المواضيع

Як підтримувати рідкий акумулятор

Як підтримувати рідкий акумулятор

Як підтримувати рідкий акумулятор

Є багато речей, які можуть допомогти в догляді за батареями та належному їх обслуговуванні, а також у збільшенні терміну їх служби, але слід бути обережним і завжди надягати захисний одяг, рукавички та окуляри, коли маєте справу з батареями. Нижче наведено кілька порад яких необхідно дотримуватися, щоб зберегти батареї під час їх чищення, зберігання тощо  :

 

Періодично забезпечуйте акумулятори водою

Подача води в рідкі батареї – це важливий етап технічного обслуговування, який не можна пропускати, оскільки це зберігає батарею безпечною для використання та в ідеальному стані. Відсутність води може призвести до її пошкодження. Нижче наведено кроки для забезпечення рідких батарей з водою:

 • Рівень води слід перевірити перед транспортуванням, щоб переконатися, що води достатньо для покриття будь-яких відкритих панелей.
 • Повністю зарядіть батарею перед додаванням води.
 • Не використовуйте водопровідну воду або воду, що містить певний відсоток мінералів, використовуйте дистильовану воду або воду без батарейок .
 • Після завершення зарядки додають достатньо води до дна вентиляційного отвору, приблизно на три чверті нижче верхньої частини вулика.

 

Не перестарайтеся з кількістю води, що подається

Під час заряджання акумулятора електроліт згущується, якщо перед заряджанням додати занадто багато води, рівень електроліту розтягнеться, що спричинить переповнення та пошкодження акумулятора. Крім того, надмірне зволоження акумулятора може призвести до подальшого розрідження електроліту, що призведе до у зниженій продуктивності акумулятора.

 

Час, необхідний для подачі води в батарею

Як часто акумулятор потрібно поливати водою, залежить від того, як часто він використовується, наприклад, акумулятор візка для гольфу може потребувати води раз на місяць, тоді як акумулятор навантажувача на цілий день, щодня може потребувати поповнення щотижня.

 

Тримайте рідинну батарею в чистоті

Батареї притягують пил і бруд, тому дотримання їх чистоти допоможе виявити та уникнути проблем, пов’язаних із забрудненням. Щоб очистити їх, виконайте такі дії:

 • Перш ніж почати, ви повинні переконатися, що всі вентиляційні кришки надійно встановлені на свої місця.
 • Почніть з очищення верхньої частини батареї тканиною або щіткою та розчином харчової соди та води.
 • Під час чищення не допускайте потрапляння розчину для чищення або будь-яких сторонніх речовин в батарею.
 • Промийте водою та висушіть чистою тканиною.
 • Клеми акумулятора та внутрішню частину кабельних затискачів слід очистити засобом для чищення стовпів і затискачів.
 • Прикріпіть затискачі до клем і злегка покрийте антикорозійним спреєм або силіконовим гелем .
 • Місце навколо акумулятора має бути чистим і сухим.

 

Акумуляторне зберігання

Періоди простою можуть бути шкідливими для рідинних акумуляторів, тому вам слід уникати впливу на них морозу або температур, що перевищують 26,6 градусів, а щоб зберігати акумулятор без його втрати, необхідно виконати наступні кроки:

 • Акумулятор слід зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від зовнішнього середовища.
 • Необхідно контролювати питому вагу або напругу, а акумулятори, що зберігаються, слід поповнювати, коли вони досягають 70% або менше.
 • Акумулятор має бути повністю заряджений, перш ніж його можна буде повторно активувати.
تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -