المواضيع

Плюси і мінуси технології

Плюси і мінуси технології 

Плюси і мінуси технології

Позитивний вплив техніки

Технологія свідомо використовує науку та знання в багатьох сферах життя, щоб полегшити життя людей і додати цінність суспільству. Вона революціонізувала та змінила багато сфер і рівнів, як наукових, так і практичних. Вплив технологій на наші життя відзначається в різних сферах. Наприклад, вторгнення технологій в освіту, охорону здоров’я, сільське господарство та інші галузі, що спричинило великі зміни в житті людства. Ось найважливіші переваги технологій у нашому повсякденному житті:             Підвищуючи рівень освіти, технології спричинили величезну науково-пізнавальну революцію, яка сприяла збільшенню кількості наукових винаходів.

             Підвищення рівня транспортної галузі.

             Полегшення домашньої роботи за допомогою електричних машин, які спираються на сучасні технології, щоб заощадити час і зусилля.

             Підвищення ефективності виробництва та зменшення людських помилок у фінансово-діловому секторі.


Удосконалити навчальний процес

Технології позитивно впливають на процес навчання через:

             Допомога учням у виконанні домашніх завдань.

             Полегшити процес пошуку різних тем.

             Вивчіть основи орфографії та рахунку для учнів початкової школи у цікавій формі.

             Надання можливості студентам дистанційно навчатися у зручний для них час, особливо дистанційне отримання вищої освіти.

             Підвищення ефективності уроків і полегшення їх сприйняття, що значно допомагає вчителям в активізації навчального процесу.

             Сприяти дистанційному відвідуванню семінарів, які проводяться навчальними закладами, замість того, щоб направляти студентів відвідувати такі семінари фізично.

             Збільшення можливостей навчання, оскільки за допомогою технологій можна відвідувати навчальні курси та вивчати різні уроки через Інтернет, наприклад вивчення нової мови.


Підвищення продуктивності праці

Існує багато переваг технологій у сфері праці, зокрема:

             Покращений зв’язок: технологія полегшує спілкування з іншими, незалежно від відстані, за допомогою звичайного дзвінка; або відеодзвінок; надсилання текстових повідомлень через веб-сайти; Або соціальні медіа.  З іншого боку, технологія покращує взаємодію та спілкування співробітників один з одним під час роботи, на додаток до полегшення та обміну інформацією, пов’язаною з роботою. Наприклад, можна використовувати Skype для обміну інформацією та проектами в усіх різні відділи, окрім підтримки процесу прийняття рішень.

             Удосконалення управління людськими ресурсами: технологія покращує управління людськими ресурсами шляхом вдосконалення процесу оцінки співробітників і найму нових співробітників, на додаток до можливості набору через використання Інтернету, що призводить до економії багато часу, витраченого на виконання багатьох процедур , а також сприяння виконанню робочих завдань офіцера з ресурсів Humanity.

             Відстежуйте продуктивність співробітників: технологія дозволяє відстежувати результативність і продуктивність співробітників, що сприяє підвищенню продуктивності.


Зміцнення родинних зв'язків

Технології значно зміцнили сімейні зв’язки, і ось найважливіші переваги технологій у цьому аспекті: 

             Зміцнення сімейних зв’язків: багато сімей використовують технології для зміцнення та підтримки сімейних зв’язків, особливо з бабусями, дідусями та іншими родичами, які живуть далеко.

             Миттєвий зв’язок: члени сім’ї можуть миттєво спілкуватися зі своїми дітьми за допомогою електронної пошти, текстового повідомлення, швидкого дзвінка або будь-якої з різних соціальних мереж.

             Участь: деякі сім’ї можуть створювати власні веб-сайти та блоги, щоб обмінюватися фотографіями та важливими сімейними подіями одна з одною, а батьки можуть ділитися зі своїми дітьми багатьма приємними часами, наприклад переглядом фільмів чи електронних ігор, що посилює зв’язки між ними.

             Проводити більше часу з сім'єю: через можливість працювати вдома через Інтернет.


Допомога людям та людям з особливими потребами

Технологія має багато позитивних моментів, найважливіші з яких:

             Зберігання інформації: технологія дозволяє зберігати величезні обсяги інформації на відносно невеликому місці для зберігання.

             Досягнення розваг і задоволення: багато хто може отримати задоволення і розваги, використовуючи соціальні мережі або граючи в різні комп’ютерні ігри.

             Отримуйте новини: джерела новин доступні протягом дня на веб-сайтах або в соціальних мережах.

             Допомога людям з особливими потребами: технологія надає можливість людям з особливими потребами жити нормальним життям, відвідуючи різноманітні заняття та уроки.


Використання технологій у переробці

Використання сучасних технологій покращило процеси переробки на різних рівнях, особливо технологію переробки пластику, яка використовує багато технологій для цієї мети, найважливішими з яких є наступні:

             Rotation by Fast Learning Robot: це робот, оснащений технологією штучного інтелекту, який може дуже швидко відокремлювати матеріали один від одного за допомогою алгоритмів.

             Зменшення витрат на переробку: процес переробки пластику здійснювався за допомогою води для очищення та охолодження пластику, щоб зберегти навколишнє середовище та не завдати йому шкоди, і це стало причиною для тих, хто відповідає за процес, запровадивши методи, які допомагають в процесі переробки без потреби у воді; Щоб зменшити витрати на переробку.

             Видалення забруднюючих речовин: це технологічні методи, які використовуються для видалення запаху та кольору зі старих пластикових матеріалів, щоб виробляти нові пластикові матеріали, які є чистими та вільними від забруднюючих речовин.


Підвищення темпів виробництва сільськогосподарської продукції

Інтенсивне використання технологій у сільському господарстві та тваринництві значно підвищило його продуктивність порівняно з традиційними методами.Найважливішими з цих методів є наступні:

             Генетика та розведення худоби: технологія покращила виробництво тварин, оскільки вчені працюють у лабораторіях, щоб ідентифікувати гени, відповідальні за зміцнення здоров’я тварин, і знайти способи зменшити негативний вплив навколишнього середовища на їхнє здоров’я та продуктивність, окрім використання методи штучного запліднення від самців, які характеризуються міцним здоров'ям.

             Генетика сільськогосподарських культур і боротьба зі шкідниками: покращуючи якість рослинних активів для розвитку насіння, вчені використовують генну інженерію на додаток до вивчення ґрунту та покращення його якості в лабораторіях і лабораторіях.

             Механізація сільськогосподарського сектора: багато сільськогосподарських машин замінили робочу силу, наприклад трактори, комбайни та автоматичні доїлки для корів, що дозволяє збільшити виробництво за менший час, ніж це було в минулому, на додаток до значної економії зусиль. вартість; і час.

             Автоматизація догляду за тваринами: шляхом встановлення пристроїв, які контролюють температуру в хлівах, або спостереження за коровами по телебаченню, особливо тих, які ось-ось родять, а також використання генераторів для вирішення будь-яких раптових відключень електроенергії, що відобразилося на підвищенні ефективності фермерів з мінімальними витратами та зусиллями.


Технологія має багато позитивних сторін, які полегшують виконання завдань у багатьох сферах. Технологія підвищила продуктивність роботи та точність, що позитивно відображається на економічному зростанні країн, які використовують технології у сфері фінансів і бізнесу, на додаток до чудового розвитку в галузі освіти, сімейних зв’язків і політики утилізації, а також надання великої допомоги людям з особливими потребами, а також вплив усього цього на зміну суспільної обізнаності людства.


негативний вплив техніки

Незважаючи на численні переваги технологій, які якісно вплинули на життя людей і суспільства, вони мають багато недоліків, які впливають на психічне здоров’я, особливо дітей і підлітків, і людей загалом, наприклад, напруга очей і вплив на соціальні зв’язки, і наступні його негативні наслідки:


Мінімізуйте взаємодію між учителем і учнем

             Інтенсивне використання технологій настільки відволікає учнів у класі, що деякі школи змушені заборонити їх під час навчальних годин.

             Використання технологій у школах призводить до технічної нерівності між учнями однієї школи та між учнями в різних навчальних середовищах.

             Технології збільшили навантаження на вчителя, що позначається на його активності у взаємодії з учнем, оскільки він витрачає свої сили на вивчення нових технологічних засобів за рахунок взаємодії з учнем.


Вплив на сон

Технологія має негативні наслідки, пов’язані з впливом на сон людини та його значним скороченням, а саме:

              Страждає великий відсоток підлітків і млявість більшу частину свого дня.

             Поганий сон може призвести до вживання наркотиків підлітками.

             Входження у підлітків у стан важкої депресії, що порушує спокійний сон і страждає безсонням.


Зростання рівня безробіття

             втрата багатьох робочих місць і виникнення великої фінансової кризи в майбутньому; Завдяки заміні людської сили технікою.

             Значне зростання рівня безробіття через значний технологічний розвиток у світі.

             Підвищення темпів інфляції як неминучий результат вищесказаного.


Ізолюйте та розділяйте членів сім’ї

             Технології сильно вплинули на сім’ю та створили певну погану взаємодію між ними.

             Діти не набувають навичок взаємодії з людьми у повсякденному житті, оскільки діти віддають перевагу відеоіграм, а не іграм з однолітками. [

             Спосіб виховання дітей та молоді та їхні погляди на відсутність взаємодії між членами сім’ї як нормальні та здорові, і що це означає для них незалежність і свободу від втручання батьків у їхнє виховання, що негативно впливає на основні правила, які формують їхню особистість, а натомість батьки зайняті технологіями у вихованні та нагляді за своїми дітьми.


відсутність приватності людини

Технологія сприяє відсутності конфіденційності, оскільки дозволяє будь-кому отримати особисту інформацію, таку як ім’я людини, адресу та контактну інформацію.


Збільшення рівня забруднення води та повітря

             Технології сприяли збільшенню рівня забруднення води та повітря завдяки технологіям, які з’явилися після промислової революції у світі, таким як технологія використання викопного палива, яке виробляє велику кількість парникових газів, які завдають шкоди атмосфері, наприклад вуглекислого газу. , діоксид сірки, оксид азоту та метан. , і посилюють проблему глобального потепління.

             Викидання стічних вод у природні водойми, що завдає великої шкоди морським мешканцям, а також викликає багато захворювань у людей, таких як холера та тиф.

             Швидке виснаження природних ресурсів, особливо підземних вод, і видалення лісів, функція яких полягає в очищенні повітря, що посилює глобальне потепління та ерозію ґрунту.

             Утилізація радіоактивних ядерних відходів, що впливає на якість морського життя, вважається основною причиною забруднення водойм і загибелі багатьох морських мешканців і вимирання інших.


Овочевий сектор постраждав від електронного забруднення

             Електронне забруднення завдає великої шкоди овочевому сектору зокрема та життю людей загалом, оскільки це забруднення призводить до величезної кількості електронних відходів, які негативно впливають на овочевий сектор. 

             Спалювання електронних відходів на звалищах призводить до величезної шкоди навколишньому середовищу; Через негативний вплив на грунт і рослини.

             Надмірне використання хімічних добрив і сільськогосподарських пестицидів у сільському господарстві збільшує забруднення річок і водойм, посилює ріст водоростей у них за рахунок стоку хімікатів із ґрунту в ці водойми.


Технології відіграють важливу роль у нашому житті в багатьох галузях, таких як сільське господарство, промисловість і освіта. Однак вони не позбавлені недоліків, які негативно впливають на наше повсякденне життя та навколишнє середовище, якщо використовувати їх неналежним чином, наприклад, відсутність конфіденційності, зростання безробіття , окрім значного забруднення в цьому секторі.Вегетаріанство, небезпека залишків відходів на поверхні земної кулі, забруднення води та повітря та його наслідки, які завдають шкоди людям, тому використання технологій має бути помірним і боротися з ним обережність і обережність, щоб уникнути його пошкоджень.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -