المواضيع

Що таке поштова скринька

Що таке поштова скринька

Що таке поштова скринька

Це металева скринька, яку зазвичай вішають на стіну перед будинком або перед установою, до якої вона належить, і призначена для обміну повідомленнями.В ній можна надсилати та отримувати листи, конверти, поштові посилки, в обмін на сплату певної суми під час оренди скриньки, яка залежить від особливих умов поштових відділень у країні, якій вона належить.

 

Генезис пошти

З давніх часів люди цікавилися поштовою кореспонденцією, і давньоєгипетська цивілізація вважається однією з перших цивілізацій, яка подбала про існування системи поштової кореспонденції між нею та іншими царствами, що існували на той час.

Користування поштовою кореспонденцією також поширилося в Месопотамії (сучасний Ірак), Персії (нині Іран), Китаї та Індії.Відповіді на неї називалися Посланником, який вождь племені посилає іншому вождю, щоб повідомити йому про важливу справу, або передати йому щось, і цей поштовий спосіб продовжував використовуватися навіть тоді, коли на Аравійському півострові була відкрита та поширена писемність На письмових текстах як новий засіб передачі повідомлень.

 

Способи розсилки пошти

Надсилання пошти залежить від набору основних методів, і це пов’язано з характером надісланих матеріалів, ступенем їх важливості та стороною, яка їх надсилає або отримує, а також методами, які використовуються для надсилання пошти, залежно від їх важливості:

 • Звичайні листи: це листи, які надсилаються особисто, пов’язані з сімейним листуванням, або ті, які швидко доходять до одержувача.
 • Термінові повідомлення: це повідомлення, які надсилаються в терміновому порядку, особливо ті, що стосуються паперів і важливих документів, таких як заяви про працевлаштування.
 • Зареєстровані повідомлення: вони надсилаються разом із реєстрацією, тобто отримують власний серійний номер, який допомагає відправнику повідомлення стежити за ним, поки воно не досягне одержувача, і цей тип повідомлення використовується в листуванні великих важливості, наприклад: надсилання грошей поштою.

 

Перевезення пошти

Засоби поштового транспорту стали свідками багатьох розробок, які сприяли тому, щоб зробити поштову кореспонденцію легким способом, який спирався на такі засоби:

 

Сухопутна та морська пошта

Це перший етап у розвитку засобів транспортування пошти, оскільки метод листування ґрунтувався на відправці та отриманні пошти наземним транспортом, а потім морським, особливо при транспортуванні повідомлень між країнами, віддаленими одна від одної на великі відстані. , але ці засоби вже не знаходять широкого застосування, і це тому, що передача повідомлень займає багато часу, і її використання обмежується листуванням у межах однієї країни.

 

Авіапошта

Це етап, який був пов’язаний з відкриттям літальних апаратів і їх появою як засобів транспорту та судноплавства, які все ще використовуються до цього часу через їх швидкий доступ до поштової кореспонденції всіх видів, а також сприяють захисту важливих поштових посилок, від пошкодження, втрати або крадіжки, тому він зробив свій внесок у значне вдосконалення поштової пошти.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -