المواضيع

Використання ГІС у транспортному плануванні

Використання ГІС у транспортному плануванні

Використання ГІС у транспортному плануванні

Транспортна система є важливою опорою економіки будь-якої країни, де географічні інформаційні системи можуть бути використані для планування та обслуговування транспортної системи, за допомогою якої планувальники легко визначають потенційні проблеми, щоб їх можна було вирішувати ефективніше та економніше, ніж інші. переважаючими методами, і варто зазначити, що географічні інформаційні системи мають кілька застосувань. У сфері транспортного планування нижче зазначені найважливіші з них:


Утримання автомобільних доріг

За останні кілька років технічне обслуговування автомагістралей стало простим і економічно ефективним завдяки впровадженню геоінформаційної системи, за допомогою якої супутники можуть знімати автомагістралі, показуючи критичні ділянки, що стикаються з проблемами.

Карти ГІС також використовуються урядами та відповідними установами для прийняття рішень щодо будь-якої модернізації доріг, оскільки інформацію про споруди автошляхів можна вводити в бази даних ГІС і легко отримувати доступ з будь-якого місця.


Аналіз інцидентів

Геоінформаційні системи використовуються разом із службами супутникових зображень для аналізу місць і причин аварій. Адреси місцезнаходження використовуються для попередження екстрених служб з метою надання допомоги. Геоінформаційні системи також можуть служити джерелами звітів у разі аварій.


Моделювання дорожнього руху

Моделювання дорожнього руху є одним із найбільш широко використовуваних питань у ГІС, оскільки ці системи надавали сервісні рішення для управління дорожнім рухом для різноманітних широких мереж доріг, доступних у містах, і це довело зменшення заторів, оскільки були розроблені найкращі проекти доріг і залізниць. створений.

Варто зазначити, що ГІС не тільки контролює ці транспортні системи під час будівництва, але також забезпечує моніторинг і візуалізацію руху після будівництва, і це сприяє зменшенню проблем руху, таких як аварії або кризи, які можуть виникнути без їх використання.


Планування доріг

Геоінформаційні системи допомагають у розробці проектів і моделей шляхів при будівництві нових доріг або залізниць, через які можна вибрати найкоротші та найефективніші шляхи, крім того, ці системи дозволяють ідентифікувати інфраструктуру, таку як санітарія, і характеристики ґрунту щоб ефективно будувати ці дороги.

ГІС також надає транспортним планувальникам платформу для зберігання та аналізу даних для виявлення потенційних проблем планування та вирішення проблеми шляхом інтеграції ГІС у землекористування, щільність населення тощо.


Управління безпеки на транспорті

Геоінформаційні системи сприяють управлінню безпекою транспортування, отримуючи кращі сигнали для водіїв і людей, які намагаються перетнути дорожні або залізничні переїзди, крім того, вони сприяють пізнаванню доріг, які більш схильні до аварій.


Оцінка впливу на навколишнє середовище

Геоінформаційні системи допомагають оцінити вплив транспортних засобів на навколишнє середовище, таких як залізниці, порти чи аеропорти, за допомогою яких можна оцінити вплив на навколишнє середовище при будівництві будь-яких транспортних засобів з метою збереження навколишнього середовища регіону від забруднення. а також збереження здоров'я людини.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -