المواضيع

Програми координації кольорів в декоруванні

 Програми координації кольорів в декоруванні

Програми координації кольорів в декоруванні

Існує багато програм, які можна використовувати для координації кольорів у дизайні внутрішніх чи зовнішніх прикрас, і наступні пункти пояснюють деякі з найважливіших із цих програм: 


Програма Paint My Place

Це програма, доступна на пристроях Android, iPhone та iPad, вона зручна та проста у використанні, оскільки ви можете сфотографувати місце, над яким хочете попрацювати, потім вибрати потрібний колір і розмістити його під назвами, а потім Програма розміщує вибраний колір у потрібному для користувача місці на екрані з можливістю ділитися зображенням на сайтах соціальних мереж, якщо вам потрібна чиясь думка.


ProjectColor від The ​​Home Depot

Це безкоштовна програма, яка надає користувачеві можливість вибрати колір і спробувати його на бажаному місці для роботи за допомогою функції прямого перегляду та блукання по місці з бажаною зміною, а також дозволяє вам спробуйте більше ніж один колір в одному місці, наприклад, виберіть різні кольори для кожної стіни, і ви можете завантажити зображення з власного альбому та також експериментувати, програма також надає вибір кольорів, щоб знайти найбільшу відповідність кольорів.

 

Програмне забезпечення Coolors

Програма містить діаграми кольорів, які дають змогу користувачеві змінювати або додавати потрібні кольори чи градуси, а також дають змогу змінювати відтінки відповідно до свого проекту, а програма також дозволяє зберігати та надсилати зображення після їх зміни у програмі, а також надає можливість розрізняти кольори людям із дальтоніком, оскільки показує кольори, які є в обігу.


Програмне забезпечення Colordot

Програма для тих, хто добре знає кольори, які вони хочуть. Під час вибору потрібного кольору програма ділить екран на дві половини, а потім відображає колір, який ви вибрали, разом із групою кольорів, які ви можете вибрати, і дозволяє користувачеві вибирати схожі кольори для їх порівняння.


Програмне забезпечення Paletton

Раніше відомий як Color Scheme Designer, він в основному працює над координацією кольорів, які добре поєднуються, ви починаєте свій проект з базового кольору користувача, потім програма створює гармонійні кольори, це залежить від п’яти методів: Mono, Complement, Triad і Tetrad і Вільний стиль.


Програма COPASO

По суті, це дозволяє користувачеві створювати колірну схему одним із способів, тобто вибором бажаних кольорів, або завантаженням зображення, або введенням значень CMYK або HEX. Додайте примітки, які допоможуть виконувати багато завдань одночасно.


Пікантне програмне забезпечення

Це одна з величезних програм у сфері координації кольорів, оскільки вона може створювати палітру кольорів за допомогою зображення або у форматі PNG, JPG або GIF, а також надає кілька варіантів для людей, які хочуть створити градієнтний дизайн кольори та надає можливість завантажити палітру кольорів, яку ви вибрали.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -