المواضيع

Найкраще програмне забезпечення для блокування небажаних сайтів

Найкраще програмне забезпечення для блокування небажаних сайтів

Найкраще програмне забезпечення для блокування небажаних сайтів

Інтернет – це світ, повний типів шкідливих сайтів, наскільки це корисно, особливо для дітей, тому батькам стало необхідно захищати своїх дітей від доступу до будь-яких образливих або небажаних сайтів за допомогою програм веб-фільтрації, відомих як програми блокування веб-сайтів або програми контролю  вмісту , які є програмами, призначеними для обмеження доступу до певних веб-сайтів на пристрої користувача,  і нижче наведено пояснення деяких із цих програм:

Для телефонів і планшетів

Існує набір програм, які допомагають блокувати небажані сайти для телефонів або планшетів, кращими з яких є наступні:

FamiSafe

FamiSafe _) є одним із найкращих інструментів, які можна використовувати для блокування веб-сайтів, а також найнадійнішим, оскільки він дозволяє користувачеві легко блокувати веб-сайти на планшеті чи телефоні, за допомогою процесу відстеження різноманітних дій, які відбуваються на цільовий пристрій.

Примітно, що програма може відстежити будь-яке підозріле повідомлення, яке містить образливі слова, і негайно повідомити про це батьків, а також програма дозволяє встановити певний ліміт часу на використання пристрою, а також через програму можна відстежувати дитину. географічне розташування та стежити за діяльністю дитини на певних сайтах, наприклад YouTube.

Кустодіо

Вважається однією з найкращих програм батьківського контролю, оскільки вона проста у використанні, надає потужні засоби моніторингу, дозволяє батькам встановлювати певний час для користування Інтернетом, відстежує пошукову активність дитини в Інтернеті та блокує образливий контент і невідповідні сайти. , і через нього також можна визначити географічне розташування дитини, і він сумісний з будь-яким пристроєм, будь то Android, iPhone, Mac або Windows.

Свобода

Однією з переваг ( Freedom), що він може не лише блокувати веб-сайти, але також може блокувати використання всього Інтернету, за допомогою блокування безпеки, яке не дозволяє дитині скасувати час блокування передчасно, і варто зазначити, що це дозволяє створити список сайтів, які батьки дозволити дитині лише доступ, і він сумісний із пристроями Windows, iPhone та Mac.

Мережева няня

Програма ( Net Nanny) є економічно ефективним інструментом для блокування та фільтрації небажаних веб-сайтів, таких як порносайти, сайти з суїцидальною діяльністю або алкоголем і наркотиками, і він допомагає виявити, чи дитина завантажила приватний сервер, щоб приховати свій онлайн-пошук.

Примітно, що для дитини дозволяється встановлювати певний час, протягом якого вона може користуватися пристроєм, за допомогою якого можна дистанційно стежити за дитиною, дозволяючи батькам отримувати доступ до вхідних і вихідних повідомлень на пристрої дитини, а також надсилати їм сповіщення. через електронну пошту про дії дитини на пристрої.

Мобіцип

Одна з найкращих функцій Mobicip) є його сумісність із багатьма пристроями, будь то Windows, Android, Mac, iPhone і Chromebook, оскільки програма дозволяє батькам бути в курсі активності своєї дитини в Інтернеті, а також може фільтрувати образливий і небажаний вміст, переглядати історію пошуку та встановлюйте графік використання пристрою з миттєвим сповіщенням батьків про кожну спробу доступу до заблокованого вмісту.

Для настільних і портативних комп'ютерів

Оскільки роботодавці усвідомлюють наслідки постійно зростаючого негативного відволікання, використання програмного забезпечення для блокування веб-сайтів також зростає.

Vipre

Vipre _) є однією з найкращих програм для блокування вірусів і небажаних веб-сайтів, оскільки вона допомагає точно блокувати різноманітні веб-сайти, одночасно забезпечуючи захист від спаму та зберігаючи безпеку та конфіденційність даних, і ця програма має простий у використанні та простий інтерфейс.

WebTitan

Web Titan) є однією з найкращих програм, які використовуються в компаніях і школах, з метою обмеження використання Інтернету для небажаних сайтів; Щоб зберегти увагу співробітників на роботі або студентів під час навчання, ця програма характеризується дуже легким і простим інтерфейсом.

Варто зазначити, що він забезпечує надійний брандмауер від будь-якого зловмисного програмного забезпечення або процесу злому, і лише одним клацанням миші можна запобігти доступу цільового пристрою до певних сайтів, не спричиняючи сповільнення під час перегляду, і програма автоматично оновлює свою останню версію на на постійній основі.

Шлюз веб-безпеки Barracuda

Barracuda Web Security) є однією з найвідоміших програм безпеки, яку можна використовувати для фільтрації небажаних веб-сайтів або веб-вмісту, оскільки за допомогою програми можна встановити певні елементи керування для регулювання процесу користування Інтернетом, створивши політики, які дозволяють контролювати доступ користувача до веб-сайтів, які він постійно відвідує.

Слід зазначити, що вона може блокувати сайти, які відображають порнографічний або насильницький вміст, і накладати будь-які бажані обмеження на певні сайти, такі як спортивні сайти, сайти новин або знайомств, магазини тощо. За допомогою цієї програми користувач може або заблокувати доступ на певні сайти або пошук сайтів, які пропонують однаковий вміст, заблокує їх усі.

Програма також дозволяє блокувати зображення, які з’являються під час пошуку в Інтернеті, і згадується, що вона містить словники, які містять загальні слова та фрази, пов’язані з домаганнями, зброєю чи іншими непристойними словами, і будь-яке слово можна додати до словника. щоб програма, що контролюється, попереджала, коли користувач шукає будь-який із них, але це лише англійською мовою.

InterGuard

Програма ( InterGuard) — це потужна програма, яка дозволяє блокувати небажані сайти та контролювати активність користувача пристрою, оскільки програма автоматично блокує всі веб-сайти, які містять рядок слів, заздалегідь визначених користувачем.

За допомогою нього також можна блокувати появу зображень, які з’являються під час пошуку в Google, і можна створювати список сайтів, дозволених для перегляду, відстежувати активність користувачів в Інтернеті та фіксувати всі відвідані сайти з оповіщеннями. надсилається, коли робиться будь-яка спроба відвідати заборонені сайти.

Блокувальник веб-сайтів TrueVine

TrueVine _) є однією з найкращих програм для захисту сім’ї, оскільки вона може допомогти заблокувати небажані веб-сайти, які містять будь-які порнографічні чи насильницькі матеріали, а також заблокувати отримання будь-яких вульгарних повідомлень, за допомогою яких простими кроками можна визначити веб-сайти які слід заблокувати для дітей.

Програма також автоматично блокує різні спливаючі вікна, які з’являються під час перегляду Інтернету, і ця програма характеризується як інструмент із дуже конкретною метою, на відміну від раніше згаданих програм, оскільки ця програма зосереджена на запобіганні доступу до порнографічного вмісту . .

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -