المواضيع

навігаційні супутники

навігаційні супутники

Визначення навігаційних супутників 

навігаційні супутники

Супутникова навігація визначається як система, у якій супутники використовуються для визначення географічного положення, тобто супутникові навігаційні системи можуть надавати інформацію про різні місця розташування.


навігаційні супутники 

Країни змагаються за розробку навігаційних супутників та їхніх систем, і нижче наведено огляд найвидатніших із цих систем та їхніх супутників:


Baidu 

Супутникова навігаційна система BeiDou була розроблена в Китаї, оскільки Китай має 22 робочі супутники, а система BeiDou складатиметься з 35 навігаційних супутників, оскільки система BeiDou розділена на три секції: 

 BeiDou  1:  BeiDou  1, також відомий як перше покоління, складається з вежі з трьома супутниками. Він почав працювати в 2000 році нашої ери, надаючи навігаційні послуги користувачам у Китаї та сусідніх регіонах, але робота над ним припинилася в кінці 2012 року нашої ери.

 BeiDou  2:  BeiDou  2, відомий як Compass, почав працювати в 2011 році нашої ери з частковою вежею з 10 орбітальними супутниками. 

 BeiDou 3:  BeiDou  3  — це  останнє покоління в системі BeiDou, і його перший супутник було запущено в березні 2015 р. н. е., а станом на січень 2018 р. н. 2020 рік нашої ери. 


Галілей 

Galileo відома як глобальна система навігаційних супутників, якою володіє та керує Європейський Союз. Початок надання послуг Galileo було оголошено в 2016 році нашої ери, і Союз планував завершити запуск системи з понад 24 навігаційних супутників. супутників у 2021 році нашої ери.


глонасс 

ГЛОБАЛЬНА НАВІГАЦІЙНА СУПУТНИКОВА СИСТЕМА (ГЛОНАСС) - це російська глобальна навігаційна система, яка почала працювати в 1993 році нашої ери і на той момент складалася з 12 навігаційних супутників, що оберталися по двох орбітах, а в даний час кількість супутників, що належать системі, становить 27, а Завдання по управлінню та експлуатації ними беруть на себе Війська протиповітряної оборони Росії. 


Індійська регіональна навігаційна супутникова система 

Індійська регіональна навігаційна супутникова система (IRNSS) — це регіональна навігаційна система, якою володіє та керує уряд Індії. Це незалежна система, призначена для покриття території Індії, що складається з 7 навігаційних супутників. У 2016 році Індія перейменувала цю систему на Indian Constellation Navigation. (Англійською мовою: NavIC).


Квазіазимутальна супутникова система (Японія) 

Квазіазимутальна супутникова система (Quasi-Zenith) була розроблена в Японії в Дослідницькому та прикладному центрі супутникового позиціонування як регіональна навігаційна система, що складається з угруповання супутників із 7 навігаційних супутників, чотири з яких були запущені до 2019 року. японської напівазимутальної системи на повну потужність наприкінці 2018 року нашої ери, надаючи послуги високоточного та фіксованого позиціонування в регіоні Азії та південно-західній частині Тихого океану, і цей супутник сумісний із системою позиціонування GPS.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -