المواضيع

Значення штучного інтелекту для студентів у сфері освіти

Значення штучного інтелекту для студентів у сфері освіти

Значення штучного інтелекту для студентів у сфері освіти

Штучний інтелект відноситься до моделювання людського інтелекту в машинах, які запрограмовані думати як люди та імітувати їхні дії, і цей термін також можна застосовувати до будь-якої машини, яка відображає атрибути, пов’язані з людським розумом, такі як навчання та вирішення проблем.

Технологія штучного інтелекту також приносить багато переваг у різних сферах, включаючи освіту, і багато дослідників вказують на те, що штучний інтелект і машинне навчання можуть підвищити рівень освіти.

І хоча способи навчання та викладання студентів постійно змінюються, штучний інтелект допомагає нам у цьому через такі моменти:


Гнучкість у навчанні

Програми на основі штучного інтелекту надають студентам можливість навчатися у зручний для них час, а студенти можуть отримувати відгуки від викладачів під час звичайних навчальних годин.

Програми штучного інтелекту також надають учням глобальний доступ до навчання цілодобово, сім днів на тиждень, і вказано, що будь-який учень може навчитися всьому відповідно до власної швидкості та здібностей, не звертаючись до вчителя, а учні з усього світу світ може отримати доступ до високоякісної освіти без витрат на подорожі та проживання.


Надання студентам різноманітних варіантів

Багатьом учням потрібна додаткова допомога поза класом, будь то допомога з домашніми завданнями чи підготовка до контрольної роботи. Може бути важко знайти вчителів, які мають достатньо вільного часу, щоб задовольнити ці потреби, і це те, що програми штучного інтелекту надають учням, тобто це надання допомоги учневі відповідно до його особливих потреб.

Викладачі штучного інтелекту та чат-боти також можуть чудово допомагати учням впоратися з різними аспектами навчання поза аудиторією, і, незважаючи на постійну потребу вчителів, інструменти штучного інтелекту можуть допомогти учням працювати над своїми слабкими сторонами.


Визначте навички учнів і внесіть пропозиції, які їм підходять

Спеціальні освітні програми можуть бути створені для студентів на основі їх освітнього досвіду та знань. Завдяки штучному інтелекту, який нещодавно дав можливість учням використовувати індивідуальний підхід до навчальних програм на основі їхнього досвіду та переваг, ШІ може адаптуватися до рівня знань кожного учня, темпу навчання, бажаних цілей і покращити їх навчання.

Крім того, рішення з підтримкою штучного інтелекту можуть аналізувати минулу історію навчання учнів, визначати їхні слабкі сторони та пропонувати для них найбільш відповідні навчальні курси для покращення їх успішності, що позитивно позначається на їхньому навчанні та надає багато можливостей для відповідного індивідуального навчання.

Примітно, що рішення на основі штучного інтелекту можуть адаптуватися до рівня освіти учнів, швидкості навчання та поточних освітніх цілей. Програми на основі штучного інтелекту можуть аналізувати минулу історію навчання студентів, визначати слабкі місця та пропонувати курси на основі цієї інформації.

У результаті штучний інтелект та його програми надають різні варіанти залежно від потреб учня. Рішення на основі штучного інтелекту можуть адаптуватися, щоб допомогти учням усунути їхні недоліки та надати навчальні матеріали на основі їхніх недоліків. Наприклад, учень складає тест перед початком використання програми; Додаток аналізує їх і надає відповідні завдання та курси.


Надання віртуальних наставників для подальшої роботи зі студентами

Платформи на основі штучного інтелекту надають віртуальних наставників для відстеження прогресу учнів, і хоча лише вчителі-люди можуть краще зрозуміти потреби своїх учнів, добре отримувати миттєвий відгук від віртуального вчителя.


Учні отримують швидкі відповіді

Швидкі відповіді є однією з найважливіших переваг, які програми на основі штучного інтелекту взагалі надають учням. Ніщо не засмучує більше, ніж студент отримує відповідь на своє запитання через три дні, і штучний інтелект також може допомогти студентам знайти відповіді на питання студентів, які найчастіше задаються студентами. Ставте запитання за лічені секунди Завдяки підтримці автоматизації та розмовного інтелекту.


Зробити дистанційну освіту доступною для студентів у всьому світі

Штучний інтелект надає багато можливостей для обміну знаннями та навчання в усьому світі, оскільки штучний інтелект дозволяє студентам вивчати різні курси та навчальні програми, а також надає багато платформ, які містять інтерактивні навчальні матеріали від найкращих викладачів.

AI також надає можливості для студентів, які розмовляють різними мовами або мають проблеми із зором чи слухом. Наприклад, Presentation Translator — це рішення на основі штучного інтелекту, яке створює переклади в реальному часі, таким чином дозволяючи студентам слухати чи читати рідною мовою.


Спеціалізоване навчання для людей з особливими потребами

Штучний інтелект дозволяє учням зосередитися на їхніх індивідуальних потребах, і багато великих освітніх платформ, таких як Carnegie Learning, інвестують у штучний інтелект, щоб надавати більш персоналізовані курси, в результаті чого учні працюють із матеріалами, до яких вони готові, заповнюючи прогалини у своїх знаннях. і збагачувати свою освіту.

Оскільки штучний інтелект став розумнішим, стало можливим сканувати та аналізувати вираз обличчя учнів.Наприклад, якщо урок надто складний, платформа може змінити урок відповідно до потреб учня.


Значення штучного інтелекту для педагогічного колективу в галузі освіти

Не лише студенти, а й викладачі можуть скористатися такими програмами штучного інтелекту:


Виявлення слабких місць студентів для розробки навчальної програми

Штучний інтелект дозволяє зрозуміти недоліки, оскільки різні курси дозволяють побачити прогалини в знаннях студентів.Наприклад, платформа Coursera може повідомити вчителя, якщо багато студентів вибирають неправильні відповіді на певне запитання, даючи вчителю можливість звернути увагу на слабкі місця. в пункті його учнів.

Подібно до того, як штучний інтелект може персоналізувати навчальні курси для учнів, те ж саме можна зробити для вчителів, аналізуючи здібності учнів та історію навчання. ШІ також дає змогу вчителям отримати чітке уявлення про те, які предмети та уроки потрібно переоцінити.

Слід зазначити, що цей аналіз дає змогу вчителям створити найкращу освітню програму для всіх студентів, аналізуючи конкретні потреби кожного учня, тож вчителі та професори можуть скорегувати свої курси, щоб усунути найпоширеніші прогалини в знаннях або проблемні області, перш ніж учень провалиться далеко. позаду своїх однолітків.


Краща розробка навчальної програми

Сучасні технології, такі як VR та гейміфікація, допомагають залучити студентів до навчального процесу, роблячи його більш інтерактивним та дають їм можливість знайти хорошого вчителя, і варто зазначити, що в освітніх платформах багато викладачів, що дає студенту можливість спілкуватися зі спеціалізованими вчителями з інших країн залежно від досвіду викладання та особистих навичок.


Відповіді на запитання студентів, які часто задають

Усім стало відомо, що багато вчителів не мають вільного часу для учнів після багатогодинного навчання в школі, і тут ідеальним рішенням за таких обставин є вчителі зі штучним інтелектом і чат-боти, враховуючи, що чат-бот не може повністю замінити вчитель..

Чат-бот може надати учневі індивідуальне навчання без необхідності вчителю відповідати на запитання протягом дня. Насправді чат-бот із підтримкою штучного інтелекту може відповідати на запитання студентів із швидкістю відповіді 2,7 секунди.

На поширені запитання також можна отримати відповіді, отримавши доступ до всієї бази знань школи через програми чату, які підтримуються штучним інтелектом, які можуть відповісти на різноманітні загальні та поширені запитання, які студенти зазвичай задають без участі викладачів. Більше часу на зосередитися на плануванні уроків, дослідженні навчальної програми або покращенні залучення учнів.

Варто зазначити, що під час навчального процесу студенти мають різноманітні запитання, хоча деякі з них є дуже специфічними та вимагають уваги професора, багато з цих запитань є звичайними та загальними, а викладачі щодня завалені запитаннями, що робить студентам важко отримати доступ до необхідної інформації.

Штучний інтелект також може допомогти студентам знайти відповіді на свої запитання за лічені секунди, і їм не потрібно витрачати час на спроби зв’язатися з викладачами чи соромитися задавати запитання в присутності своїх колег.


Автоматизація рутинних завдань

Автоматизація різноманітних ручних процесів може дати вчителям більше часу, щоб зосередитися на своїх основних компетенціях.Більшість викладачів і викладачів визнають, що їм важко керувати часом, що зрозуміло, враховуючи кількість завдань у їхніх щоденних списках справ.

Незважаючи на те, що вчителі хотіли б витрачати більше часу на те, щоб навчати учнів віч-на-віч, занурюватися в дослідження та продовжувати навчання, у них на це не вистачає часу. ШІ може допомогти заощадити час вчителів, автоматизуючи завдання, аналізуючи результативність учнів і зводячи розрив у навчанні.

Потужність штучного інтелекту може автоматизувати більшість повсякденних завдань, включаючи адміністративну роботу, оцінювання робіт, оцінювання стилів навчання та відповіді на загальні запитання. Згідно з опитуванням Telegraph, вчителі витрачають 31% свого часу на планування уроків, оцінювання контрольних і виконання адміністративної роботи .

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -