المواضيع

Які ризики кібербезпеки

Які ризики кібербезпеки

Які ризики кібербезпеки

Кібербезпека є однією з важливих сфер, які використовуються для захисту інформації від електронних атак,  але, незважаючи на це, існує багато ризиків кібербезпеки, з якими стикаються окремі особи, компанії та організації, які все більше покладаються на технології, і ось деякі з цих ризиків:

Загроза фінансовій стабільності

Електронні фінансові послуги є галузями, які найбільше піддаються ризикам, пов’язаним з кібербезпекою, і ці ризики спрямовані на великі фінансові установи, фінансові системи та послуги, які часто використовуються, через що вони страждають від нестабільності та втрати довіри серед клієнтів, що змушує їх скасовувати свої облікових записів або припинити використання електронних фінансових послуг.

шкідливе програмне забезпечення

Шкідливе програмне забезпечення є найпоширенішою формою ризику кібербезпеки, і воно стосується зловмисного програмного забезпечення або вірусів, які автоматично встановлюються в цільовій системі, що призводить до незвичайної поведінки, як-от: видалення файлів, викрадення інформації в них і неможливості отримати доступ до деякого програмного забезпечення, встановленого на пристрій.

Крадіжка пароля

Електронні облікові записи можуть бути зламані невідомою особою шляхом викрадення пароля шляхом його вгадування або використання хакерських програм, таких як програми грубої форсування .).

Вирізати та перехоплювати затори

Усунення перевантажень, також відоме як прослуховування, відбувається, коли небажана третя сторона підслуховує інформацію, якою хтось ділиться з останнім хостом, викрадаючи їхню інформацію та паролі.

Фішингові атаки

Фішингові атаки є одним із старих способів загрози кібербезпеці, коли невідома сторона надсилає повідомлення або електронну пошту цільовій особі, запитуючи особисту інформацію, таку як: пароль, або натискаючи вкладене посилання, яке веде до крадіжка важливої ​​інформації, як правило, це повідомлення в офіційному форматі, що змушує людину повірити, що воно справжнє.

DDoS розподілена відмова в обслуговуванні

Distributed Denial of Service або скорочено DDosНацілювання на сервери та їх перевантаження, через що вони не можуть обробляти запити, що надходять до них, особливо паролі користувачів, і це призводить або до закриття використовуваного веб-сайту, або до уповільнення його роботи, що робить його непридатним для використання.

Атака на сайт

Ці атаки спрямовані на слабкі та легко зламані веб-сайти, оскільки вони не захищені правилами шифрування своїх даних, тому атаки завантажують небезпечний код на ці сайти, і коли будь-який користувач відвідує цільовий сайт, цей небезпечний код автоматично завантажується на систему його пристрою, що призводить до вимкнення послуг, які використовує особа, або викрадення її інформації, і позначає такі атаки символом ( XXS).

Експлуатація нульового дня

Експлойт нульового дня — це атака на систему, мережу або програму після виявлення непоміченої вразливості безпеки, що викликає небажану поведінку цільового об’єкта, пошкодження цільових даних або викрадення інформації.

SQL атака

SQL-атака відома як SQL), що це набір програмних запитів, які використовуються в обробці даних, які надсилаються, зокрема, до служби або сервера, тому небажана третя сторона використовує ці запити для доступу до важливої ​​інформації, яка не призначена для доступу іншим.

Соціальна інженерія

Соціальна інженерія – це комплексний метод, спрямований на спробу обдурити користувачів, щоб отримати власну конфіденційну інформацію, або шляхом надсилання запитів друзів від невідомих людей, надсилання повідомлень або електронної пошти, і атакуюча сторона використовує інформацію, специфічну для цільового користувача, яку він отримує з його соціальних мереж.

програми-вимагачі

Програмне забезпечення-вимагач – це  тип зловмисного програмного забезпечення, яке встановлюється в систему або мережу цільового користувача та повністю або частково блокує доступ користувача до функцій на його пристрої, а потім сторона-атака вимагає викуп за видалення цього шкідливого програмного забезпечення, встановленого на система.

Криптоджекінг

КриптоджекінгСпроба атакуючої сторони встановити зловмисне програмне забезпечення на цільовому пристрої користувача, яке змушує систему автоматично видобувати криптовалюту, і цей тип програм зазвичай націлений на незахищені системи, а процес отримання зашифрованих токенів вимагає багато пристроїв.

Атака на водойму

Атака на водойми — це стратегія атаки, спрямована на веб-сайти, які часто використовуються установами чи організаціями, оскільки атака завантажує на цільові сайти віруси та зловмисне програмне забезпечення.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -