المواضيع

Що таке гіперпосилання?

Що таке гіперпосилання?

Що таке гіперпосилання?

Гіперпосилання є засобом зв’язку між веб-сторінками або документами, оскільки воно містить посилання всередині нього, яке веде на іншу сторінку, а також діє як посилання для даних, і користувач може перейти до пункту призначення, зазначеного гіперпосиланням, натиснувши на або з легкістю наведіть на нього курсор.

Гіперпосилання може бути фрагментом тексту, зображенням, піктограмою або графікою, які під час натискання вказують на іншу веб-сторінку чи документ, ніж оригінальна сторінка, а також можуть вказувати на певний розділ або елемент у межах тієї самої веб-сторінки чи документа.

Наприклад; Пропоновані посилання на назви статей є гіперпосиланнями, які можна натиснути, і при натисканні вони спрямовують користувача на іншу веб-сторінку, і всі результати пошуку в Google також є гіперпосиланнями, і коли натискає будь-яке з них, людина залишає сторінку результатів пошуку та переходить до сторінку, яка містить результати пошуку.

Гіперпосилання та Інтернет

Гіперпосилання — це елемент документів, написаних мовою HTML), він дає можливість з’єднати веб-сторінку з іншою веб-сторінкою, і це вважається однією з основ покращення перегляду Інтернету, оскільки можна використовувати гіперпосилання, щоб зв’язати будь-що в Інтернеті з будь-чим іншим.

Це дозволяє користувачам Інтернету легко та гнучко переглядати веб-сторінки, а також вони можуть дізнатися більше інформації та з легкістю відвідати багато сторінок без необхідності кожного разу шукати нову інформацію, а гіперпосилання є одними з речей, які сприяють покращенню взаємодії з веб-сайтами. в Інтернеті.

Переваги гіперпосилань

Використання гіперпосилання має багато переваг, найважливіші з яких:

 • надійність

Гіперпосилання використовуються для вказівки джерел і посилань на інформацію, написану на веб-сторінці, і це надає достовірності написаному тексту, оскільки читач може натиснути на посилання та перевірити інформацію та правильність цифр і посилань.

 • Простота використання

Наприклад, гіперпосилання полегшують встановлення посилань між веб-сторінками; Замість того, щоб повертатися на домашню сторінку веб-сайту, щоб знайти певну статтю чи категорію, ви можете натиснути гіперпосилання, яке спрямовує користувача безпосередньо на сторінку, яку вони шукають, наприклад, натисніть тут або забронюйте зараз.

 • Дайте більше інформації

Власники веб-сайтів і сторінок часто хочуть розмістити багато інформації на конкретну тему та розкрити її, і їм легше використовувати гіперпосилання, щоб досягти цього, посилаючи читача на інші сторінки, які розповідають про тему, яку він хоче розширити на, що створює у читача враження, що сайт багатий інформацією та сторінками.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -