المواضيع

використання інтегральних схем

використання інтегральних схем

використання інтегральних схем

Визначення інтегральної мікросхеми

Інтегральна схема, яка позначена (Ic); Це невелика мікросхема, виготовлена ​​з кремнію, що містить мільйони дуже тонких частинок, з’єднаних одна з одною, таких як: транзистори, резистори та конденсатори, які проходять замкнутим шляхом, який не має початкової та кінцевої точки; Тому його називають кругом.

Ці невеликі електричні деталі з’єднуються всередині мікросхеми, поміщаючи їх на тонкий метал або шматок пластику, і ці деталі спаяні з зовнішніми ніжками для формування інтегральної схеми, і більшість інтегральних схем мають фіксовані стандартні розміри, кількість кількість ніг у кожній фішці коливається від (8-64) ніг.

Слід зазначити, що кожна інтегральна схема має певний номер, надрукований на поверхні чіпа, щоб відрізнити її, і інтегральні схеми використовуються у виробництві більшості речей і пристроїв - якщо не всіх - від комп'ютерів, мобільних телефонів і побутової техніки так само.


Типи інтегральних схем

Серед типів інтегральних схем виділяють наступні:


•  Аналогові або лінійні схеми

Це один із найпростіших типів інтегральних схем, оскільки він збирає сигнали, потім обробляє їх, модифікує та повторно передає за потреби. Приклади: мікрофон; Він перетворює звуки в електричні сигнали, а потім аналогова схема обробляє ці сигнали для розуміння, посилення або очищення, наприклад. 


•  Цифрові схеми

Це схеми, які приймають певну різницю напруги на вході та виході, яка є двома числами (0 і 1), і використовуються для двійкової відповіді, наприклад увімкнення та вимкнення, і їх приклади: розробка комп’ютерів і пов’язаних пристроїв . 


Мікропроцесорні схеми

Його використовують для виготовлення мікропроцесорів, і він вважається однією з найскладніших схем. Вони містять тисячі окремих цифрових схем, кожна з яких має певну функцію, а мікропроцесори містять центральний процесор (CPU). 


Схема  пам'яті

Він передає інформацію в спеціальні схеми, які називаються пам’яттю; Він складається з паралельних схем у рядах, які зберігають інформацію та деякі програми, необхідні процесору. 


використання інтегральних схем

Застосування інтегральних схем багато і різноманітне. Оскільки це основа в апаратній промисловості, і серед цих застосувань:

комп'ютери  _

Оскільки він складається з мільйонів електронних схем і мікросхем, що відповідають за багато функцій; Наприклад, увімкнення та вимкнення, відкриття дисковода, збереження інформації та програм, а також запуск, маніпулювання та робота з програмами. 


•  Сучасні цифрові датчики; наприклад датчики температури та датчики руху.

•  Смартфони

З усіма його процесорами, пам'яттю, камерою, внутрішніми та зовнішніми динаміками. 


•  Сучасні ігрові системи

Вони містять монітори, динаміки та телекомунікаційні системи, усі з яких складаються з мільйонів схем і мікросхем. 


•  Домашні електронні пристрої

Такі як пральна машина, холодильник, кондиціонер і водонагрівач, на додаток до електричних приладів особистої гігієни. 


•  Екрани телевізорів

які неможливо зробити без інтегральних схем; Відповідати за чіткість зображення, кольори, звук і навіть підключення до Інтернету на смарт-екранах. 


•  Авто

Він містить багато пристроїв; які не працюють без інтегральних схем; Таких як: реєстратор, екран, спідометр, обігрівач і кондиціонер. 


Переваги використання інтегральних схем

Серед переваг використання інтегральних схем можна виділити наступні:

•  Його розмір дуже малий.

•  Його вартість невисока.

•  Нижче споживання електроенергії порівняно з іншими типами схем.

•  Немає внутрішнього зварювання або дроту, тому компоненти з'єднані один з одним за допомогою тонких металевих смужок.

•  Працюйте з високою продуктивністю, що робить його придатним для операцій, які потребують швидкості.

•  Тепло, що виділяється, незначне; Немає потреби в охолодженні чи вентиляції.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -