المواضيع

Основні види інформаційних технологій

Основні види інформаційних технологій

Основні види інформаційних технологій

Нові вимоги, що виникають у зв’язку з безперервним процесом зростання компаній і організацій, збільшують потребу в інформаційних системах, які використовують штучний інтелект, щоб дозволити співробітникам і менеджерам швидше спілкуватися, співпрацювати та обробляти транзакції. Там, де як розвинена, так і існуюча компанія може отримати вигоду від використання різних типів інформаційних систем, які допомагають кожному підрозділу приймати організовані рішення та покращують його навички вирішення проблем, і найбільш відомими з цих типів є наступні:


аналітика

Це систематичний обчислювальний аналіз даних або статистики, оскільки він використовується для виявлення та інтерпретації значущої інформації в даних, а також використовується з метою прийняття ефективних рішень, крім того, що організації застосовують аналіз бізнес-даних, щоб описати , прогнозувати та покращувати ефективність бізнесу.


Алгоритми

Це ефективний підхід, спрямований на вирішення конкретних проблем або прийняття рішень. Де термін відноситься до певного набору послідовних інструкцій для обробки комп'ютерної інформації, яка спрямована на отримання конкретних результатів на основі вихідних даних.


Управління взаємовідносинами з клієнтами

Існує багато програм управління взаємовідносинами з клієнтами, які значно допомагають в управлінні взаємодією компанії з існуючими та потенційними клієнтами. Він також використовує аналіз даних для покращення ділових стосунків із клієнтами, зосереджуючись на утриманні клієнтів протягом тривалого часу та стимулюванні зростання продажів.


Системи автоматизації діловодства

Це система автоматизації офісу, оскільки ця система передбачає мережу різних інструментів, технологій і людей, необхідних для виконання канцелярських і адміністративних завдань. Завдяки використанню системи автоматизації офісу компанії можуть покращити спілкування між працівниками, оптимізувати адміністративну діяльність і покращити управління інформацією компанії.


Системи обробки транзакцій

Трансакції включають усі покупки та продажі продуктів і послуг, а також будь-які повсякденні ділові операції чи дії, необхідні для роботи компанії. Система обробки транзакцій гарантує, що всі договірні, транзакційні дані та дані про відносини з клієнтами зберігаються в безпечне місце, де він завжди доступний.


Система управління знаннями

Система управління знаннями зберігає та витягує інформацію, щоб допомогти користувачам удосконалити свої знання про свої ролі та покращити спілкування між членами команди, щоб допомогти кожному виконувати завдання. Де документи в системі управління знаннями включають деякі матеріали, наприклад: навчальні матеріали для співробітників, політику та процедури компанії або навіть відповіді на запитання клієнтів.


Системи підтримки прийняття рішень

Система підтримки прийняття рішень обробляє дані з метою сприяння прийняттю адміністративних рішень. Він зберігає та збирає інформацію, необхідну керівництву для вжиття відповідних заходів в оптимальний час. Наприклад, менеджер банку може використовувати системи підтримки прийняття рішень, щоб оцінити зміну кредитних тенденцій, щоб визначити річні цілі позики, які повинні бути досягнуті. Моделі підтримки прийняття рішень запрограмовані для аналізу та узагальнення великих обсягів інформації, а також подання її у візуальний образ, який робить її зрозумілою. Ці системи також полегшують процес додавання або видалення даних або постановки важливих питань керівництву.


Системи виконавчої підтримки

Системи підтримки виконавчого керівництва подібні до систем підтримки прийняття рішень, але вони в основному використовуються виконавчими керівниками та власниками для покращення процесу прийняття рішень.Порівняно з системами підтримки прийняття рішень, система підтримки виконавчого керівництва забезпечує кращі функції зв’язку та більші обчислювальні функції.


програмне забезпечення для здоров'я

Це програмне забезпечення, яке включає робочі платформи, призначені для постачальників медичних послуг, і записи пацієнтів, які використовуються під час лікування.


Управління інфраструктурою

Інструменти, які використовуються для керування пристроями з центрального інтерфейсу, як-от мережеве обладнання та комп’ютери, за допомогою яких можна усунути вразливість безпеки на тисячах пристроїв одночасно.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -