المواضيع

Які є типи кібербезпеки?

Які є типи кібербезпеки?

Які є типи кібербезпеки?

Кібербезпека  — це набір операцій, необхідних для здійснення різноманітних заходів безпеки; Це зроблено для того, щоб захистити мережі та будь-які типи персональних даних, які публікуються в Інтернеті, від будь-яких електронних загроз,  і нижче наведено найбільш відомі типи кібербезпеки:

Безпека мережі

Безпека мережі  Цей тип забезпечує захист будь-якої комп’ютерної мережі всіх видів від будь-яких атак, як внутрішніх, так і зовнішніх, шляхом використання різноманітних новітніх технологій для запобігання небезпечним програмам або крадіжці будь-яких інших даних.

Слід зазначити, що тип безпеки мережі використовується в кількох різних протоколах. Це зроблено для запобігання будь-яким електронним атакам, оскільки лише авторизований користувач має доступ до захищеної мережі.

Безпека програми

Безпека додатків  , яка спрямована на перешкоду будь-якому типу атак на кібербезпеку за допомогою кількох пристроїв і програм на етапі розробки електронного проекту.

За допомогою цього типу компанії або установи можуть виявити набір конфіденційних даних, які повинні бути надійно захищені, і існує кілька методів, пов’язаних із безпекою програм, а саме:

 • Антивірусне програмне забезпечення.
 • Брандмауери.
 • процес шифрування; Що робиться за допомогою спеціальних програм.

Хмарна безпека

Хмарна безпека  , оскільки зараз більшість організацій схиляються до використання штучного інтелекту; Це робиться для того, щоб покращити його роботу, а також покращити взаємодію з клієнтами та ефективність операцій.

Величезний обсяг даних в організаціях ускладнює фізичне збереження цих даних, і можливо, що ці дані є невпорядкованими або походять із невідомих джерел, тому група компаній надає послуги для вирішення цієї проблеми, зокрема:

 • Веб-сервіси Amazon
 • Служби Microsoft Azure
 • Хмарні служби Google

Кожна з них пропонує своїм клієнтам спеціальну систему хмарних обчислень , де користувачі можуть зберігати та контролювати дані за допомогою хмарної програми безпеки .

Безпека Інтернету речей

Згідно зі звітом Bain і , безпека Інтернету речей сама по собі є технологічною революцією .

У двох звітах зазначено, що розмір ринку безпеки Інтернету речей збільшиться на 520 мільярдів доларів протягом 2021 року, а через свою мережу безпеки система безпеки Інтернету речей надаватиме користувачам важливі пристрої. датчики, принтери та маршрутизатори Wi-Fi).

Завдяки інтеграції системи з безпекою IoT організації отримають широку аналітику та різні системи, тим самим зменшуючи проблему загроз безпеці.

оперативна безпека

Операційна безпека спрямована  на управління ризиками для всіх сфер внутрішньої кібербезпеки, і цей тип часто використовується групою офіцерів з управління ризиками; Це зроблено для того, щоб забезпечити наявність альтернативного плану, якщо дані одного з користувачів піддадуться будь-якій атаці.

Операційна безпека також включає заяву, яка пояснює, як навчити співробітників щодо найкращих дій; З метою захисту особистої та ділової інформації.

Переваги кібербезпеки

Кібербезпека має багато переваг, а саме:

 • Можливість захисту систем, які підключаються до Інтернету, таких як; Обладнання, програмне забезпечення та дані від будь-яких кіберзагроз, яким ви можете піддаватися.
 • Захист окремих осіб, компаній чи установ від несанкціонованого доступу до їхніх центрів обробки даних або навіть різних комп’ютеризованих систем.
 • Здатність запропонувати налаштовані та підтримувані стратегії кібербезпеки шляхом створення надійної системи безпеки від будь-яких небезпечних атак, спрямованих на доступ, зміну, видалення, знищення або вимагання систем і конфіденційних даних організації чи користувача.
تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -