المواضيع

Плюси і мінуси соціальних мереж

Плюси і мінуси соціальних мереж

Плюси і мінуси соціальних мереж

Позитивні сторони соціальних мереж

Сайти соціальних мереж мають багато переваг у багатьох сферах, якщо людина ними добре користується. Ось розбивка важливості сайтів соціальних мереж:


Розширення кола суспільних відносин

Одна з переваг сайтів соціальних мереж полягає в тому, що це корисний і ефективний інструмент для створення нових друзів, полегшення спілкування з друзями, які втратили з ними зв’язок, або з людьми, з якими неможливо зустрітися особисто, що позбавляє від труднощів зв’язатися з ними. .


Зменшити бар’єри у спілкуванні

Сайти соціальних мереж можна використовувати для передачі ідей і думок, пов’язаних із певною темою, великій кількості людей у ​​простий спосіб, будь-де та в будь-який час, а функція обміну думками, доступна в соціальних мережах, допомагає відкрити двері для обміну думками. та розширення можливостей участі у висловленні думки.


Засіб формування ефективної громадської думки

Соціальні мережі з їхньою широкою взаємодією між групами є засобом формування громадської думки, яка підтримує певні питання, що призводить до позитивних змін у деяких аспектах життя.


Ефективний спосіб просування

Комерційні компанії використовують соціальні мережі як хороший інструмент для просування своїх товарів, оскільки існує багато додатків, які спеціалізуються на просуванні конкретної послуги чи товару за нижчою ціною, що призводить до збільшення прибутку та зниження витрат.


Слідкуйте за світовими новинами

Розвиток соціальних мереж призвів до того, що людина не чекає новин о шостій годині на екрані телевізора або чекає, поки прийде газета, тому останні новини та інформацію можна дізнатися через соціальні медіа.


Допомога бізнесменам і компаніям

Соціальні мережі дозволяють бізнесменам і різним організаціям спілкуватися з клієнтами, продавати свої товари і розширювати свої послуги. Є багато підприємців і компаній, які процвітають виключно в соціальних мережах і не змогли б функціонувати без них.

Сайти соціальних мереж мають багато переваг, найвидатнішими з яких є; Розширення кола соціальних зв’язків, зменшення бар’єрів у спілкуванні, є засобом формування ефективної громадської думки, оскільки є ефективним засобом просування, допомагає стежити за світовими новинами, крім того, допомагає бізнесменам і компаніям. відстежувати та просувати свій бізнес.


Негативні сторони соціальних мереж

Сайти соціальних мереж мають багато недоліків, якщо особа зловживає ними, оскільки це буде наступне:


Ризик шахрайства або крадіжки особистих даних

Приватна інформація, яка публікується в Інтернеті, може бути доступна будь-кому, оскільки все, що потрібно в цей час, це невелика кількість інформації, щоб вплинути на життя людини, наприклад, викрадення особистих даних людини може завдати їй великої шкоди, і цей ризик також включає в себе злом і злом особистої інформації.


Марнувати час людей

Соціальні медіа, особливо Facebook та інші сайти, які широко поширилися, є тим, що найчастіше використовується в Інтернеті, що, у свою чергу, призведе до збільшення кількості годин, які людина проводить у соціальних мережах, і це може суперечити його обов’язкам у робота та ін.


Вторгнення в приватне життя осіб

Соціальні мережі дозволяють великим компаніям, які націлюють людей за допомогою реклами, шукати ключові слова, які людина використовує під час перегляду, на додаток до інших даних, щоб надавати їм рекламу, націлену на їхні потреби.


Вчинення злочинів проти користувачів

Використання соціальних мереж може призвести до того, що люди піддаються переслідуванням у всіх його формах, і це може бути особливо поширеним серед підлітків і дітей молодшого віку, тому батьки повинні звертати увагу на їхній веб-контент, щоб діти не піддавалися будь-яким невідповідний контент.


Вплив на сімейні стосунки

Сайти соціальних мереж відіграють негативну роль у якості та міцності сімейних стосунків, оскільки довгі години, які людина проводить, переглядаючи ці сайти, і його заклопотаність своїми віртуальними стосунками на них призводить до віддалення від членів його сім’ї та прохолоди його стосунків з їх.


Порушення системи звичаїв і традицій

Сайти соціальних мереж впливають на систему звичаїв, що, у свою чергу, впливає на суспільство в цілому.Надмірна відкритість, яку забезпечують ці сайти, може призвести до поширення нових цінностей, що суперечать звичаям і традиціям, до яких звикло суспільство, які формують його ідентичність. .


ізоляція

Використання сайтів спілкування стало заміною реальної соціальної взаємодії між індивідами, яка представлена ​​відвідуванням родини та відвідуванням соціальних заходів, крім того, що люди проводять на цих сайтах довгі години, що призводить до ізоляції та самоізоляції.


Низька успішність деяких учнів

Студенти, які часто користуються соціальними мережами, зазвичай отримують нижчі оцінки.

Незважаючи на позитивні сторони сайтів соціальних мереж, вони мають деякі негативні сторони, зокрема; Ризики шахрайства або крадіжки особистих даних, марна трата часу та порушення конфіденційності, і є засобом скоєння злочинів проти користувачів, оскільки впливає на сімейні стосунки, містить деякі порушення звичаїв і традицій і призводить до ізоляції та низької успішності учнів.


Небезпека соціальних мереж для дітей

Сайти соціальних мереж можуть становити небезпеку для окремих людей загалом, але цей ризик збільшується, коли мова йде про дітей через брак у них досвіду та їх неправильне розрізнення з правильним, і серед шкоди сайтів соціальних мереж для дітей можна виділити наступне:

•  Їхня схильність до жорстокого поводження, переслідувань і знущань, хоча ця проблема вважається більш серйозною, ніж їхня схильність до вищезазначеного у реальному житті, враховуючи, що немає нікого, хто б зупинив їх від жорстокого поводження, якому вони піддаються, наприклад, батьки та вчителі .

•  Вони випадково чи навмисно отримують доступ до образливого вмісту, наприклад порнографії тощо.

•  Публікація невідповідних відео та записів дітьми через їх недостатню поінформованість, що може завдати їм шкоди.

•  Соціальні мережі можуть викликати у дітей багато проблем, таких як низька самооцінка та постійна тривога.


Як скоротити використання соціальних мереж

Існує багато типів сайтів соціальних мереж, але вони мають багато негативних сторін, як ми вже згадували раніше, і деякі методи, які зменшують негативні наслідки соціальних медіа, можна використовувати за допомогою нормування часу, який люди витрачають на них, дотримуючись наступного:


Збільште увагу на особистих обов'язках

Зменшення кількості додатків соціальних мереж, установлених на пристрої, до мереж, які більше стосуються роботи та особистого життя, може призвести до того, що ви витратите менше годин на соціальні мережі та більше зосередитеся на інших, більш важливих щоденних обов’язках.


Час від часу використовуйте фільтрацію

Іноді є термінові причини для спілкування з кимось у віртуальному світі, і присутність людей, які не мають жодних знань про реальність, може викликати занепокоєння, а це означає, що важливо видалити людей, які невідомі на засобах зв’язку; Це робиться для того, щоб уникнути втрати часу, ризику порушення конфіденційності та інших проблем.


Скласти план

Важливо знати, як користуватися сайтами соціальних мереж, оскільки розробка плану, в якому, крім інших видів діяльності, виділено певний час для використання сайтів соціальних мереж, і його дотримання — це спосіб позбутися від витрат. надмірний час на цих сайтах.


Розвивайте нові захоплення

Люди проводять свій час у соціальних мережах іноді, щоб уникнути порожнечі, а це означає, що навчання новим навичкам, таким як: танці, малювання, читання, письмо або музика, принесе користь людині, витрачаючи менше часу на перегляд цих сайтів, займаючи свій час цими хобі.


Прийміть здоровий спосіб життя

Прийняття здорового способу життя, як-от відвідування тренажерного залу та дотримання здорового харчування, автоматично змінює звички людини, однією з яких є проведення багато часу в Інтернеті.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -