المواضيع

Безпечний перегляд Інтернету

Безпечний перегляд Інтернету

Безпечний перегляд Інтернету

Безпечний перегляд відомий як одна зі служб, запущених командою безпеки міжнародної компанії Google, з метою виявлення небезпечних веб-сайтів під час перегляду Інтернету та попередження користувачів і власників цих сайтів про очікувані ризики, оскільки безпечний перегляд дозволяє перевіряти веб-сайт адреси та їх порівняння з оновленими списками Google, які містять незахищені веб-сайти, включаючи незахищені веб-сайти; сайти, які містять небажане шкідливе програмне забезпечення; наприклад віруси, шахрайство та шахрайські сайти.

 Безпечний перегляд — це явище, яке підтримується різними веб-браузерами та технологічними компаніями для захисту своїх користувачів. Усі шкідливі сайти включаються в одну базу даних, що називається чорним списком, а потім браузери можуть порівнювати вміст чорного списку з веб-сайтом, щоб визначити, чи сайт є безпечний чи ні, а також серед відомих браузерів, які використовують безпечний перегляд для захисту своїх користувачів; (Google Chrome), (Safari) і (Firefox).

 Деякі веб-браузери надають спеціальні ресурси для безпечного перегляду, наприклад; Браузер Mozilla Firefox, який пропонує плагіни та параметри конфіденційності для підвищення безпеки перегляду, наприклад; Noscript і Adblock Plus, оскільки сам веб-переглядач Google Chrome є безпечним веб-переглядачем, який показує попередження про підозрілі сайти, які можуть спричинити загрозу або будь-які проблеми з кібербезпекою, а веб-переглядач Google Chrome можна встановити, щоб скористатися перевагами його функцій безпечного перегляду. до цього він пропонує соціальні медіа-платформи, такі як Facebook. Переглядайте безпечно, регулюючи налаштування безпеки Facebook.

Безпечний перегляд відомий як одна зі служб, запущених командою безпеки глобальної компанії Google, з метою виявлення небезпечних веб-сайтів під час перегляду Інтернету та попередження користувачів і власників цих веб-сайтів про очікувані ризики, а безпечний перегляд дозволяє використовувати спеціальної інфраструктури, яка дозволяє користувачеві переглядати веб-сайти захищеним способом від різних типів електронних атак, таких як шкідливі програми та спроби шахрайства, і існує багато Інтернет-браузерів, які використовуються для перегляду різних сайтів, тому ви повинні вибрати Інтернет-браузер що забезпечує безпечний перегляд. 


Особливості безпечного перегляду в Інтернеті

Існує багато правил безпечного користування Інтернетом, яких слід дотримуватися, оскільки безпечний перегляд надає користувачам низку переваг, і нижче наведено пояснення найбільш важливих функцій безпечного перегляду:

•  Перевірте веб-сайти та порівняйте їх зі списками безпечного перегляду шкідливих веб-сайтів на основі стратегії, реалізованої Google, і типів потенційних загроз.

•  Попереджайте користувача, перш ніж натискати на посилання на будь-якому веб-сайті, які можуть перевести його на сторінки, повні вірусів.

•  Не дозволяйте користувачам розміщувати будь-які посилання на сторінки, які вважаються небезпечними, на будь-якому веб-сайті.

•  Захистіть усіх користувачів мережі від фішингу, зловмисного та шкідливого програмного забезпечення, повідомляючи їх про спробу відвідати небезпечний сайт.

•  Зробіть Google безкоштовно доступною функцію безпечного перегляду іншим компаніям для використання в їхніх браузерах і не обмежуйтеся лише користувачами Chrome, щоб зробити Інтернет безпечнішим.

•  Блокування неприйнятних веб-сайтів для дітей, оскільки безпечний перегляд в Інтернеті допомагає захистити дітей від небезпек в Інтернеті.


Недоліки безпечного серфінгу в Інтернеті

Покладатися виключно на Google Safe Browsing для перегляду різних веб-сайтів може бути недостатньо з наведених нижче причин. 

•  Під час безпечного перегляду Google покладається на використання та збір даних для користувачів із Gmail через те, що потрапляє до поштової скриньки спаму, якою можуть скористатися хакери, щоб запобігти їх виявленню системою безпечного перегляду.

•  Політика Google намагається підтримувати рівень 0,1%, який показує помилкові результати та вважає його правильним, щоб захистити користувача від фішингових сайтів, які видають себе за третю сторону для доступу до особистих даних користувача, але чорний список Google не може ідентифікувати сторінку шахрайства, доки після того, як він з’явився користувачам Інтернет існує вже досить давно, що тримає його на крок позаду від шахраїв, але це ставить шахраїв у постійне очікування бути спійманими.

Примітка: слід зазначити, що це не аргументи проти того, щоб не використовувати Google Safe Browsing, а радше проти надмірної залежності лише від нього. 

Безпечний перегляд надає користувачам ряд переваг під час перегляду, оскільки він захищає пристрій від зловмисного програмного забезпечення та допомагає безпечно контролювати користування Інтернетом дітьми. Це можливість для пристрою піддаватися ризикам і порушенням. 


Як активувати безпечний перегляд в Інтернеті

Google Safe Browsing для браузерів Chrome можна активувати на комп’ютері, виконавши такі дії:

•   Відкрийте браузер Chrome на комп’ютері.

•   У верхньому правому куті екрана натисніть три вертикальні крапки, а потім виберіть «Налаштування».

•   Перейдіть до розділу «Конфіденційність і безпека» та натисніть «Безпека».

•   Визначте бажаний користувачем рівень безпечного перегляду, оскільки з’являться кілька варіантів, а саме; Нормальний захист, посилений захист або відсутність захисту.


Як скасувати безпечний перегляд в Інтернеті

Щоб мати можливість вимкнути безпечний перегляд у Google Chrome для всіх веб-сайтів і веб-сторінок, виконайте наведені нижче дії.

•  Відкрийте браузер Chrome на комп’ютері.

•  Перейдіть у верхній правий кут екрана та натисніть три вертикальні крапки, а потім виберіть «Налаштування» в меню, яке з’явиться.В операційній системі (mac os) ви можете натиснути клавішу з комою (,) на клавіатурі, щоб відкрити Google Налаштування Chrome.

•  Перейдіть до розділу «Конфіденційність і безпека» та натисніть «Безпека».

•  Натискання опції «Незахищений» у безпечному перегляді.

•  Підтвердьте, натиснувши Зупинити, щоб вимкнути безпечний перегляд Інтернету.

Примітка. Коли функцію безпечного перегляду вимкнено у веб-переглядачі Google Chrome, дані веб-перегляду, які надсилаються в Google, будуть зменшені для сортування шкідливих сайтів із нешкідливих, тому ви повинні бути уважними під час перегляду. 

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -