المواضيع

Інформація про робота

Інформація про робота

шукати андроїд

Робот — це машина, розроблена за допомогою інженерної системи, яка змушує її працювати як замінник людської праці, незважаючи на те, що вона не схожа на людську, але вона здатна виконувати потрібну від неї функцію так, як це виконують люди. .


Роботи бувають різних розмірів, деякі з них дуже маленькі, розміром з монету, а деякі великі, розмір яких перевищує розмір автомобіля. Деякі з них здатні робити операції всередині людського тіла, щоб допомогти лікарям, інші працюють у ресторанах, готуючи млинці, а деякі можуть приземлитися на Марс.


Через таку велику різноманітність розмірів, конструкцій і можливостей роботів було важко дати їм визначення, і робототехніки мали різні визначення робота, що призвело до загальної концепції робота, яка полягає в тому, що це машина, яка працює незалежно, відчуваючи навколишнє середовище та виконуючи математичні операції для досягнення певних дій. За допомогою неї приймаються рішення та реалізуються в реальному світі.Історія Android

Перелічимо такі етапи в історії розвитку роботів:

             У 3000 році до нашої ери людські фігури використовувалися, щоб дзвонити в дзвони єгипетських водяних годинників.

             Архіт Тартум винайшов літаючого голуба з дерева.

             Єгипет побудував статуї з гідравлічним приводом у другому столітті до нашої ери.

             У першому столітті нашої ери Петроній Арбітр створив ляльку, яка могла рухатися як людина.

             Джованні Туріані в 1557 році винайшов дерев'яного робота, який щодня приносив хліб з крамниці і приносив його імператору.

             Велика кількість геніальних роботів була винайдена у вісімнадцятому столітті, і вони досягли свого піку, але вони не були практичними.

             У 19 столітті було винайдено багато типів творчих роботів, наприклад: винахід Едісоном ляльки, що говорить, і винахід канадців робота з паровою тягою.

             Перші сучасні роботи були винайдені винахідником Джорджем С. ДеВолом, який родом з Луїсвілля, штат Кентуккі, на початку п'ятдесятих років двадцятого століття Це працює .

             Наприкінці 1960-х років Джордж Девол видав патент інженеру Джозефу Енгельбергеру. Джозеф модифікував продукт Девола й перетворив його на промислового робота, а також заснував компанію з виробництва та продажу роботів під назвою Unimation. На знак визнання своїх успіхів він пізніше став відомим як «Батько робототехніки».

             Чарльз Розен за допомогою дослідницької групи Стенфордського науково-дослідного інституту в 1958 році нашої ери розробив робота під назвою " Shaky ", і це був дуже досконалий робот,   ніж робот "Unimate". Він має здатність ходити й помічати речі його очима.


Компоненти Android

Тіло людини складається з п'яти основних компонентів; Зовнішня структура тіла, м’язова система для руху структури тіла, сенсорний орган, який сприймає навколишнє середовище та оточення, джерело енергії для активації м’язів і органів тіла, а також мозок, який обробляє інформацію та надсилає його до систем організму, і оскільки роботи є машинами, які імітують поведінку людини, вони складаються з тих самих компонентів і є  такими:

             Ефектори: його структура складається з ефекторів, таких як руки, ноги, руки та стопи.

             Датчики: це частини, які нагадують сенсорну систему, яка виявляє предмети навколо них, наприклад тепло, світло тощо, а потім перетворює інформацію, зібрану датчиками, у коди, які зчитують комп’ютери.

             Комп’ютер: комп’ютер у роботі виконує роботу мозку та керує рухом робота за допомогою вказівок усередині нього, які називаються алгоритмами.

             Обладнання: це інструменти та механічні установки, з яких складається робот.Android використовує

Роботи використовуються в багатьох цілях і в різних сферах повсякденного життя, і їх використання включає в себе наступне:

             Ресторани : Японія відома тим, що найбільше у світі використовують роботів у ресторанах, оскільки вони використовуються для приготування їжі, наприклад для приготування суші та нарізання овочів, виробництва продуктів харчування, вирощування рису та догляду за посівами, а також для приготування кави, а також вони використовуються як адміністратори та прибиральники, а інші використовуються як офіціанти в ресторанах для подачі напоїв.

             Допомога людям похилого віку в житті: роботи використовуються в будинках для літніх людей, оскільки корейський робот може нести людину вагою до 100 кілограмів, а люди похилого віку можуть легко керувати кріслом за допомогою джойстика, а також роботи допомагають людям похилого віку. встати з ліжка, і вони можуть зайняти місце Друзів і позбавити від самотності людей похилого віку.

             Боротьба зі злочинністю: поліція використовує роботів, щоб завести їх у будівлі, де присутні озброєні злочинці, і допомогти знайти їх, і вони використовують їх для перевірки замінованих автомобілів, а також у випадках, коли присутні заручники.

             Медицина. Роботи використовуються в медицині для виконання складних операцій. Лікарі керують ними за допомогою камер, а роботизовані руки виконують операції з високою точністю. Їх також використовують для роздачі ліків пацієнтам, а аптека розповсюджує ліки, програмуючи їх для переміщення через ліфти та досягти будь-якого поверху в лікарні.

             Освіта: Центр дошкільної освіти в Сан-Дієго, штат Каліфорнія, використовує роботів як помічників вчителів, щоб навчати дітей вокалізації та співу, а також допомагає дітям покращити своє мислення та почати щось робити з раннього віку.Що таке робототехніка?

Робототехніка — це галузь, яка включає кілька дисциплін, у тому числі науку та інженерію, і ці дисципліни пов’язані з вивченням дизайну, конструкції та способів використання механічних роботів, і це точка зустрічі між наукою та технікою та технологією, яка працює для виробництва роботів, оскільки це сучасна штучна наука, яка займається вивченням програмування, а технології робототехніки  швидко розвиваються. Щоб йти в ногу з сучасними баченнями науки, щоб знайти безпечніші інтелектуальні основи, здатні досягати більш надійних і безпечних можливостей і результатів, які можуть бути поглибленими в суспільстві.


Резюме

Робот визначається як машина, яка працює, відчуваючи навколишнє середовище, щоб мати доступ до дій і приймати рішення, які він реалізує в реальному світі. Роботи використовуються в багатьох сферах, таких як ресторани, для допомоги людям похилого віку, медицині, освіті , та інші.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -