المواضيع

Електронні злочинні збитки

Електронні злочинні збитки

Електронні злочинні збитки

Кіберзлочинність призводить до відсутності довіри або безпеки щодо використання комп’ютерів та електронних пристроїв, підключених до Інтернету, загалом через кіберзлочини, пов’язані з ними, та наступні збитки, які є такими: 


Крадіжки особистих даних

За даними Aite Group, у 2020 році нашої ери 47% американців постраждали від крадіжки фінансових даних, а збитки в результаті подібних випадків крадіжки в 2019 році склали 502,5 мільярда доларів США, з ознаками збільшення цього числа в майбутньому. років..

Слід зазначити, що крадіжка особистих даних включає шахрайство в додатках, оскільки злочинець використовує особу жертви для відкриття нового облікового запису, наприклад рахунків винагород для авіакомпаній, готелів або торговців, і цей обліковий запис використовується для викрадення грошей або отримання винагород, а вікова група від 35 до 44 років є найбільш цільовою та вразливою групою жертв цього типу шахрайства.

 Крадіжка особистих даних і шахрайство, окрім фінансових втрат для жертв, також збільшують кількість скарг до судових органів. За статистикою в Америці в 2020 році нашої ери було 1,4 мільйона скарг, пов'язаних з цим злочином.


Поширення підробок

Однією з найпомітніших шкод від кіберзлочинності є втрата прав і грошей у результаті шахрайства. Великого поширення набув злочин підробки документів. Стало легко підробити такі документи, як свідоцтва про народження та інші, щоб використовувати їх як інструмент для будь-яких інших злочинів.

 Злочинець може виготовляти фальшиві чеки, рахунки тощо за допомогою кольорових принтерів, сканерів і графічних програм, і непідготовленій людині важко виявити ці підробки.


Шкода психічному здоров'ю дітей

Одним із негативних наслідків кіберзлочинності є шкода психічному здоров’ю дітей. Це відбувається через те, що деякі злочини безпосередньо пов’язані з ними, наприклад, сексуальне насильство або сексуальна експлуатація дітей через Інтернет, і в цьому злочині дитина використовується для отримання фінансової або сексуальної вигоди.

 Це може статися в результаті контактів або взаємодії між дитиною-жертвою та правопорушником, і цей контакт може бути наслідком застосування сили, обману, підкупу, погроз або тиску.

 Є багато міжнародних угод, які були законодавчо спрямовані на зменшення цього виду злочинності, наприклад: Конвенція про права дитини 1989 року нашої ери та Конвенція про права дитини 2000 року.


Піддавання комп’ютера технічним проблемам і втрата інформації

Кіберзлочини можуть пошкодити комп’ютери та піддати їх технічним проблемам і втраті інформації через віруси. Злочинець встановлює вірус на пристрій без відома користувача, надсилаючи його у вигляді вкладення в електронному листі або під час завантаження файлу з або навіть простого відвідування підозрілого, небезпечного веб-сайту.


تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -