المواضيع

Переваги та недоліки цифрової трансформації

Переваги та недоліки цифрової трансформації

Переваги цифрової трансформації

Переваги цифрової трансформації

 Цифрова трансформація визначається як інтеграція цифрових технологій у весь бізнес, яка змінює спосіб взаємодії організацій зі своїми клієнтами та покращує внутрішні процеси в організації, роблячи їх більш ефективними.Процес цифрової трансформації має багато переваг у бізнесі та в повсякденному особистому житті, найважливіші з яких:


Підвищення конкурентоспроможності на роботі

Технологія підвищить гнучкість, ефективність і продуктивність на роботі, а отже, збільшить інвестиції, і чим більше компанія впроваджує нові технології, тим вище її лідерство на ринку, і буде більша конкуренція між компаніями. 


Підвищення продуктивності праці співробітників 

Цифрова трансформація допомагає працівникам на роботі, так що доступ до інформації стає простішим, наприклад, використання бухгалтерського та офісного програмного забезпечення, що дає їм можливість реалізувати свій потенціал, таким чином підвищуючи свою продуктивність на 25% і покращуючи ефективність компанії як ціле. 


Краще обслуговування клієнтів 

Процеси цифрової трансформації дозволяють краще задовольняти потреби клієнтів, наприклад використання веб-сайтів і веб-додатків для здійснення покупок, полегшуючи клієнтам роботу з цифровими платформами компанії та полегшуючи їх обслуговування. 


Легкий доступ до інформації 

Цифрова трансформація допомагає легко та легко отримувати інформацію, доступ до книг, фільмів та ін. 


Прогрес автоматизації 

- Цифрова трансформація уможливлює процес автоматизації машин, що позитивно впливає на працівника та клієнта з наступним: 

- Автоматизація машин дозволяє легко дистанційно керувати через Інтернет, що призводить до зниження ризиків і нещасних випадків, які можуть вплинути на працівника на роботі. 

- Поліпшення та підвищення ефективності продукту та зниження ціни. 

- Допомагає клієнтам полегшити обслуговування без необхідності посередника, наприклад бронювання авіаквитків безпосередньо з Інтернету. 


індустрія розваг 

Цифрова трансформація включає в себе збільшення розваг для людей, вони можуть отримувати свої фільми та телешоу лише в один клік.


економія часу 

Цифрові технології економлять час багатьма способами, зокрема: 

- Оплата та банківські послуги кредитною карткою легко та зручно. 

Автоматизоване водіння автомобіля. 

- Проконсультуйтеся з лікарем і прийміть важливі рішення. 


Недоліки цифрової трансформації 

У цифрової трансформації є недоліки, найважливішими з яких є: 


Безпека даних 

Іноді важко захистити інформацію та дані про окремих осіб і організації від злому злочинцями, терористами або бізнес-конкурентами. 


проблеми конфіденційності 

Здобути особисту конфіденційність у цифровій трансформації стало дуже важко, оскільки дані легко вкрасти чи продати, а цифрові камери всюди, вони контролюють кожен рух у громадських місцях. 


соціальне відокремлення 

Схильність людей до соціальних мереж призводить до посилення ізоляції та дистанції від реального світу, що спричиняє депресію та збільшення психічних захворювань. 


Незахищеність роботи 

Різкі зміни в технологіях спричиняють незахищеність роботи, можливо, технології замінюють людей у ​​багатьох завданнях і збільшують кількість людей, які працюють вдома, що знижує гарантії роботи. 


Підвищений робочий тиск 

Працівник отримує багато роботи, включно з керуванням даними, електронними листами та аналізом великої кількості даних, що збільшує тиск і зусилля на працівників, і вони мають менше часу. 


вік технологічних пристроїв 

Негативно впливають на: 

Цифрові системи мають відносно короткий термін служби, тому технологам доводиться працювати день і ніч, щоб підтримувати їх у актуальному стані. 

- Збільшення вартості для користувачів, тому що їм потрібно оновити свої пристрої через кілька років, а версія для користувача стає старою та несумісною з новими системами. 

- Відсутність стійкості та ефективності, тому що старі пристрої стають марними.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -