المواضيع

Пошкодження мобільного телефону людині

Пошкодження мобільного телефону людині

Нижче наведено найбільш значну шкоду здоров’ю людини від використання мобільних телефонів протягом тривалого часу :

 

Це викликає головний біль і мігрень

Головний біль є одним із найпоширеніших побічних ефектів використання мобільного телефону протягом тривалого часу. Оскільки чим довше він використовується, тим більша ймовірність розвитку головного болю та мігрені, і існує тісний зв’язок між кількістю годин, які людина проводить за телефоном, і частотою головних болів, і симптоми зазвичай виникають відразу після використання, і Ризик головного болю можна зменшити, роблячи короткі та часті перерви.Час від часу, або трохи прогулюючись, або витягуючи шию, руку та спину під час тривалого користування телефоном, але якщо головний біль посилюється, очі можуть бути трохи закритим, а дихання розслабленим і глибоким, що може зменшити його гостроту.

 

Це впливає на очі

Мобільний телефон також впливає на очі, і нижче наведено найпомітнішу шкоду, яку завдає око мобільне випромінювання :

 • Втома очей: тривале споглядання цифрового екрана та високої яскравості призводить до втоми очей і виснаження через тривалий час.
 • Сухість очей: тривалий погляд на екран призводить до втрати вологи в очах, а отже, до сухості, що, у свою чергу, призводить до свербіння та дискомфорту.
 • Довгострокове пошкодження очей: так само, як споглядання екранів призводить до проблем із очима в короткостроковій перспективі, це також призводить до інших наслідків у довгостроковій перспективі, зокрема; Короткозорість.

 

Це викликає біль у шиї та спині

Під час користування мобільним телефоном хребет піддається навантаженню, тому що для цього потрібно наблизити обличчя до пристрою так, щоб спина вигиналася, плечі згиналися всередину, а голова нахилялася вперед, а таке положення призводить до болю в м’язах і сильного біль у спині та шиї та перебування в такому положенні протягом тривалого періоду часу може спричинити ранній остеопороз.

 

Це збільшує аварійність

Багато останніх звітів показали, що використання мобільного телефону під час водіння на вулицях є джерелом небезпеки та впливає на безпеку водія ,  а дослідження також показали, що ризик дорожньо-транспортних пригод зростає в 3-4 рази під час використання телефону. під час водіння, незалежно від того, користуєтеся ним однією чи двома руками. , тому що використання під час водіння викликає відволікання,  і це вимагає від водія бути дуже обережним під час керування, оскільки фактори відволікання або відволікання, навіть на мить, можуть призвести до аварії .

 

Поради при використанні мобільного телефону, щоб зменшити його шкоду

Нижче наведено найважливіші поради, яких можна дотримуватися під час користування мобільним телефоном, щоб зменшити можливі пошкодження під час його використання:

 • Зменште яскравість екрана телефону під час використання.
 • Налаштуйте розмір шрифту, який використовується на телефоні, щоб не напружувати очі.
 • Переконайтеся, що ви сидите правильно, сидячи з підтримкою спини.
 • Зробіть перерву, коли відчуваєте напругу або втому в руках або пальцях.
 • Говоріть через гучномовець, а не тримайте телефон біля вуха.

 

Висновок

Використання мобільного телефону протягом тривалого часу призводить до багатьох збитків і наслідків для здоров'я, в тому числі: головні болі, болі в шиї і спині, вплив на очі, крім збільшення відсотка нещасних випадків, що вимагає дотримання деяких порад які зменшують ці ефекти, зокрема: зменшення яскравості екрана та переконання, що сидіти правильно та інші, щоб зменшити потенційні наслідки надмірного використання мобільних телефонів. 

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -