المواضيع

Функції кібербезпеки

Функції кібербезпеки

Функції кібербезпеки

Проблема електронних порушень і атак має складний характер і розвивається, і тому не існує єдиного способу захисту від усіх електронних атак, і з цього моменту організації почали пом’якшувати ризики порушень своїх даних і бізнесу за допомогою плану, який включає 5 основних функцій, щоб процес захисту був ефективним, а саме:


ефективна основа

Забезпечення ефективної та відповідної структури є першим і важливим кроком будь-якого плану безпеки. Структура кібербезпеки є наріжним каменем будь-якої програми управління ризиками та розроблена, щоб допомогти керувати конфіденційністю, цілісністю та доступністю даних та інфраструктури.

Незалежно від структури, яку обирає організація для управління своєю програмою кібербезпеки, будь-яку структуру потрібно буде точно налаштувати та скоординувати відповідно до розміру організації та характеру її даних.

 

Покрийте всі загрози

Охоплення всіх загроз є другою важливою характеристикою програми кібербезпеки, оскільки ефективна програма має бути комплексною, охоплювати всі істотні та важливі елементи, які потребують захисту в організації.


Оцінка ризиків і загроз

Програма кібербезпеки повинна відстежувати всі можливі можливості виникнення та шкоду, яку можуть завдати будь-які загрози та кібератаки, намагаючись оцінити ризики та підготуватися до їх вирішення та протистояти їм, як тільки вони виникнуть.


Попереднє планування для усунення загроз

Раніше індустрія кібербезпеки зосереджувалася на запобіганні кібератакам, але сьогодні, хоча запобігання атакам все ще є важливим, фокус кібербезпеки не зосереджений виключно на ньому.

Швидше, його погляд звернувся до підготовки до найгіршого, тому що ця підготовка така ж важлива, як і запобігання зламу, тож завчасна підготовка комплексного плану загроз і його регулярне оновлення є першим кроком, який має зробити кібербезпека, тому, як тільки станеться будь-який інцидент, організація може слідувати плану реагування, який вона розробила, щоб вийти з проблеми.


Мати ефективні ресурси

Критичною та кінцевою перевагою кібербезпеки всіх видів є наявність достатніх ресурсів, виділених для цієї роботи, особливо щодо надання спеціальної групи кібербезпеки, однак багато організацій ще не приділили достатньої уваги цій вимозі та часто нехтують призначенням членів команди та призначити кожному з них відповідну роль і відповідальність.

У більшості компаній першочерговою турботою ІТ-команди є забезпечення роботи системи, і хоча це логічний пріоритет, потрібно бути обережним, наймаючи керівника групи кібербезпеки, який добре розбирається в ІТ-безпеці.


Виклики кібербезпеці

Останнім часом більше, ніж будь-коли раніше, спостерігалося багато викликів кібербезпеці. З початку епідемії вірусу Корона ФБР стало свідком значного збільшення кількості справ про кібербезпеку, і ці виклики є одними з найпоширеніших видів кіберзлочинності, а саме: :


Соціальна інженерія

Майже третина проблем і викликів кібербезпеки у 2020 році була пов’язана з проблемами соціальної інженерії, і 90% цих проблем були пов’язані, зокрема, з фішингом і шахрайством; Шахрайські електронні листи, фішингові шахрайства, бартер тощо.

Один із найвідоміших із цих інцидентів стався у 2020 році нашої ери, коли кіберзлочинці вкрали приблизно 2,3 мільйона доларів зі школи в Техасі.


програми-вимагачі

Програми-вимагачі визначаються як програми для шифрування основних даних, і загальна сума запитів на викуп сягнула приблизно 1,4 мільярда доларів США в 2020 році нашої ери, і дані були зламані, щоб використовуватися для отримання грошей у багатьох випадках такого типу.

І найвідомішим, що сталося у 2020 році нашої ери, був злом інформації та даних про дослідження вірусу Корона в Каліфорнії та позов на суму приблизно 1,14 мільйона доларів.


Атаки типу «відмова в обслуговуванні».

У першій половині 2020 року було зафіксовано 4,83 мільйона атак типу «відмова в обслуговуванні», під час яких порушується робота сервісів, що надаються організацією, а одна година збою в роботі сервісів організації може коштувати в середньому до 100 тисяч доларів.


Стороннє програмне забезпечення

Багато продавців електронної комерції пов’язані з третьою стороною, яка сприяє багатьом операціям, і 23% цих третіх сторін мають принаймні одну вразливість, так що якщо один продукт зламано, це відкриває двері для хакерів, щоб зламати інші продукти, і вартість злому, спричиненого стороннім програмним забезпеченням. Третій становить приблизно 4,29 мільйона доларів.


Вразливість безпеки хмарних обчислень

Очікується, що глобальний ринок хмарних обчислень зросте на 17% у 2021 році із загальним обсягом $227,8 млрд. Це робить його дуже спокусливим для хакерів.

Хакери здійснили 7,5 мільйонів зовнішніх атак на хмарні облікові записи у другому кварталі 2020 року нашої ери, і хакери намагаються шукати хмарні сервери без пароля, використовувати проблемні системи або примусово отримати доступ до облікових записів користувачів, тоді як інші намагаються встановити віруси або викрасти дані. чутливі та інші.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -