المواضيع

Особливості смарт-годинників

Особливості смарт-годинників

Особливості смарт-годинників

Розумні годинники – це пристрої, які можна носити, і виробники постійно намагаються вдосконалювати функції розумних годинників і виготовляти годинники з новими функціями, намагаючись випередити конкурентів. Ось деякі з особливостей розумних годинників:

 

Сповіщення та сповіщення

Сповіщення та сповіщення є найпоширенішою функцією смарт-годинників, і багато інших функцій залежать від їх здатності надавати користувачам необхідні сповіщення, і ці сповіщення можуть надходити як від програм, так і від підключених пристроїв, а також можуть включати повідомлення або сповіщення, пов’язані з роботою, із соціальних мереж канали, а  деякі сучасні годинники можуть містити датчик падіння. Якщо людина падає з годинником у руці, він відчуває його подальші рухи. Якщо він не виявляє жодного руху, він надсилає ряд сповіщень про встановлення. Якщо він не реагує до повідомлень, він інформуватиме відповідні органи від імені особи.

 

Особливості моніторингу фізичного здоров'я

Ще одна спільна особливість смарт-годинників — це їхня здатність контролювати фізичне здоров’я шляхом кількох періодичних вимірювань; в тому числі:

 • Монітори серцевого ритму.
 • Прилади для вимірювання артеріального тиску.
 • Монітори сну.

 

Особливості часу

Окрім визначення часу, смарт-годинники мають додаткові функції, пов’язані з часом; У тому числі: секундоміри, які особливо корисні для користувачів смарт-годинників під час занять фітнесом, і будильники, проте важливо зазначити, що багато розумних годинників не постачаються з динаміками, тому ви повинні покладатися на вібрацію, щоб попередити користувачів, коли минув певний період часу.

 

Відстеження фітнесу

Багато розумних годинників включають пульсометр і крокомір, які допомагають відстежувати тренування користувача. Наприклад, біг, плавання, їзда на велосипеді тощо.

 

Робота особистим помічником

Одна з основних функцій розумного годинника для людей похилого віку полягає в тому, що він може нагадувати їм про важливі дії; такі як фізичні вправи, вимкнення електронних пристроїв і прийом ліків.

 

Управління розумним будинком

Смарт-годинник можна інтегрувати з домашньою автоматизацією, оскільки ця функція дозволяє керувати електроприладами, освітленням, дверима гаража тощо за допомогою смарт-годинника з будь-якого місця, однак важливо знати, що домашня автоматизація за допомогою смарт-годинника є відносно складним процесом. , Це необхідно робити під наглядом фахівця.

 

Медіа менеджмент

Більшість розумних годинників, підключених до смартфонів, можуть керувати відтворенням медіафайлів, наприклад, музикою та гучністю можна керувати через смарт-годинник у навушниках.

 

Відповідайте на повідомлення голосом

Деякі сучасні розумні годинники підтримують голосовий диктування для відповіді на повідомлення.

 

система глобального позиціонування

Більшість розумних годинників включають GPS, щоб відстежувати місцезнаходження користувача або отримувати сповіщення про місцезнаходження.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -