المواضيع

Застосування для бездротового зв'язку

Застосування для бездротового зв'язку

Застосування для бездротового зв'язку

Телерадіомовлення

Радіопередача (радіо) вважається однією з перших бездротових послуг, які надаються, оскільки вона здійснюється за допомогою передачі інформації лише в одному напрямку, і всі користувачі радіо або телемовлення отримують однакову інформацію та дані з цього напрямку.


"супутниковий зв'язок"

 Супутникова система зв’язку є одним із важливих типів бездротового зв’язку, а супутники надають декілька послуг, наприклад мобільні телефони, телемовлення (телебачення/радіо), географічне позиціонування (GPS), морська навігація та Інтернет-послуги. Ці послуги повністю залежать від систем супутникового зв'язку.


система мобільного зв'язку

 Мобільний телефон вважається однією з найпоширеніших послуг бездротового зв’язку, оскільки послуги мобільного телефону не обмежуються лише здійсненням дзвінків, але також, з розвитком технологій і розвитком мобільних телефонів, ми можемо чути радіо, підключатися до Інтернету, Bluetooth, геолокації та інших послуг через смартфони.


GPS

 Служба географічного позиціонування допомагає швидко визначати місцезнаходження та надає морську навігаційну послугу для кораблів, кораблів і катерів за допомогою спеціальних приймачів, і ці місцезнаходження визначаються через супутники.


інфрачервоний зв'язок

Інфрачервоне випромінювання – це довгохвильова електромагнітна енергія, яка лежить між мікрохвилями та видимим світлом, тому її можна використовувати як джерело зв’язку. Інформація передається в пристрої чи системі через інфрачервоне випромінювання та використовується для контролю безпеки, дистанційного керування телебачення та зв'язку малого радіусу дії.

Для успішного інфрачервоного зв’язку необхідна наявність світлодіодного (LED) приймача на приймальному кінці та присутність пристрою передавача невидимого світла (LED) на відправному кінці, оскільки інформація надсилається та приймається між відправником і приймачем. таким чином на мобільних пристроях, телевізорах або комп’ютерах.


Wi-Fi (Wireless Low Energy)

 Він використовується в різних електронних пристроях, мобільних телефонах і ноутбуках. Маршрутизатор у цьому з’єднанні діє як основний концентратор у бездротовому з’єднанні, і ці мережі дозволяють людям підключатися до мережі, якщо вони знаходяться поблизу пристрою, тому це краще захистити цю мережу від вторгнень, розмістивши пароль з метою безпеки, інакше інші зможуть легко отримати доступ до цієї мережі.


«Технологія Bluetooth»

Основною функцією технології Bluetooth є бездротове підключення ряду електронних пристроїв до системи передачі даних. Мобільні телефони підключаються до навушників і клавіатури через цю технологію бездротовим шляхом за допомогою передачі інформації від одного пристрою до іншого. Ця технологія широко використовується в бездротовому зв'язку.


"радар"

Це магнітний датчик або система виявлення, яка використовується для відстеження та виявлення певного місця або визначення місцезнаходження різних об’єктів на великих відстанях. Система виявлення (радар) працює шляхом надсилання електромагнітної енергії на об’єкти чи об’єкти, а відлуння від цих об’єктів контролюються. Такими об’єктами можуть бути кораблі, астрономічні тіла, літаки, космічні кораблі, автомобілі, комахи та інші об’єкти.


"бездротовий повторювач"

Це бездротовий мережевий пристрій, який використовується для розширення діапазону бездротових пристроїв. Цей процес відбувається шляхом отримання ретранслятора для бездротових сигналів і на основі посилення сили тих сигналів, які були повторно передані. Ретранслятор використовується між маршрутизатором і комп'ютер, підключений до хвилі.


"бездротові адаптери"

Це пристрої, які встановлюються всередину комп’ютерів і дозволяють пристрою обмінюватися бездротовим зв’язком. Якщо комп’ютер не має бездротового адаптера, він не зможе отримати доступ до маршрутизатора та підключитися до Інтернету. Деякі комп’ютери містять бездротові адаптери, підключені до материнської плати. Якщо комп’ютер не має бездротового адаптера, можна встановити автономні бездротові адаптери.


«Інтелектуальні транспортні засоби, підключені»

Це бездротова комунікаційна технологія, розроблена для транспортних засобів усіх типів і цілей. Її метою є підтримка програм громадської безпеки та зв’язку для транспортних засобів, а також підтримка їхньої інфраструктури, щоб зменшити повторювані дорожньо-транспортні пригоди. На внутрішніх і зовнішніх дорогах вона відіграє важливу роль роль у підтримці програм громадської безпеки.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -