المواضيع

Використовується термопринтер

Використовується термопринтер 

Використовується термопринтер

Багато принтерів використовують різні техніки для друку слів і зображень на папері, і однією з цих технологій є термічний друк, який використовує тепло для перенесення чорнила на папір або для зміни кольору самого паперу. Цей тип друку має багато застосувань, і найважливіші з них згадуються наступним чином: 


Квитанції банкоматів 

Усі банкомати використовують термодрук для друку своїх паперових квитанцій через такі переваги, як чіткість паперу, точність і швидкість друку, низький рівень звуку та шуму під час друку, а також відсутність використання традиційних чорнил, що означає менші витрати на друк, особливо в банки. 

    

Торгові та кредитні квитанції 

Подібно до банкоматів, кредитні автомати використовують термопринтер для друку паперових квитанцій, оскільки звичайні чорнила не використовуються для друку, що збільшує стійкість паперу, відкриваючи шлях для перевірки їх пізніше.


Лікарняні документи 

Термодрук із використанням цього типу принтера забезпечує високу роздільну здатність апаратів ЕКГ та ультразвукових апаратів, необхідних професіоналам і лікарям для правильної діагностики захворювань.Невеликий пляма чорнила на папері може відкрити шлях для неправильного діагнозу і, таким чином, призначення неправильних ліків. 


квитки 

Компанії та галузі, які потребують друку великої кількості чітких, високоякісних кількостей у своїй роботі, потребують термопринтерів замість традиційних, особливо на станціях паркування, розважальних центрах і кінотеатрах через їх здатність створювати чіткий текст і зображення, які легко сканувати. 


Транспортні етикетки 

Транспортні компанії та логістичні центри вдаються до термодруку відправних етикеток, щоб відстежувати та працювати з посилками та гарантувати відсутність помилок чи перешкод під час відправлення завдяки високій якості друку.


факсимільні апарати 

Факси можуть бути старомодними, але вони все ще існують сьогодні, щоб друкувати багато документів і писань за допомогою технології термодруку в багатьох компаніях і державних установах.


Технічні видання 

Термопринтери використовуються багатьма галузями промисловості, особливо виробничими секторами, фармацевтичною промисловістю та багатьма іншими, для друку відбитків і фотографій високої якості та високої роздільної здатності, а також для створення довговічних і точних технічних документів.


Визначення термопринтера 

Термальний принтер використовує тепло для перенесення твердого чорнила на папір для формування необхідного зображення на коробках, призначених для промислових компаній. Його також можна визначити як тип принтера, який використовує термочутливі витратні матеріали для друку паперу та тексту замість лазерного чи традиційного чорнила з високою якістю та високою точністю. 


Види термопринтера 

Існує два основних типи термопринтера; Перший має чорний і білий кольори, які забарвлюються за допомогою ряду електричних нагрівальних елементів, які сприймають гарячий елемент і легко фарбують його в чорний колір, тоді як другий є різнокольоровим і містить смужку, що містить 4 кольорові чорнильні пластини, в яких нагрівається перетворює тверде чорнило на газ, який, у свою чергу, прилипає до паперу, формуючи зображення. Високоякісна фотографія з надзвичайною точністю.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -