المواضيع

Важливість використання технологій у навчанні

Важливість використання технологій у навчанні

Важливість використання технологій у навчанні

Використання технологій в освіті має багато переваг, зокрема:

 

Зробіть навчання веселішим

Використання технологій у навчанні зробило навчання більш приємним для учнів, що підвищує їх мотивацію до навчання, оскільки нудні уроки можуть стати для них веселішими через планшети та відео.

 

Доступ до інформації

Використання технологій в освіті, в тому числі Інтернету, призводить до збільшення можливостей учнів отримати доступ до великого обсягу та якості інформації, яка може навіть не згадуватися в навчальних програмах, що значно економить за короткий час, але для вчителя важливо підвищити обізнаність учнів щодо методів правильного доступу до точної інформації в Інтернеті.

 

Полегшіть процес навчання

Використання нових технологій, таких як відеотехнології та інші, у навчальному процесі сприяє спрощенню інформації для учнів і полегшенню навчання для вчителя, економлячи його час, допомагаючи йому підвищити продуктивність і даючи йому більший період часу для навчання. фокус на учневі Успішний і більш розвинутий вимір, надаючи учневі можливість додавати свої запитання та отримувати відповіді одночасно.

 

Співпраця та участь між учнями

Технологія дозволяє безпосередньо спілкуватися між учнями, а також між викладачами та їхніми студентами одним натисканням кнопки, і таким чином полегшує процес співпраці між ними, що надає навчальному процесу більшої якості та легкості, коли йдеться про спільні проекти студентів.

 

Допоможіть візуалізувати поняття

Технологія допомагає учневі легше візуалізувати абстрактні поняття або поняття, які важко зрозуміти.

 

Залучайте студентів і створюйте активних учнів

Технології роблять навчання веселішим і, таким чином, сприяють самостійному навчанню учнів, що допомагає учням більше спілкуватися з науками, які їм представлені.

 

Сприяти підготовці учнів до майбутнього

У світлі центральної ролі технологій у сьогоденні та майбутньому стає необхідним використовувати технології в освіті, щоб підготувати покоління, здатне мати справу з технологіями та використовувати їх у навчанні, дослідженнях, співпраці та вирішенні проблем, щоб мати краще професійне майбутнє та мати змогу без страху працювати з будь-якою новою технологією, яка впроваджується.Надавши йому можливість навчитися досліджувати нові технології.

 

Подолання бар'єру часу і простору

Технології сприяють безперервності навчального процесу, незалежно від різниці в часі та місця, в якому перебувають і вчитель, і учень, оскільки учень може відкривати навчальні матеріали через Інтернет у будь-який момент, що спрощує учень планує свій час навчання в рамках інших життєвих завдань, оскільки ці можливості роблять навчання безперервним станом у житті людей, які не стикаються з багатьма перешкодами.

 

Допомога в навчанні учням з особливими потребами

З появою технологій багато перешкод у навчанні для учнів з особливими потребами зникли, і з’явилися пристрої чи додатки, які допомагають їм вирішувати їхні проблеми та дають їм можливість легше брати участь у навчальному процесі.

 

Простота контролю успішності учнів

Завдяки технології вчитель може використовувати методи, які допомагають йому створювати списки, пов’язані з відсотками успішності учнів, і постійні групи для обговорення з ними та визначення їхніх рівнів.Це також сприяє складанню тестів і виставлянню оцінок безпосередньо, що полегшує моніторинг успішності та дає можливість вчителя помітити індивідуальні відмінності та впоратися з ними .

 

Розвивати навички читання та письма

Технологія сприяє розвитку в учнів навичок читання та письма кількома мовами, оскільки електронні ігри, присвячені навчанню орфографії, можна використовувати через головоломки та розважальні ігри, а відеоігри можуть навчити одержувача, як вимовляти терміни.

 

Окрім внеску технологій у розвиток письма серед учнів, учні виявляють, що писати за допомогою клавіатури цікавіше, ніж за допомогою ручки.

 

Доповнити особистісні навички учнів

Технології допомагають надати студентам низку важливих навичок, таких як управління часом, спілкування та співпраця.Це дає найбільш сором’язливим студентам простір для участі, навчання та самовираження, як і решта студентів.

 

Це сприяє економії часу для вчителя та учня завдяки легкості та швидкості доступу до інформації, виконання домашніх завдань в електронному вигляді тощо, на додаток до його внеску в додавання лідерських ролей, таких як методи презентації, які сприяють збагаченню інтерактивного навчання , надаючи учневі впевненості в собі та розвиваючи в нього дух лідерства.

 

Недоліки використання технологій у навчанні

Нижче наведено основні недоліки використання технологій в освіті:

 

 • Відволікати учнів

Технології можуть викликати залежність, так само як алкоголь і наркотики, оскільки середня людина в Сполучених Штатах перевіряє сповіщення на своєму телефоні близько 100 разів на день, тому така поведінка може відволікати їх від навчання та відволікати, а також намагатися зайти на інші сайти, які відволікають їх від освіти.

 

 • Учні почуваються ізольованими від однолітків

Технології сприяють тому, що студенти не мають контакту з людьми, з якими вони спілкуються. Коли студенти відчувають, що вони невідомі, вони, як правило, втрачають контроль над своїми словами та діями. З цієї причини деякі можуть віддати перевагу технологіям, а не особистій соціальній мережі. комунікації, тому дуже важливо щоб вчителі використовували технології як інструмент у класі , не будучи єдиним елементом навчального процесу для учнів .

 

 • Сприяти шахрайству серед учнів

Технологія полегшує обман. Учні можуть створити групу та легко ділитися своїми відповідями. Потрібно лише одне повідомлення, щоб надіслати всьому класу, особливо коли вчитель не стежить за взаємодією учнів на комп’ютері. Тож це роль вчителя спонукати учнів розуміти, а не запам’ятовувати.

 

 • Доступ до технологій – це можливість не для всіх

Мільйони дітей у всьому світі живуть у сім’ях, які не задовольняють потреб своїх дітей у базових продуктах харчування, тож як вони можуть забезпечити технологічні пристрої для навчання, і ви можете вважати, що мати комп’ютер чи мобільний телефон, навіть якщо це для мета освіти є розкішшю, а отримання їжі важливіше, тому отримання технологічних пристроїв є однією з перешкод електронного навчання .

 

 • Студенти покладаються на ненадійні джерела навчання

В Інтернеті можна знайти багато корисної інформації, але, на жаль, також можна знайти багато джерел новин, дезінформації та фейкової інформації. Студенти повинні навчитися розрізняти правдиві та фейкові новини для процес навчання буде успішним.

 

Методичні рекомендації щодо використання техніки в навчанні

Основна роль вчителя полягає в тому, щоб допомогти учневі зрозуміти конкретний предмет, тоді як технології є інструментом, який вчитель використовуватиме для досягнення цієї мети, оскільки самі по собі технології не можуть керувати або контролювати навчальний процес, і вони дуже важливі для вчителя знати, що те, як він використовує технології в освіті, робить їх корисними чи шкідливими для навчального процесу.

 

Тому для вчителя важливо визначити, чого учень має навчитися, крім визначення технології, яку йому потрібно буде використовувати під час навчального процесу, після чого вчитель повинен знати, як використовувати всі технологічні інструменти, і визначити способи як використовувати їх у класі.

 

Існує багато технічних інструментів, якими може користуватися вчитель, наприклад, мобільні телефони, Інтернет, комп’ютери, розумні дошки, електронні смарт-папірці, проектори, на додаток до багатьох програм, а також електронний вміст, такий як фотографії, відео та інші.

 

Викладачі також можуть використовувати технологію, щоб стежити за учнями на відстані та додавати деякі пояснення до деяких матеріалів, щоб учні могли переглядати та повторювати їх, коли забажають.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -