المواضيع

Найвідоміші мобільні ігри в світі

Найвідоміші мобільні ігри в світі

Найвідоміші мобільні ігри в світі

Примітно, що електронні ігри вже давно стрімко розвиваються і сьогодні набули великого суспільного розмаху, адже смартфони стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. А завдяки входженню штучного інтелекту у світ ігор ми з більшим ентузіазмом взаємодіємо з грою. 

 

Нижче наведено список найпопулярніших мобільних ігор, упорядкованих за кількістю завантажень:

 

Гра Free Fire

Гра Free Fire  , яка є однією з найпопулярніших ігор для смартфонів з моменту її запуску в 2017 році нашої ери. Це гра-стрілялка, де гравці скидаються з літака через парашут, і гравцям потрібно шукати предмети, які допомагають їм вижити, наприклад деяка зброя; Як зброя та боєприпаси.

 

Гра PUBG

Гра PUBG  Ця гра вперше з'явилася в 2017 році нашої ери як гра для ПК, і швидко стала популярною серед гравців у всьому світі, і відповідно була випущена мобільна версія, і PUBG зараз є однією з найкращих і найпопулярніших. популярні мобільні ігри, і в неї можна грати поодинці, і вона може стати більш веселою, коли грати з друзями.

 

Гра в більярд з 8 м'ячами

8 Ball Pool Game  Ця гра була запущена в 2013 році нашої ери, і ця гра імітує справжній більярд, що робить її найкращим варіантом для гри в більярд на смартфоні, і вона містить варіанти гри як поодинці, так і в групі, кидаючи виклик друзям на Facebook .

 

Гра ( Legends: Bang Bang)

Це одна з найпопулярніших ігор для смартфонів в Азії, яка була запущена в 2016 році нашої ери. Гравці починають з вибору героя, якого хочуть використовувати на полі бою, а потім обирають різну зброю; Як танки і гармати.

 

Гра  Pokémon Go

 Pokémon Go  Ця гра викликала сенсацію серед багатьох з моменту її запуску в 2016 році нашої ери, і вона швидко стала однією з найпопулярніших ігор для смартфонів завдяки широкій популярності, досягнутої аніме-серіалом Pokémon, оскільки багато людей покинули свої домівки та почали шукати Pokémon, тому що гра підтримує віртуальну реальність.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -