المواضيع

Найважливіші застосування штучного інтелекту в галузі права

Найважливіші застосування штучного інтелекту в галузі права

Найважливіші застосування штучного інтелекту в галузі права

Програми штучного інтелекту відіграли важливу роль у сфері права, що позитивно відобразилося як на юристах, так і на клієнтах, полегшивши монотонні юридичні процедури, і вважається, що галузі права та технологій продовжуватимуть перетинатися в найближчі роки, щоб досягти кращих результатів.

Можна сказати, що застосування штучного інтелекту в законодавстві все ще знаходиться в процесі розробки, і вони все ще стикаються з багатьма проблемами, і серед найважливіших застосувань штучного інтелекту в галузі права є наступні:


Огляд договору

•  Вся економічна система побудована через контракти та їх дотримання, оскільки контракт є невід’ємною частиною будь-якої комерційної операції, якою б простою вона не була.Юристи також втручаються в перевірку документів та розглядають контракти повторюваним та тривалим способом , що перешкоджає угодам і затримує досягнення бажаних прибутків і цілей.

•  Юрист також може припуститися деяких помилок через велику кількість деталей в угодах, тому необхідно було вдатися до методів, які заощаджують зусилля та зменшують очікувані помилки за рахунок автоматизації, щоб процес став автоматичним і гладким завдяки штучному інтелекту системи, обладнані для перегляду контрактів і перевірки всіх аспектів прийняття або відхилення.

•  Слід зазначити, що роль людини в процесах перевірки контрактів не може бути повністю обійдена, оскільки вона все ще робить свій внесок у це шляхом наглядової перевірки результатів і подання остаточних суджень. Повна довіра до штучного інтелекту може стати можливою в майбутньому, але наразі це не вважається надійним.


Аналіз контракту

•  Контракт слід контролювати після етапу його підписання, щоб забезпечити його виконання належними кроками, але процеси нагляду іноді можуть бути складними та виснажливими, особливо якщо компанія має справу з великою кількістю сторін одночасно, тому необхідно було розробити спеціалізовані платформи та програми, які працюють над оцінкою даних Інцидентів за характером корпоративних контрактів у цілому.

•  Програми штучного інтелекту, пов’язані з аналізом контрактів, надають багато послуг, включаючи підтримку відділів продажів у компаніях на постійній основі та постійну інформацію про відповідний час для поновлення контрактів, що дозволяє використовувати найкращі можливості, на додаток до ефективної ролі в забезпеченні закупівель відділи слідкують за поточними контрактами та вносять необхідні корективи.


Передбачте результат справ, що насуваються

•  Штучний інтелект може передбачати неминучі судові справи за допомогою розробки моделей машинного навчання, поєднуючи технологію з реальною реальністю. Багато компаній і юридичних осіб застосовують цей метод з метою прискорення переговорних процесів урегулювання, а також зменшення кількості переданих справ до судів.


правові дослідження

•  Юридичне дослідження зазвичай визначається як процес, метою якого є збір різних законів і думок, безпосередньо пов’язаних із справою, і оскільки це питання іноді є складним і складним, необхідно було покладатися на штучний інтелект у пошуку справ, подібних до поточних. справа дуже легко.

•  Ведеться робота з полегшення доступу юристів до величезних правових баз даних, доступних в Інтернеті, шляхом розробки алгоритмів пошуку для надання найкращих результатів, які містять надійні джерела, які підходять для представленої справи, до якої потрібно отримати доступ.


Прогнозне кодування

•  Теорію прогностичного кодування іноді називають прогностичною обробкою, і це означає, що функції органів чуття людини обмежуються судженням про попередні внутрішні передбачення.

•  Прогнозне кодування — це також просунутий і обмежений аспект юридичної індустрії, за допомогою якого електронне розкриття інформації може здійснюватися швидше порівняно з традиційними методами, а все прогнозне кодування базується на алгоритмі класифікації, який модифікується юристами та консультується для пошуку видати відповідний документ для розкриття інформації.


Чат-боти (юристи)

•  Можна покластися на штучний інтелект і роботів (роботів) для отримання юридичної допомоги та консультацій, а також за допомогою яких можна дуже легко досягти хороших результатів у цьому типі послуг, а робот, що спеціалізується на юридичній професії, виконує всі завдання, які очікуються від традиційного юриста взагалі автоматично.

•  Штучний інтелект дозволяє отримувати швидкий і автономний досвід дистанційно через Інтернет, на додаток до здатності послуг чату для юристів прогнозувати судові справи, а також вони мають можливість створювати документи, готувати рахунки для клієнтів та інші надійні завдання, які швидко виконуються.


Прискорити процедури належної перевірки

•  Процедури належної перевірки потребують багато часу для виявлення основної необхідної інформації, що робить роботу практикуючого юриста виснажливою годиною, тому тенденція працювати через платформи та програми штучного інтелекту може бути рішенням, яке сприяє зменшенню марнування витраченого часу щоб прискорити процес.

•  Використання штучного інтелекту в процедурах належної перевірки сприяє перевірці цифр і даних, доступних на даний момент, на додаток до постійної перевірки даних у попередніх судових справах.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -