المواضيع

Несправності роутера та способи їх усунення

Несправності роутера та способи їх усунення

Несправності роутера та способи їх усунення

Інтернет-користувачі можуть зіткнутися через маршрутизатор із багатьма проблемами, які призводять до перебоїв у роботі Інтернету, але, звичайно, кожна проблема має рішення, і ось пояснення найвидатніших із цих проблем та їх вирішення:


Проблеми з підключенням до мережі Wi-Fi

Кабель Ethernet можна розмістити в маршрутизаторі, якщо виникають труднощі з віддаленим підключенням через Wi-Fi, щоб з’єднання було прямим без будь-яких перешкод або фізичних бар’єрів між Інтернетом, телефоном або комп’ютером.


Немає підключення до Інтернету

Щоб вирішити цю проблему, потрібно перезапустити маршрутизатор, почекати кілька хвилин, щоб перевірити, чи це вдасться, і підключення до Інтернету відновиться, як було, чи ні, або зв’язатися з іншим маршрутизатором, щоб перевірити, чи несправність пов’язана з самим пристроєм чи ні, і ви також може спілкуватися з постачальниками послуг і переконатися, що у них немає проблем.


Повільне з'єднання Wi-Fi

Цю проблему можна вирішити шляхом ідентифікації всіх сторін, підключених до однієї мережі, оскільки одна з них може спричинити споживання пропускної здатності або інші проблеми зв’язку.


Зникнення мережі Wi-Fi

Цю проблему можна вирішити, звернувши увагу на індикатори на маршрутизаторі та порівнявши їх з тими, що вказані в інструкції з пристрою, або змінивши налаштування маршрутизатора, для цього потрібно знати IP-адресу пристрою.


Роутер раптово перестав працювати

Цю проблему можна вирішити, скинувши налаштування маршрутизатора, щоб він повернувся до налаштувань за замовчуванням, а якщо він не працює, придбайте сучасний маршрутизатор, сумісний із останніми стандартами бездротового зв’язку, оскільки інженери розробили ряд стандартів, які дозволяють пристрою Wi-Fi підключати електронні пристрої до Інтернету, а одним із найновіших стандартів є 802.11 ax/wifi 6.


Рішення проблем з підключенням до Інтернету

Маршрутизатор або маршрутизатор визначається як пристрій, який з’єднує дві мережі та більше для розповсюдження Інтернет-пакетів у більш ніж одне місце, і він має дві основні функції, представлені керуванням трафіком між мережами та дозволом більш ніж одному пристрою підключатися до та сама Інтернет-мережа, але вона може бути пов’язана зі слабким Інтернетом, і в цьому випадку вона повинна діяти наступним чином:

•  Перезавантажте пристрій, щоб мережа могла його розпізнати, і таким чином повторно підключіть його до Інтернету.

•  Шукайте на одній із платформ, які працюють. Якщо хтось інший скаржиться на збій в Інтернеті, збій може бути глобальним або колективним.

•  Спроба отримати доступ до кількох веб-сайтів; Щоб дізнатися, чи дійсно Інтернет відключений, чи цей сайт просто не працює чи не працює.

•  Доступ до будь-якої публічної мережі, якщо користувач знаходиться в аеропорту, готелі, кафе тощо.

•  Обов'язково сплатіть попередній рахунок за Інтернет, оскільки несплата рахунків, звичайно, призведе до перебоїв з Інтернетом.

•  Підключення до оптоволоконного Інтернету, який працює за принципом оптичних волокон, що позбавляє користувача від проблем з перебоями та повільністю Інтернету.Фіберний Інтернет забезпечує дуже високу швидкість, до тисячі мегабайт за секунду.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -