المواضيع

Позитивний вплив соціальних мереж на суспільство

Позитивний вплив соціальних мереж на суспільство

Позитивний вплив соціальних мереж на суспільство

Революція в комунікаційних технологіях є основною причиною появи різних сайтів соціальних мереж , оскільки соціальні медіа значною мірою впливають на культуру суспільства, його економіку та загальний погляд на світ, а також дозволяють піднімати та обговорювати багато суспільних проблем ; наприклад, проблеми зі здоров’ям, культурні відмінності та зв’язки з громадськістю, де вплив цих методів на суспільства варіюється від негативного до позитивного.  Наступні пункти демонструють найважливіший позитивний вплив соціальних мереж на суспільство:


Підвищення наукової продуктивності

Соціальні медіа підвищують наукову продуктивність суспільства, оскільки дозволяють групам користувачів, які поділяють однакові наукові інтереси в кількох галузях; Такі, як здоров'я, політика, економіка та інші, від спільного спілкування до обміну своїми знаннями та досвідом.


Безкоштовна медіа-платформа

Соціальні медіа – це медіа-платформа, де люди можуть вільно висловлювати свою думку, не зв’язуючись жодними репресивними законами, які перешкоджають свободі вираження поглядів.


Сприяти спілкуванню з іншими

Соціальні медіа мають велике значення з точки зору спілкування користувачів один з одним , оскільки соціальні медіа є простим способом спілкування з іншими користувачами або знайомства з ними, де б вони не були, не обмежені географічними кордонами, які б зруйнувати культурні бар’єри між різними суспільствами.


Підвищення обізнаності про проблеми суспільства

Соціальні медіа дозволяють членам суспільств обговорювати важливі питання для цих суспільств, будь то екологічні, етичні чи інші питання, що підвищує обізнаність людей у ​​цих питаннях, на додаток до вирішення та підвищення обізнаності про ці проблеми, роблячи баланс сил ЗМІ нахил на користь громадськості, чого традиційним медіа-платформам важко досягти.


Посилення економічної потужності

Там, де багато ділових і торговельних компаній використовують соціальні медіа для спілкування зі своїми клієнтами та маркетингу своєї продукції, соціальні медіа виділяються економічно завдяки низьким фінансовим витратам, необхідним для проведення досліджень економічних процедур на конкретному ринку.


Зниження рівня безробіття

Де соціальні медіа дозволяють публікувати багато пропозицій про роботу через свої платформи, і дослідження показують, що 60% роботодавців вдаються до сайтів соціальних мереж для пошуку співробітників, а 19% з них обирають особу для конкретної вакансії відповідно до наявної інформації. Згідно з опитуванням, проведеним компанією (Career Builder) щодо працевлаштування в соціальних мережах у 2016 році, ця особа повідомляє про це через свої акаунти в соціальних мережах.


Соціальні медіа визначаються як набір програм і веб-сайтів, які використовуються для спілкування з іншими, поширення інформації, обміну вмістом тощо, і ці засоби мають багато позитивних і негативних сторін. Працюйте над підвищенням виробництва, сприяйте спілкуванню з іншими, а також працюйте над підвищенням обізнаності з багатьох гуманітарних, економічних та інших питань.


Негативний вплив соціальних мереж на суспільство

Наступні пункти пояснюють найважливіші негативні наслідки для суспільства в результаті зловживання сайтами соціальних мереж:


Обмежте прямий контакт

Соціальні медіа обмежують спілкування віч-на-віч між членами суспільства, оскільки багато комунікацій здійснюються за допомогою цих засобів через письмові розмови за допомогою клавіатури комп’ютера чи мобільного телефону, і це негативно вплине та обмежить справжні навички спілкування з іншими.


Труднощі передачі почуттів

Соціальні медіа обмежують можливість емоційного спілкування між членами суспільства, оскільки вони обмежуються надсиланням емодзі для вираження смутку чи щастя, але ці символи, які використовуються, не обов’язково пояснюють справжні почуття їхнього власника, і це питання впливає на стосунки між людьми. .


Викликання ліні

Соціальні медіа іноді є причиною для членів суспільства відчувати лінь, оскільки зручне використання цих засобів для спілкування з іншими легше, ніж, наприклад, клопоти відвідати їх і зустрітися з ними особисто, що створює свого роду млявість і лінь у людини.


Вплив на сімейні стосунки

Вплив соціальних медіа на розпад сім’ї та суспільства. Це тому, що кожен з них проводить багато годин, користуючись цими сайтами, замість того, щоб спілкуватися з рештою членів своєї родини та зміцнювати з ними стосунки.


Поширення чуток і неправдивих новин

Соціальні мережі можуть використовуватися деякими людьми з метою поширення чуток серед членів суспільства та введення їх в оману неправдивими новинами.


Порушення конфіденційності

Соціальні медіа іноді є причиною багатьох проблем, з якими стикається користувач у результаті порушення його конфіденційності через ці сайти, чи то через доступ до його особистого вмісту через ці засоби, чи через знання свого поточного географічного розташування. [7]


Негативний вплив на здоров'я жителів громади

Соціальні медіа відіграють важливу роль у негативному впливі на здоров’я своїх користувачів, особливо щодо відсутності достатнього сну.


Кіберзалякування

Соціальні мережі іноді є інструментом, який зловживають проти дітей у суспільстві, оскільки вони наражають їх на кіберзалякування, а це впливає на дітей та їх психічне здоров’я. це може викликати у них депресію та тривогу.


Розвивайте деякі шкідливі звички

Соціальні мережі іноді створюють шкідливі звички для членів суспільства. Наприклад, нехтування один одним під час розмови або відволікання під час водіння, на додаток до того факту, що безперервне використання цих сайтів може змусити людей відкласти виконання своїх завдань.


Може призвести до посилення соціальної фобії

Надмірне використання соціальних медіа призводить до посилення почуття самотності та ізоляції, а отже, до виникнення соціальної фобії, оскільки людина може втратити впевненість у собі, своїй зовнішності та тому, чим вона володіє, і це заважає їй брати участь. у соціальних подіях і безпосередньому спілкуванні з оточуючими людьми, що викликає у нього багато проблем. Одна з психологічних проблем і проблем зі здоров’ям під час контакту з такими ситуаціями.


З іншого боку, засоби комунікації мають багато негативних наслідків, таких як вплив на психологічне здоров’я людей, наприклад, тривога та депресія, вплив соціальних медіа на культуру суспільства, поширення неправдивих новин, збільшення кібербулінг, збільшення самотності та дистанції від прямого спілкування з іншими, зменшення кількості відвідувань родичів, емоційна порожнеча та вплив соціальних медіа на розпад сім’ї та суспільства та ін .

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -