المواضيع

етапи процесу друку

етапи процесу друку

процес друку 

етапи процесу друку

Друк — це механічний процес нанесення чорнила на папір за допомогою цифрової або офсетної машини. Офсетна машина є найбільш рентабельним способом виробництва великої кількості друкованих матеріалів, тоді як цифрова машина частіше використовується через її менший обсяг і нижчу продуктивність. вартість. 

Друк займає життєво важливе місце в існуванні людства, тому що це був перший спосіб масової комунікації та допоміг розпочати сучасний період історії людства, завдяки його створенню, що сягає Йоганна Гутенберга, який вперше друкував у 1439 році, і друк кардинально змінився за останні роки, оскільки сьогодні є багато доступних варіантів. Завдяки розвитку технологій друк залишається невід’ємною частиною суспільства та важливим інструментом комунікації для маркетингу та ЗМІ.


етапи процесу друку 

Процес друку поділяється на кілька етапів, і на кожному етапі використовуються різноманітні хімічні речовини, залежно від задіяного процесу, і етапи такі:

Додрукарська підготовка Додрукарська підготовка зазвичай включає фотообробку хімікатів і розчинів.Ця стадія включає наступні етапи: 

Композиція і верстка. 

- фотограф. 

- Компіляція фотографій. 

Розділення кольорів. 

- Налаштування власника зображення. 


етап друку

 Цей етап відноситься до фактичного процесу друку, а чорнило та очищувальні засоби є основними типами хімікатів, які використовуються на цьому етапі. 


Післядрук 

Процес післядрукарської обробки в основному включає збірку друкованих матеріалів і складається з палітурних і завершальних операцій.Залежно від необхідної завершальної роботи, післядрукарська служба може використовувати велику кількість клеїв, особливо коли мова йде про виробництво книг і путівників. 


види процесу друку 

Процес друку включає різні методи та технології, найпоширеніші з яких: 


Офсетний друк 

Офсетний друк відомий тим, що друкує газети, журнали, канцелярське приладдя, брошури, книги та багато іншого. Сьогодні це один із найбільш використовуваних методів друку. У цьому методі друку зображення вмісту, який потрібно надрукувати, передається з м’якого металеву пластину на гумову ковдру, потім її наносять чорнилом і переносять на поверхню для друку. 


Глибокий друк 

Під час ротаційного глибокого друку потрібне зображення гравірується на циліндрі, на відміну від процесів рельєфного друку, таких як офсетний або флексографічний друк, де чорнило наноситься на чіткі краї, глибокий друк — це метод глибокого друку, який передбачає нанесення фарби безпосередньо в невеликі кишені. Таким чином на валику та під час друку фарба наноситься масою на друкований матеріал, а не натискається, і результатом є те, що глибокий друк передає набагато більше чорнила на друкований матеріал, ніж більшість інших методів друку. 


Флексографічний друк 

Флексографічний друк отримав свою назву від гнучкої вентиляційної пластини, яка використовується для отримання чудових результатів для упаковки, етикеток, шпалер, подарункової упаковки та будь-якої іншої поверхні, яка має безперервний малюнок. У цьому типі друку можна використовувати підкладки всіх типів, включаючи папір, пластик, целофан, металеві плівки тощо. 


цифровий друк 

Під час цифрового друку текст або зображення, які потрібно надрукувати, надходять виключно з цифрових файлів безпосередньо, і немає друкарської форми. Цифровий друк передбачає поєднання методів із використанням струменевого чи лазерного друку. У струменевому друку чорнило примусово наноситься на надруковану поверхню. У той час як лазерний друк використовує швидкі лазери для перенесення тонера на папір, який нагрівається, щоб сплавити тонер на місці, цифровий друк є швидким і економічно ефективним способом друку. 


трафаретний друк 

Трафаретний друк використовується в країнах Азії вже понад 1000 років, а в 1960-х роках Енді Воргол привніс цей метод у світ образотворчого мистецтва, де його характерний вигляд досі дуже популярний. Трафаретний друк передбачає видавлювання чорнила через крихітні отвори в екрані або сітка з різними кольорами, нанесеними окремими шарами, трафаретний друк — це універсальний метод друку, який зазвичай використовується для друку логотипів або графіки на футболках та іншому одязі, або для виготовлення банерів чи плакатів. 


3D друк 

З 1980-х років 3D-друк – це метод створення 3D-об’єктів за допомогою композитної суміші, яка з’єднує шар за шаром. Працюючи з моделлю автоматизованого проектування, 3D-друк може створити майже все.


تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -