المواضيع

Переваги використання безкоштовних ресурсів

Переваги використання безкоштовних ресурсів

Переваги використання безкоштовних ресурсів

Використання безкоштовних ресурсів надає можливість контролювати вміст і можливість копіювати його всіма, а процес розповсюдження, публікації чи модифікації можна повторювати безкоштовно та немонопольно. Безкоштовні ресурси мають бути доступними постійно, оскільки вони безкоштовні, будь-хто може продавати та поширювати вільне програмне забезпечення Джерело, якщо немає обмежень щодо частоти публікації, розповсюдження та використання.

Безкоштовні джерела визначаються як ті програми, які засновані на принципі поваги до свободи користувача та спільноти, до якої він належить, надаючи йому свободу використовувати, працювати та отримувати користь від безкоштовних ресурсів, а також це дозволяє користувачеві перерозподіляти і копіювати їх, і він може їх вивчати, змінювати та розвивати, тому використання безкоштовних ресурсів дає користувачеві свободу, не будучи домінуючим питанням монополії, а безкоштовні ресурси мають багато переваг, зокрема наступне:


Низька вартість

Безкоштовні ресурси не є безкоштовними, хоча існує багато безкоштовних і безкоштовних ресурсів, але є деякі джерела, які спричиняють незначні витрати порівняно з платними монопольними джерелами, оскільки безкоштовні ресурси зменшують витрати виробництва.


Дайте повну свободу

Безкоштовні вихідні коди засновані на наданні користувачеві повної свободи розуміти, як працюють вільні вихідні програми, маючи доступ до вихідного коду, можливість його модифікації, додавання іншого коду, модифікації та дозволу на його подальше розповсюдження, на відміну від пропрієтарних. програми, які перешкоджають виконувати ці дії, і вважають це порушенням для програми.


Немає обов'язкових оновлень

Безкоштовні ресурси не припиняють працювати й не потребують оновлення, як, наприклад, те, що відбувається з пропрієтарним програмним забезпеченням, яке змушує користувача оновлювати чи працювати над пропрієтарною програмою з попередньою та непідтримуваною версією тієї самої програми.


Не дозволяйте шпигувати за користувачем

Безкоштовні джерела не дозволяють шпигувати за діяльністю користувачів за допомогою безкоштовних ресурсних програм, на відміну від пропрієтарних програм, які надають собі право сканувати жорсткі диски та розміщують у програмі функції, спрямовані на запобігання передачі інформації іншим згідно з умовами використання, встановленими компанія-монополіст на користувача та без попереднього повідомлення Це вважається порушенням конфіденційності користувача.


Можливість аудиту

Безкоштовні ресурси мають перевагу в тому, що вони підлягають аудиту для забезпечення безпеки, покращень тощо завдяки тому, що вихідний код стає доступним, на відміну від пропрієтарного програмного забезпечення, яке запобігає аудиту та доступності вихідного коду.


Ніякої монополії

Немає компаній, які б обмежували користувачів у виборі безкоштовних джерел, як це буває у пропрієтарних програмах, тому переміщатися між безкоштовними та безкоштовними ресурсами легко та легко.


спрямовані користувачеві

Безкоштовні ресурси постійно спрямовуються до всіх користувачів, на відміну від того, що стверджує пропрієтарне програмне забезпечення, яке стверджує, що безкоштовні ресурси не спрямовуються до користувача, хоча деякі компанії встановлюють стандарти та стратегії на основі однакових потреб усіх користувачів.


Без стандартів замків

У вільних джерелах немає закритих стандартів, наприклад тих, які нав’язує пропрієтарне програмне забезпечення, але робота у вільних джерелах виконується за відкритими стандартами.


Забезпечує кращу безпеку

Безкоштовні ресурси вважаються однією зі складових частин культури та життєдіяльності, завдяки їх організованому та поступовому нумеруванню, тому вони постійно захищені, оскільки безкоштовні ресурси доступні всім користувачам.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -