіші (Print Screen) на клавіатурі комп’ютера у випадку системи Windows, або клавіші (Control+Shift+C) для системи Mac що він з’явиться на екрані Помаранчевий перехрестик, вибраний і зсунутий курсором, щоб вибрати зображення всього екрана або його частини.

             Після завершення зроблене зображення з’явиться на екрані редактора Snagit, що дозволить користувачеві внести відповідні налаштування та зберегти його.

             Під час фотографування рекомендується використовувати лупу, щоб забезпечити точність зробленого знімка.

             Якщо ви починаєте знімати екран за допомогою опції (Все в одному), коли ви закінчите зйомку, з’явиться синя панель інструментів. Будьте обережні, натискайте кнопку зображення, після чого ви перейдете безпосередньо до екрана редактора Snagit.

Програмне забезпечення Screenpresso

Програма Screenpresso працює лише в Windows і не може бути запущена в системі Mac. Щоб захопити екран комп’ютера за допомогою Screenpresso, необхідно виконати наступні кроки:

             Щоб завантажити Screenpresso, ви можете натиснути тут .

             Після завантаження програми на панелі завдань Windows з’явиться значок Screenpresso.

             Натискається піктограма програми, а потім вибирається (Зйомка).Для користувача з’являються дві опції: запис відео або нерухоме зображення (область знімка екрана).

             Після натискання (Область знімка екрана) на екрані з’являються пересічні лінії, які визначають місце зйомки, і користувач може зробити знімок на весь екран.

             Рекомендується використовувати зум-об’єктив, щоб отримати гарну роздільну здатність зображення.

             Коли зображення буде зроблено, воно автоматично з’явиться в робочій області програми на екрані, що з’явиться, і, натиснувши на нього, користувач зможе внести відповідні коригування та доповнення.

             Біля кнопки (Область знімка екрана) є маленька стрілка, яка надає користувачеві кілька варіантів керування потрібним зображенням. Ви можете натиснути відповідну опцію, перш ніж зробити зображення, наприклад опцію (Знімок екрана на весь екран), що робить користувачеві легше зробити повноекранне зображення, або опція (Відкладений знімок екрана), яка працює на захоплення екрана через 3 секунди,  або (Зйомка вікон, що прокручуються), що дозволяє захопити екран із великим зображенням, яке дозволяє переміщати екран вниз за допомогою курсору.Знімок екрана iFun

Програма iPhone Screenshot дозволяє користувачеві легко знімати екран комп'ютера, і вона працює як на операційних системах Windows, так і на Mac.Для її використання рекомендується виконати наступні дії:

             Щоб завантажити програму iPhone Screenshot, ви можете натиснути тут .

             Після завантаження програми піктограма програми з’явиться на панелі завдань або в рядку меню, залежно від використовуваної системи.

             Натиснувши піктограму програми, з’являться різні параметри.Натисніть синю кнопку (Зйомка), щоб зробити знімок екрана.

             За допомогою курсору визначаються розміри зображення, яке буде зроблено, незалежно від того, чи є воно частиною екрана чи всім екраном.

             Поруч із кнопкою (Зйомка) є два параметри, які дозволяють користувачеві зробити знімок на весь екран або зробити знімок екрана, переміщуючи курсор угору та вниз (скріншот сторінки з прокручуванням).

             Після зйомки з'явиться зроблений знімок з можливістю внесення відповідних коригувань і доповнень.Ashampoo Snap

Програма AshampooSnap є однією з програм, яка дозволяє користувачеві фотографувати екран комп’ютера або знімати відео з екрана, і вона доступна лише для операційної системи Windows, і використовується за допомогою наступних кроків:

             По-перше, щоб завантажити програму, ви можете натиснути тут .

             Після завантаження програми у верхньому правому куті екрана з’явиться значок програми, і коли ви наведете на нього курсор, він автоматично збільшиться та покаже всі параметри, які є.

             Потрібний варіант вибирається зі зйомки відео, зйомки екрана Google Chrome, зйомки екрана з переміщенням курсору вгору та вниз (Capture Scrolling Window) та ін.

             Після натискання потрібної кнопки знімка екрана з'являться стрілки, які допомагають користувачеві визначити розміри зображення.

             Коли зображення буде зроблено, воно автоматично відкриється в редакторі програми, дозволяючи користувачеві вносити в нього відповідні коригування та доповнення.

             Програмою також можна скористатися за допомогою піктограми, яка відображається на панелі завдань у нижній частині екрана. Натиснувши на неї, користувачеві з’явиться багато параметрів, за допомогою яких він може зробити відповідне зображення, а також отримати доступ до налаштувань програми, опція допомоги та інші.


PicPick

Програма PicPic доступна для використання в системах Windows і Mac, і щоб використовувати її для захоплення екрана пристрою, ви повинні виконати такі дії:

             Щоб завантажити програму BikPeak, ви можете натиснути тут .

             Після завантаження програми на панелі завдань з’явиться значок програми, а при натисканні на нього з’являться параметри, доступні користувачеві.

             Щоб зробити зйомку екрана пристрою, натисніть опцію (Зйомка екрана), яка надає користувачеві інші варіанти зйомки екрана, наприклад, зйомку частини екрана, зйомку всього екрана, зйомку окремого вікна та -захоплення останньої захопленої ділянки.

             Після створення відповідного зображення зображення з’явиться в редакторі програми з можливістю внесення відповідних змін і доповнень.


Є багато методів, якими користувач може скористатися, щоб захопити екран комп’ютера, оскільки можна використовувати традиційні методи, натискаючи певні клавіші на клавіатурі комп’ютера, і ці клавіші відрізняються залежно від операційної системи комп’ютера між Windows і Mac або програм і програми, які можна завантажити Спеціалізовані на фотографуванні екрану комп’ютера, ці програми дещо відрізняються параметрами, які вони надають користувачеві, і простотою використання, але в усіх випадках слід уважно вибирати програму, яка сумісна з операційною системою користувача.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -