المواضيع

Найважливіші відмінності між волоконно-оптичним кабелем і коаксіальним кабелем

Найважливіші відмінності між волоконно-оптичним кабелем і коаксіальним кабелем

Найважливіші відмінності між волоконно-оптичним кабелем і коаксіальним кабелем

Нижче наведено пояснення найважливіших відмінностей між коаксіальним кабелем і волоконно-оптичним кабелем:


Різниця між швидкістю завантаження та завантаження

Рівномірна швидкість завантаження та завантаження даних є важливою особливістю волоконно-оптичних кабелів, на відміну від коаксіальних кабелів, оскільки рівномірна швидкість волокон усуває затримку та дозволяє надсилати дані так само швидко, як і отримані.


стійкість

Оптичні волокна є більш стійкими завдяки своїй здатності справлятися з впровадженням нових пристроїв і технологій, і в міру зростання попиту на дані волоконно-оптичні кабелі будуть адаптуватися до різних систем, тоді як попит на коаксіальні кабелі, безсумнівно, буде далі падати.


Швидкість передачі даних

Швидкість передачі даних по волоконно-оптичним кабелям становить 2 гігабіта в секунду, а по коаксіальному кабелю - 44,736 мегабіт в секунду.


Тип сигналу, що передається

Волоконно-оптичні кабелі передають дані у вигляді світлових сигналів, тоді як коаксіальний кабель передає дані електричними сигналами.


матеріал

Волоконно-оптичні кабелі виготовляються з пластику та скла, а коаксіальний кабель — із пластику та мідних проводів.


Вартість

Оптичне волокно є дуже дорогим і дуже дорогим у встановленні, тоді як коаксіальний кабель є дуже дешевим і дешевшим у встановленні.


Причини втрати сигналу

Втрата сигналів у волоконно-оптичних кабелях пов’язана з кількома причинами, найважливішою з яких є поглинання або дисперсія сигналу, або це може бути через вигин кабелю, але в коаксіальному кабелі причиною є лише через проблеми під час підключення.


Безпека

Волоконно-оптичні кабелі забезпечують максимальну безпеку, оскільки єдиний спосіб прорвати їх – це розірвати їх, тому вони безпечніші за коаксіальні кабелі.


Переваги

Особливості коаксіального кабелю

Ось найважливіші характеристики коаксіального кабелю:

•  З точки зору здатності створювати перешкоди, він менш схильний до перехресних перешкод і спотворень завдяки концентричній конструкції кабелю.

•  Коаксіальний кабель підтримує як аналогові, так і цифрові сигнали.

•  Вартість коаксіального кабелю дешевша порівняно з оптичними волокнами.


Особливості оптоволоконного кабелю

Ось найважливіші характеристики коаксіального кабелю:

•  Захист від перешкод, оскільки волоконно-оптичний кабель використовує світло замість електрики, проблема спотворень не існує. Під час використання волоконно-оптичного кабелю зовнішнє світло може спричиняти певні перешкоди, але це блокується зовнішньою оболонкою кабелю. .

•  Відстань передачі значно більша, ніж у будь-яких інших типів, у волоконно-оптичному кабелі сигнал може поширюватися на милі без необхідності оновлення.

•  Висока пропускна здатність, оскільки волоконно-оптичні кабелі можуть мати більшу пропускну здатність.

•  Цей тип кабелю забезпечує вищу швидкість передачі.


дефекти

Дефекти коаксіального кабелю

Незважаючи на переваги коаксіального кабелю, він має деякі недоліки, найважливішим з яких є відстань, яку проходить сигнал, що передається коаксіальним кабелем, коли ретранслятор потрібен на кожен кілометр, коли пристрої зв’язку розташовані на більшій відстані.


Недоліки оптоволоконного кабелю

Нижче наведено основні недоліки використання волоконно-оптичних кабелів:

•  Оптичні волокна дорогі, тому що їх потрібно виготовляти точно, а коли світло, що передається, є лазером, вартість зростає.

•  Його важко встановити та обслуговувати через використання для цього нескладних інструментів.

•  Крихкість, оскільки скловолокно легше піддається зламу, ніж інші види проводів.


Визначення як волоконно-оптичного кабелю, так і коаксіального кабелю

волоконно-оптичний кабель

Волоконно-оптичний кабель містить тонкі скляні волокна, які використовують світло для передачі даних. Волоконно-оптичні кабелі дуже міцні та мають здатність передавати великі обсяги інформації. Використання світла у волоконно-оптичному кабелі дає йому більшу пропускну здатність, ніж коаксіальний кабель Також забезпечує підключення оптоволоконного кабелю Постійно швидкісний інтернет без уповільнень.


коаксіальний кабель

Коаксіальний кабель здебільшого виготовлений з міді та використовує електроенергію для передачі даних. Хоча він вважається хорошим засобом зв’язку в мережах Інтернету, коаксіальний кабель не має таких можливостей, як волоконно-оптичний кабель. Дім або робота під’єднані до Мережа постачальника послуг Інтернету через модем, як правило. Послуга, що надається, часто є спільним з’єднанням, де надана пропускна здатність розподіляється між усіма клієнтами в певному секторі, наприклад у сусідстві.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -