المواضيع

З яких компонентів складається ІТ-система?

З яких компонентів складається ІТ-система?

З яких компонентів складається ІТ-система?

Компоненти системи інформаційних технологій можна розглядати наступним чином: 


Обладнання та мережі

Це всі пристрої в системі інформаційних технологій, такі як комп’ютери та їх периферійні пристрої, такі як клавіатури, дисководи, маршрутизатори або смартфони, де ці пристрої працюють для отримання та передачі інформації за наявності Інтернету.


програмне забезпечення

Системи інформаційних технологій містять різноманітне програмне забезпечення, і це програмне забезпечення поділяється на два типи: системне програмне забезпечення, яке є програмним забезпеченням, яке допомагає керувати пристроями, файлами та іншими програмами, і другий тип програмного забезпечення, яке спеціалізується на виконанні конкретне завдання, і це звичайний спосіб роботи з інформаційними системами, такими як програми для роботи з електронними таблицями та майстри.Тексти, бухгалтерські програми, дизайн тощо.

 

Телекомунікації

Це інструмент, який з’єднує пристрої один з одним, щоб сформувати мережу системи, і з’єднання можуть здійснюватися за допомогою проводів, таких як оптичні волокна чи кабелі, або бездротових засобів зв’язку, таких як мережа (Wi-Fi), і мережі є поділяються на локальні мережі та глобальні мережі залежно від території, у якій вони розташовані.Інтернет також можна розглядати як мережу мереж.


Бази даних і сховища

Це основний матеріал і найважливіша частина систем. Це група взаємопов’язаних даних, які зберігаються в захищений спосіб, щоб уникнути несанкціонованого втручання. Бази даних і сховища даних набули більшого значення в інформаційних системах із появою поняття «великі дані».


HR

Це люди, які керують системою та дотримуються процедур, які перетворюють знання у величезні бази даних і сховища даних. До системи також входять програмісти, оператори введення даних, дизайнери, бізнес-аналітики, спеціалісти з інформаційної безпеки та інші. Усі співробітники повинні бути навченим максимально використовувати можливості інформаційної системи.


Сфери, які потребують системи інформаційних технологій

Інформаційні технології стали однією з найважливіших систем, які входять у систему нашого життя, тому ми стали залежними від них у багатьох питаннях і сферах нашого життя, і нижче є сфери, які потребують сильної системи інформаційних технологій у них:


Сфера освіти

Сучасні технології зробили внесок у розвиток сфери освіти та допомогли поширювати знання та освіту через Інтернет простими та наочними способами. Засоби комунікації сприяли передачі інформації та знань, незважаючи на відстані між суспільствами. Вони також поширювалися та передавалися мови, знання та різні культури суспільств у чіткій освітній структурі.


сфера електронної комерції

За допомогою неї продаються та демонструються продукти та ресурси, а системи інформаційних технологій допомагають зв’язати постачальника, споживача та виробника, а компанії отримують фінансовий прибуток за допомогою цієї системи, оскільки вона характеризується ефективним та чітким процесом покупок.


Медико-оздоровча сфера

Інформаційна технологія забезпечує всі бази даних про захворювання та пацієнтів, а також дослідження хвороб. Вона також надає всю нову інформацію в галузі медицини та охорони здоров’я, а також надає інформацію про системи лікування. Вона також сприяє обміну знаннями між медичними центрами по всьому світу.


Сфера культури та медіа

Системи інформаційних технологій сприяють розвитку культур різних суспільств і народів, і цей розвиток з’явився з початку винаходу паперу та поширення книгодрукування та книг пізніше до появи Інтернету та сприяв і прискорював розповсюдження культур , а Інтернет сприяв поширенню культур різними способами та засобами, будь то аудіо, відео чи читання

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -