المواضيع

Яка технологія

Яка технологія

Технологія та її зміни вважаються одним із найважливіших аспектів, що впливають на сфери, пов’язані з людським життям, включаючи науку, історію та спосіб життя людини. Крім того, починаючи з промислової революції, концепція технології більше зосереджується на фізичних і життєвих процесах, ніж на це психологічна та соціальна сторона.


Якби ми хотіли визначити технологію в її всеохоплюючому та широкому значенні, ми виявили б, що вона включає в себе все, що стосується практичних аспектів, починаючи від рибальства, сільського господарства, розведення худоби, гірничодобувної та будівельної промисловості та інших різноманітних ремесел, аж до того, як ми закінчуємо з галузях зв’язку, медицини та військових технологій. Він представляє дух навичок, знань і механізмів реалізації, щоб виробляти те, що приносить користь людству. Крім того, технології в усіх їхніх галузях є результатом еволюції культурних звичок у людських суспільствах. .


Коли з'явилася технологія?

Перші технологічні інструменти з'явилися в сімнадцятому столітті, з винаходом машин в результаті змін, які відбулися в промисловій революції в області виробництва і розвитку, але ця технологія розвивалася дуже швидко, на кожному етапі свого розвитку, дослідники розглянув можливості та сильні сторони того періоду та застосував до нього технології, щоб вони ввійшли в усі сфери життя, і таким чином послідовний розвиток технологій відбувався між послідовними цивілізаціями, і це було враховано трьома основними факторами, якими є суспільні потреби, соціальні ресурси та соціальна солідарність, що зрештою веде до успіху та розвитку.


види техніки

Велика кількість областей підпадає під визначення технології, які називаються типами цієї технології.Входження технології в сферу, щоб викликати в ній зміни та спричинити її технічний розвиток, означає існування нового типу технології, і це символізує всі техніки, інструменти, транспорт та інші навички, які люди винаходять і використовують для полегшення життя, і серед найвидатніших типів:


Біотехнологія

Це тип технології, яка використовує біологічні системи та живі організми для створення та розвитку чогось. Одним із найпростіших прикладів є використання дріжджів, які є живими організмами у виробництві хліба. Це також стосується сфери модифікації біологічні системи генетичного матеріалу (ДНК) живих організмів. Ця технологія стосується багатьох лабораторних і медичних наук, біохімії, генетики та генної інженерії, шляхом виробництва ліків і методів лікування, які сумісні з хворобами, які вражають організми, на додаток до сільське господарство в медицині та рослинництві, а також виробництво хімікатів і продуктів харчування.


медична техніка

Це всі технології та послуги, спрямовані на порятунок людського життя та розробку пристроїв, які приносять користь здоров’ю людини, найважливішими прикладами яких є: пристрої для ультразвукового дослідження, дослідження здоров’я плоду в утробі матері, магнітно-резонансна томографія для виявлення захворювань, та надання медичної допомоги хворому при хірургічних операціях, Прилади, які спостерігають за станом здоров'я людини та змінами в ньому, діагностують різноманітні захворювання, лікують та доглядають за хворим, запобігають захворюванням, що важко піддаються лікуванню на пізніх термінах, та раннє виявлення.


ядерні технології

Це технології, пов’язані з розвитком виробництва електроенергії з використанням ядерної енергії, які класифікуються як безпечні для навколишнього середовища та стійкі.Вони також залучені до сфери вдосконалення виробництва продуктів харчування та сталого сільського господарства, а також відтворення шляхом мутацій рослин, що здійснюється шляхом впливу насіння або стебло рослини під впливом таких променів, як гамма-промені, а потім створюючи мутації, щоб отримати рослину з такими ж характеристиками. Це на додаток до спроб відмовитися від пестицидів шляхом розведення великої кількості комах, а потім зробити їх стерильними за допомогою радіації. , і випускаючи їх для спарювання зі звичайними комахами, але без розмноження.


інформаційні технології

Це всі інструменти та технології, які використовуються для побудови комунікаційних мереж, захисту даних та інформації, а також для створення та керування великими базами даних, такими як телефони, комп’ютери, мережеві пристрої та інші пристрої, які стали невід’ємною частиною роботи компаній. , оскільки вони задіяні в управлінні машинами та виробничими роботами.На фабриках дані та інформація про працівників і продукти зберігаються на комп’ютерах.


Комунікаційні технології

Це термін, пов’язаний з інформаційними технологіями, але він включає засоби зв’язку між пристроями та технологіями, які зберігають інформацію, наприклад Інтернет, бездротові мережі, програмне забезпечення, відеоконференції, сайти та програми соціальних мереж, і ця технологія означає всі засоби, які дозволяють обмін і передача інформації між цими пристроями, починаючи з Завдяки цифровій обробці ця технологія використовується в багатьох сферах; Таких як електронне сільське господарство та розвиток інформаційно-комунікаційних технологій у сільськогосподарській сфері.


Освітня технологія

Усі вони є технологіями, які використовуються в школах та університетах для покращення процесу навчання та передачі інформації учням легко та плавно, що сприяє розвитку навчального процесу та вдосконаленню навчальних інструментів, а також їх приклади; Навчальний процес відбувається дистанційно з використанням комп’ютерів та Інтернету, де використовуються технології, освітні платформи, програми, які знайомлять студентів зі своїми сильними та слабкими сторонами та намагаються акцентувати на них увагу.бізнес-технології

Це організаційні інструменти та структури, які координують роботу компаній та установ, щоб працювати, щоб задовольнити потреби клієнтів і вдосконалювати свою роботу та постійно розвивати її та здатність конкурувати, на додаток до контролю витрат та оцінки відсотка прибутку та управління маркетинговим процесом для продуктів, тобто це технологія, яка займається організацією та управлінням усім бізнесом і покращенням його можливостей, а також із Найважливішими прикладами є технологія продукту, технологія спілкування з клієнтами, операційна технологія та бізнес-процеси. .


технологія транспортування

Це навички, винаходи та інновації, які привели до розвитку та змін у сфері транспорту та авіакомпаній, і спрямовані на досягнення ефективності цих засобів, безпеки та простоти використання, що означає можливість підключати користувачів до місця призначення, яке вони хочуть у швидший час і з більш безпечними можливостями, такими як; Сучасні високошвидкісні та безпечніші потяги, великі недорогі літаки, на додачу до революції в галузі автомобілів, щоб замінити автомобілі, що працюють на паливі, на електромобілі.


розважальні технології

Ця технологія включає засоби масової інформації, телебачення, інтернет-мережі та фільми, на додаток до мистецтва, акторської майстерності, театру та радіо, що стосується розвитку виробничих компаній і багатьох галузей розваг, таких як дизайн одягу, виробництво медіа та контенту, фотографія і спів, і всі сфери, які дозволяють людям створити аудиторію та надати їм можливості працевлаштування .


Висновок

Слово технологія не означає інструменти, пов’язані лише з комп’ютерами, пристроями та телефонами, а скоріше всі розробки, інструменти та пристрої, які зробили революцію в різних сферах життя, таких як життєво важливі, медичні, промислові, бізнес, освіта, зв’язок, інформація, розваги. , і навіть транспорт, і ця технологія означає розвиток засобів, які полегшують життя в цих сферах, підвищують кваліфікацію та надають нові та різноманітні можливості роботи.


Технологічні переваги

Переваги технології можна підсумувати кількома пунктами, найважливішими з яких є наступні:

             Легкий доступ до інформації, відстеження світових новин і полегшення доступу до будь-якої книги, фільму чи серіалу через Інтернет.

             Надання доступу до інформації та знання невідомого, щоб полегшити життя.

             Полегшення пересування з одного місця в інше та подорожі між країнами.

             Надання кращих, швидших і новіших засобів зв’язку для взаємодії між людьми, а також можливість легко надсилати повідомлення та ділитися відео та фотографіями між ними.

             Зменшення витрат на необхідні для життя навички та інструменти, що робить речі дешевшими.

             Легкість модернізації та розвитку у всіх сферах життя.

             Поліпшення фінансово-банківського обслуговування, перерахування коштів та отримання заробітної плати.

             Удосконалення методів дистанційного та очного навчання за допомогою інструментів, які полегшують навчання студентів.технології мінуси

Недоліки техніки полягають у багатьох моментах, найважливішими з яких є наступні:

             Марнувати час, відволікаючись на такі технології, як музичні плеєри, телефони, телебачення та відеоігри.

             Відволікання студентів від навчання під час лекцій та уроків, а самі технологічні пристрої викликають у студентів розсіяність і розгубленість.

             Зменшення творчих навичок у суспільстві внаслідок заклопотаності людей технологіями та браку вільного часу для глибоких роздумів і творчості.

             Поява проблем соціальної ізоляції та відсутності реалістичної соціальної комунікації внаслідок заклопотаності людей одне одним.

             Підлітки та деякі інші суспільні групи залежні від технологій, що викликає депресію та тривогу.

             Спричиняє проблеми зі здоров'ям серед людей, такі як ожиріння, порушення зору, проблеми зі слухом, рак мозку та шкіри.


Анотація статті

Технологія в нашому світі — це палиця з двома кінцями, незважаючи на її великі та великі переваги у розвитку світу та полегшенні життя, але вона має багато недоліків і негативів у результаті неправильного використання людьми, правильне використання означає отримання найкращої вигоди від технологій не спричиняючи жодної шкоди, але неправильне використання пожне плоди технології. Це впливає на людину, але спричинить багато проблем зі здоров’ям, соціальними та професійними проблемами.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -