المواضيع

Недоліки техніки в медицині

Недоліки техніки в медицині 

Недоліки техніки в медицині

Незважаючи на численні переваги технологій у різних сферах життя та медицини зокрема, є деякі мінуси, які описані нижче, з посиланням на можливість пошуку рішень для деяких із них: 


Висока вартість лікування 

Одним із недоліків технології в медичній галузі є її висока вартість, оскільки, незважаючи на підвищення рівня охорони здоров’я, вона збільшила витрати, понесені нею, і відомо, що деякі пацієнти є бідними і їм важко платити витрати на лікування.


Можливі помилкові медичні висновки 

Технологічні пристрої іноді дають неправильні або неточні результати, що змушує лікаря поставити на їх основі неправильний діагноз, що може загрожувати життю пацієнта, і це вважається одним із найсерйозніших дефектів медичної техніки для пацієнтів. 


Складність ремонту технологічних апаратів 

Технологічні інструменти, які використовуються в медичному центрі чи лікарні, створені програмістами та інженерами; Тому, коли в одному з них є дефект, виправити його зможуть тільки досвідчені люди, а цей процес ремонту займає багато часу. 


Обмежена емпатія у взаємодії пацієнт-лікар 

Незважаючи на те, що технологія підтримує медичні працівники на зв’язку з пацієнтами, навіть якщо вони не разом віч-на-віч, що означає надання поточного плану лікування, а не одноразової консультації, у цьому методі трохи відсутній людський аспект лікування у формі емпатія опікунів один до одного Пацієнти в результаті того, що вони бачать їх і знаходяться разом. 


Відсутність у деяких пацієнтів навичок використання техніки 

Покладаючись на технології переважно в лікарнях, людям, які не мають достатніх навичок, було б важко користуватися технологіями та працювати з ними, особливо для людей похилого віку та дуже слабких пацієнтів. Що змушує їх губитися або плутатися і не застосовувати лікування або не дотримуватися повного плану лікування належним чином.


Витік медичних даних 

Використання технологій у медицині означає покладатися на них від діагностики до лікування, і, перш за все, вони покладаються на запис даних пацієнтів, і, незважаючи на їх велику користь у цій галузі, дані або електронні записи вразливі для крадіжки через Інтернет на третину сторона, пов’язана зі зловмисними сторонами, навмисно або шляхом випадкового витоку, проте існують системи для звітування про електронні інциденти, ці системи пов’язані з Інтернетом і дозволяють медичним працівникам, які в них беруть участь, добровільно повідомляти про будь-які інциденти такого роду, з якими вони стикаються .


Тимчасово відключити технологічні пристрої 

Багато технологічних пристроїв працюють через Інтернет, як-от електронні записи про стан здоров’я та медичні відеодзвінки, на додаток до терапевтичних медичних пристроїв, які працюють від електрики, тому вихід із ладу будь-якого з них через погодні умови, проблеми зі зв’язком або виникнення будь-яких природних катастрофи чи інші речі, які не можуть бути. Така поведінка може завдати шкоди деяким пацієнтам.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -